Хранителен дневник в снимки

  • 102 443
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 812


Това ми беше следващото хранене в 20ч. Бях в Южния парк. Купих си от топлата витрина 2 кюфтета и 1 кебапче на прИмоция за 1.80

# 16
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237

Това ми е снощната вечеря една и половина пържола на скара със салата но не ми стигна и дояждах с лешници, фъстъци и семки Simple Smile

# 17
  • София, България
  • Мнения: 812


Това е моето първо хапване за деня Simple Smile

# 18
# 19
  • София, България
  • Мнения: 812


Херциии, много хубави снимки. Моето е по-простовато. Тази майонеза дето ще я хапвам е доста, ама ще се развали, може и да не я изям цялата, не знам. Количката е 150мл., но беше подарък заради мръвката. Ще се почерпя пък. 45 калории празни ще ги прежаля.

# 20
  • Мнения: X
Хубава темичка, запис да ви следя.

Снимки от днес нямам, хапнах за деня салата Цезар, малко грах с домати и сиренце, 2 банана.
По принцип се стремя да се храня НВХ, но днес си позволих повече ВГХ.

# 21
  • In Wonderland...
  • Мнения: 68
Обичайната закуска
2 яйца на тиган, ябълка + малко нар и айран, които не са на снимката

# 22
  • Мнения: 7 700
Бекон, печен е в тава във фурната

# 23
  • София, България
  • Мнения: 812
Добре, че не живея с теб. Няма да съм дебела заради вредна храна, ами заради лакомия!!! Уникални снимки!!

# 24
  • In Wonderland...
  • Мнения: 68
Скромен обяд от мен, няма да се меря с бекончето на Herzen Sweat Smile

+Ябълка

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 15:26 от ~Miracle~

# 25
  • Мнения: X
Супата каква е?

Нещо не ми дава да кача снимка сега. После пак ще опитам.

# 26
  • София, България
  • Мнения: 812


Това беше моят закуско-обяд в малко преди 15ч. Смутито е от банан, няколко къпини и половин супена лъжица смляно ленено семе. Тази "палачинка" от 2 яйца и 3 лъжици трици беше запълнена с нещата отстрани на нея. Много добре си хапнах!

# 27
  • In Wonderland...
  • Мнения: 68
Супа топчета... беше Joy
Tissi, много апетитна палачинката със сиренцето. Пращаш ли ги по куриер? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • София, България
  • Мнения: 812
Тцъ, само с Български пощи! Ама дорде стигне ще е мухлясла Grinning

# 29
  • София, България
  • Мнения: 812


Ето какво хапвам сега. Бистра зеленчукова супа. Бях купила зеленчуков замразен микс за супа и ми харесва, че е разнообразен. Има броколи, карфиол, грах, чушка, морков, фасул, дори парче брюкселско зеле докопах. Аз единствено си добавих няколко картофа и малко магданоз.

Общи условия

Активация на акаунт