Лято в Албена 2018 г.!

  • 97 469
  • 972
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 011
Олга, Днепър си е хотел, или е бил хотел, до колкото знам, сега се ползва за служители.

# 526
  • Мнения: 479
Олга, Днепър си е хотел, или е бил хотел, до колкото знам, сега се ползва за служители.
Благодаря Simple Smile

# 527
  • Мнения: 1 355
Алтея работи ли тази година?

# 528
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Знам, че имаше уеб камери в Албена. Само снимка ли се вижда или може и в реално време да се разгледа? Ако е да, да ме подсетите къде да видя..... В сайта ми излиза само една снимка от днес.

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 310
Алтея работи ли тази година?

Алтея работи

# 530
  • Мнения: 479
Знам, че имаше уеб камери в Албена. Само снимка ли се вижда или може и в реално време да се разгледа? Ако е да, да ме подсетите къде да видя..... В сайта ми излиза само една снимка от днес.
Доколкото знам, няма други уеб камери освен тези в сайта на Албена. Снимки се сменят май веднъж на минута.

# 531
  • София
  • Мнения: 274
Наистина, и на мен ми направи впечатление, че Албена не е така препълнен както други години. За това говори и факта, че в сайта на албена има 10% отстъпка за периода 20 юни 23 юли от редица хотели, което не е било никога. Но е факт, че тази година цените са лееееко фантастични, а като прибавим и таксата паркинг... се оказва, че има и по-изгодни места.
Надявам се това да подейства отрезвително на г-н Станев и компания и - ако не друго - то поне да преустановят ежегодното вдигане на цени.

Интерсно, какво ще се случи с цените през 2019 г. с новата концесия на плажа.

# 532
  • София
  • Мнения: 11 527
Наистина, и на мен ми направи впечатление, че Албена не е така препълнен както други години. За това говори и факта, че в сайта на албена има 10% отстъпка за периода 20 юни 23 юли от редица хотели, което не е било никога. Но е факт, че тази година цените са лееееко фантастични, а като прибавим и таксата паркинг... се оказва, че има и по-изгодни места.
Надявам се това да подейства отрезвително на г-н Станев и компания и - ако не друго - то поне да преустановят ежегодното вдигане на цени.

Интерсно, какво ще се случи с цените през 2019 г. с новата концесия на плажа.

Първо трябва да се види какво ще се случи с новата концесия през 2019 г., тогава ще умуват за цените, като задължително трябва да приключи и този сезон или поне до 31 август, за да калкулират как е бил спрямо предходния. Да направят анализ на какво (и дали само на цените) се дължи евентуален спад, да се сетят, че турските курорти с бясна сила се "събуждат", и че летаргията и спокойствието, което имаха нашите курорти покрай кризите в  курортите в Гърция, Турция и Египет безвъзвратно отминава....

# 533
  • Мнения: 4 065
Има ли пътека откъм плажа, от хотелите Нона, Елица, Боряна към централната част, или се върви само по улицата в съседство с лонгозната гора?

# 534
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Едва ли г-н Станев ще си вземе забележка.Тий да вдига още цените всяка година пък да видим.

# 535
  • София
  • Мнения: 274
Едва ли г-н Станев ще си вземе забележка.Тий да вдига още цените всяка година пък да видим.

Цените за 2018 година (официално) не са повишени от далечната 2017 г., но е въвдена тлъста такса за кола на денонощие! Това си е увеличение на цените под масата.
Тези, които купихме пакет от ранните записвания не ни предупредиха за това намерение.

# 536
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Едва ли г-н Станев ще си вземе забележка.Тий да вдига още цените всяка година пък да видим.

Цените за 2018 година (официално) не са повишени от далечната 2017 г., но е въвдена тлъста такса за кола на денонощие! Това си е увеличение на цените под масата.
Тези, които купихме пакет от ранните записвания не ни предупредиха за това намерение.
Как да не са???? Следя ги всяка година.Година без увеличение не е имало.

# 537
  • Мнения: 479
Има ли пътека откъм плажа, от хотелите Нона, Елица, Боряна към централната част, или се върви само по улицата в съседство с лонгозната гора?
Няма откъм плажа. Само по улицата може да вървиш.

# 538
  • Мнения: 574
На мен ми хареса Албена, тъй като ходих за първи път и цената в началото на сезона беше добра. Сега е доста скъпо и за тези пари не знам дали си заслужава.

# 539
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
Здравейте,
ние ще сме в хотел Добруджа и искам да попитам как  ще е най-добре  
да решим въпроса с паркирането. Синята и зелената зона ги изключвам като варианти. Питането ми е за паркинга на автогарата и този безплатния на север, доколкото разбрах по пътя за Балчик, ако изобщо може да се разчита на него. Има ли смисъл да се навираме директно пред хотела дори и само за временно спиране (понеже гледам, че има и разни пешеходни зони) колкото да свалим багажа или ще може да се придвижим с нещо друго от паркингите, които споменах.

Другото, което ме интересува е дали има някое заведение на по нормални цени, където човек да хапне една пица или нещо цаца, картофки и да пие една бира или няма такова Simple Smile

И последно ме интересува има ли подходящ парк с люлки, пързалки и алея, където децата примерно да покарат тротинетка или велосипед?

Общи условия

Активация на акаунт