Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 5

  • 55 946
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
И аз дадох глас за Мартин. Гичка ще я подържат още малко си мисля, но и на мен ми направи впечатление как доста започна да наглее.

# 16
  • София
  • Мнения: 20 076
smile3521 newsm10
Дани Спартак води класацията за най-много, гадни и критични коментари. А от "брато", "брат", "братле" и производните вече ми се ..... Sick
Точно!  Peace Hug Отвратителен е. А най-противното е, че само пет минути след като се е о*рал, има безочието да наглее и да коментира грешките на останалите с пренебрежение и превъзходство.  Crazy

# 17
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз нямам фаворит все още. А те вече са наполовина.
Тоя Дани е толкова смотан. Прекалява със самочувствието и злобата спрямо другите.

# 18
  • Мнения: 78
Аз нямам фаворит все още. А те вече са наполовина.
Тоя Дани е толкова смотан. Прекалява със самочувствието и злобата спрямо другите.
Така е, но като изключим Иван и донякъде Филип, всички мъже са много подигравателни към чуждите грешки и крайно снизходителни към собствените си. Те са всичко друго, но не и екип. Странно ми е обаче, че жените напоследък много добре се сработваха и бяха добър екип миналата седмица, а сега на същото меню се издъниха. Не ми се вижда много реално, да провалят една или две порции, мога да го разбера, но за един час да не могат да изкарат една порция ми е много странно.

# 19
  • Мнения: X
Довечера ще е мазало.Всеки път нагласят рекламите на епизодите драматично,но сега май ще е реално,ще има директен шут-аут Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 495
Гичка на моменти ми беше симпатична, но напоследък все повече ме дразни. Ангелов сигурно ще я държи още седмица-две. В анкетата гласувах за Марко и Мартин, но нямам нищо против Гичка да си ходи.

# 21
  • Мнения: 13 272
Гичето ми беше клоуна на предаването, ама тя се взе нещо насериозно, та изпълни ролята си и може да пътува за Костинброд, въпрос на малко време е.
Остават все по-малко и нещата стават сериозни- иска се готвене, а видяхме нейното какво е

# 22
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А Ниновева какво сготви? Онази ръфана баница, от която течеше олио?

От самото начало се видя, че поне на половината мястото им не е там.

# 23
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Я да видим кой ще ядоса Гичето днес.

# 24
  • София
  • Мнения: 20 076
Ох, Гичка вече сериозно ме дразни - нищо не знае, нищо не е чувала, нищо не е виждала... На училище не е ли ходила, не е ли чела, телевизия поне не гледа ли от време на време?!  Crazy

# 25
  • Мнения: 2 757
Oх, тая Гичка е мега зле. Laughing

- На кой континент е Япония?
- Аз съм много зле по история. Laughing

# 26
  • Мнения: 13 272
Simple Smile Гичка кърти тази вечер

# 27
  • Мнения: 2 751
Ма как отговаря Гичето на Ангелов...Как па си позволява тоя да я занимава с таквиз прУстутии? Дани Спартак поне е последователен....Не спира да ми е противен Simple Smile

# 28
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кой му позволява на Дани Глупак да опитва ястието на Филип?

Какво знаем ние? Гичето прави пърхот от фенел!

# 29
  • Мнения: 2 751
А, нали те избират как да приготвят ястието си? Що като Нина се е осрала на Иван дори не го опита?

Общи условия

Активация на акаунт