Ин витро с ДЯ в Биотекском, Киев

  • 59 247
  • 753
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 61
Здравейте, и аз се насочих към тази клиника след 6 години неуспешни опити в България. На 19.09. писах на посочения в клиниката имейл biotexcom.bg@biotexcom.com за желанието си да стана техен клиент и да попитам какви документи и изследвания им трябват преди насрочване на първа среща, но все още не са ми отговорили. В предишните постове прочетох, че не отговарят веднага, но колко време горе - долу отнема отговорът?

# 541
  • Мнения: 470
Здравей DesiKr и добре дошла. Последните 2-3 седмици е доста натоварено откъм процедури доколкото знам и предполагам, че това е причината за забавянето.  На сайта им има съобщение https://zamestvashtomaichinstvo.com/ Това не значи, че координаторката няма да ти отговори, но предполагам с леко забавяне. Успех

# 542
  • Мнения: 61
А има ли жени, които са се записали за конференцията на 30 ноември и дали са получили потвърждение? Аз се записах, но все още нямам потвърждение.

# 543
  • Мнения: 8
Здравейте! Аз също се регистрирах, но все още нямам отговор.

# 544
  • Мнения: 61
Да ви се похваля, вече ми отговориха от клиниката и започвам да приготвям нужните изследвания.
Искат ми FSH, LH, Estradiol. До колкото знам те се правят 2-3 дн от МЦ, на мен утре ми е 5-ти дали е ОК или трябва да чакам следващ цикъл?

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 16:53 от DesiKr

# 545
  • София
  • Мнения: 7 503
На 5 ден вече е късно, особено при по-къс цикъл. Изчакай следващия.

# 546
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

много искам да споделя с вас, че нашият първи опит в клиниката приключи с мисед в 9-та седмица. Искам да попитам дали има и други двойки с подобен несполучив опит и как протичат нещата втория път. Също така, какви изследвания сте правили между двата опита допълнително. Благодаря ви предварително и желая сърдечно на всички успех по нелекия път, по който сме поели Simple Smile

# 547
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен,

Miky Mouse много съжалявам за неуспешния опит. Доколкото прочетох по назад във форума Iskra09 и Angeli888 са успели от 2ри опит. Пожелавам ти успех следващия път.

А аз вече имам насрочен час за 09.11, и то защото тогава ще са ми готови изследванията. Много съм доволна, в БГ след неуспешен опит трябва да чакам месеци за час.
Знам, че беше повдигнат въпроса с проследяването в БГ, но може ли да ми кажете къде си правите прегледите в София и кой ви издаде заключенията, че нямате противопоказания за бременност и стимулация? Мисля да питам Виктория евентуално да ми препоръча лекар ако има такъв, с който работят, но вече ми е неудобно да я занимавам.

# 548
  • Мнения: 11
Здравейте DesiKr,

в Ин витро клиника София са ми правили всички изследвания и прегледи и там са ме проследявали по време на опита и след . При доктор Белчева.


Поздрави,

# 549
  • София
  • Мнения: 7 503
Мики Маус, съжалявам.

При неуспешен първи опит избираш нов донор и правиш следващ опит. Виктория ще ти обясни какво и кога да правиш.

В ранна седмица причината може да е и в самия ембрион, но не пречи да си направиш изсдледвания - виж тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1134078 и провери дали си правила изследванията, споменати на първа страница.

Стискам палци следващият опит да е успешен!

Деси,
аз също се следя в репродуктивната клиника, в която правих опити преди това.
Но имам и алтернативни варианти за всеки случай.

# 550
  • Мнения: 61
Не се ли сърдят когато им кажеш, че правиш опит в друга клиника?

# 551
  • София
  • Мнения: 7 503
В моята клиника няма програма за донорски яйцеклетки, така че няма защо да се сърдят. Аз съм им пациент от 3+ години, заедно сме стигнали до заключението, че не става с мои яйцеклетки, така че ми съдействат колкото могат. Хистероскопия правих също при тях след първоначалния преглед в Киев, бяхме направили предварително план така, че да е максимално скоро преди трансфера.

За съжаление не всяка клиника и не всеки доктор има подобно отношение. По-често се случва обратното.

# 552
  • Мнения: 11
Не са ми показали да се сърдят. Съдействат ми по всякакъв начин хората в клиниката.

# 553
  • Мнения: 392
Здравейте момичета! Преди една седмица се свързах с Виктория и тя ни изпрати изследванията които са необходими за ин витро с донорски митохондрии! Това което  бих искала да попитам е за първите две заключения от гинеколог??? За пръв път ми искат такива, ако някой ги е искал да ми каже за какво става въпрос,  задължителни ли са? Благодаря предварително и приятен ден!!!

# 554
  • Мнения: 470
Здравей, това е стандартен преглед от АГ,  при който се прави УЗИ и в заключението пише, че нямаш противопоказания за.бременност.

Общи условия

Активация на акаунт