Ин витро с ДЯ в Биотекском, Киев

  • 59 167
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 470
Твоите роднини добре, а на половинката и от там се вземат гени. Така е всичко е пари, но като сме стигнали до там, че нямаме друг шанс и избор или трябва да рискуваме или....

# 481
  • София
  • Мнения: 7 487
Аз пък като знам къв характер имам и баба ми на 86г какви номера ни върти, направо се надявам да подобрим генотипа с този на някое благо симпатично девойче Wink

# 482
  • Мнения: 470
Хахаха Дели, и аз така си викам, като се познавам като характер и темперамент,  а ММ е много благ и спокоен по-добре да не развалям генофонда.

# 483
  • Мнения: 71
Хихи, и аз тъй като съм малко проклетичка, ама малко, се надявам да подобрим генофонда. Те и украинките не си поплюват, ама айде...Освен това знам, че като се смесят гените, се получават прекрасни дечица. А при нас ще се смесят даже три националности, тъй като аз съм туркиня.

# 484
  • Мнения: 220
Момичета, според мен изобщо не го мислете това с гените и заболявания за нищо няма гаранция за нищо .О т рода на майка ми роднините на дядо ми има няколко човека с шизофрения точно и с лежане в лудници и какво накрая нито майка ми нито от страна на брат й има някой с психично заболяване ,няма и никой от женска близка страна с рак ,а майка ми го отключи дори майка й в момента е на 92 г.Няма и никой , без ни едно дете пък какво аз самата съм мозаечен кариотип..Според късмета на всеки във  всеки  един момент всеки ембрион самоцелно може да си мутира в дадена посока и да се пренаредят гените  .Всичко е късмет !

# 485
  • Мнения: 15
Всичко е перфектно,всичко е точно...ние трябва да летим ,НИКОЙ не се обажда,не пише?!.....не започва добре....

# 486
  • Мнения: 50
Ан,ти изпрати ли копия от паспортите и резервацията на полетите? Ако е така,значи няма място за притеснение - ще ви чакат още на летището.

# 487
  • София
  • Мнения: 7 487
Ан, и аз така си мислех преди да заминем - датата наближаваше, пък аз нищо не знаех. В крайна сметка писах на Виктория, тя чакаше потвърждение за резервациите в хотела, веднага щом я получи ми писа. На летището ни чакаха със списък и ни закараха всички в хотела.
Няма място за притеснение, всичко ще е наред.
Пиши на Виктория по мейла, или направо във вайбър ако е спешно.
Кога пътувате?

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 18:31 от delisardeli

# 488
  • Мнения: 470
Ан, и аз много се тревожех бях кълбо от нерви, тук момичетата в темата и на лични ми обясняваха и успокояваха, (за което им благодаря) но когато кацнах на летището и видях момчето с табелка БИОТЕКСКОМ се поуспокоих, изчакахме още една двойка англичани и една италианци и ни закараха до хотела.  От там нататък всичко ти е разчетено, идва кола взема те за преглед, връща те отново до хотела и т.н

# 489
  • Мнения: 15
Ан, и аз така си мислех преди да заминем - датата наближаваше, пък аз нищо не знаех. В крайна сметка писах на Виктория, тя чакаше потвърждение за резервациите в хотела, веднага щом я получи ми писа. На летището ни чакаха със списък и ни закараха всички в хотела.
Няма място за притеснение, всичко ще е наред.
Пиши на Виктория по мейла, или направо във вайбър ако е спешно.
Кога пътувате?


Там е работата,че аз изоратих билети и полет всичко преди повече от две седмици
Нямам тел на Виктория,съответно файбър
На тел в сайта никой цял ден не отговори,казва разговора не може да бъде осъществен.....

# 490
  • Мнения: 470
Ако си пратила паспортите и билетите (снимани или сканирани), значи имаш резервация в хотел и ще ви чакат на летището. Виктория отговаря бързо и на имейл. Пиши и вместо да се притесняваш.

# 491
  • София
  • Мнения: 7 487
Аз билетите ги бях изпратила 2 месеца преди прегледа, но отговор за резервацията получих няколко дни преди заминаването. Затова питам кога пътуваш, но нещо се разминаваме с отговорите.

Телефоните в сайта са 2 - един български стационарен и един украински. Добавяш украинския номер във вайбър. Ако е нещо спешно за днес или утре - пишеш във вайбър, ако не е - пишеш мейл.

# 492
  • Мнения: 89
Момиченца, защо цари такава тишина тук? Това е най-позитивната и зареждаща група🍀🙏🤞
На момичетата в процедура много късмет и чакам новини🤰👼🤱

# 493
  • София
  • Мнения: 7 487
Има много силна група в Киев в момента. 4 двойки. Запили са се Wink
Стискаме им палци!

# 494
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Ще чакаме всички да се приберат бременни. С хубави спомени от Киев.

Общи условия

Активация на акаунт