Октомврийче ръчички протяга, иска вече да сяда - Тема 8

  • 46 806
  • 789
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 18 699
Море да , как  много ясно. Само паспорт - експресна поръчка става в рамките на деня. Ако нямате брак се носи и акта за раждане- искат на границата.
Аз пазарувам от M&S с превозвач от сайта 3,5  £ е доставката  до 50£ после е безплатна .
Здравни карти в ДСК, тъпото е , че една година важат само.

Ние отложихме Пелопонес и на Лефкада ще ходим живи и здрава. Нашето море няма как да си го причиня посмъртно.

Последна редакция: вт, 01 май 2018, 02:19 от midnightStar

# 106
  • Мнения: 35 110
Аз харесвам Албена. С мъжът ми  от години ходим там д апочиваме. Иначе заради бебчо тази година избрахме първа линия.
Той до тогава ще е в начален стадий на прохождане и ще е весело Simple Smile Не са излишни още няколко ръце и крака да се обгрижва Simple Smile

# 107
  • Мнения: 18 438
За първия детски паспорт се плаща половин такса, не е нужно да е експресна поръчка, може и обикновена в РПУ-то по постоянен адрес на майката.

Миднайт, и на Лефкада ще ви хареса много. Влюбена съм в плажа Агиофили сутрин рано преди да пристигне корабчето. Има обаче ходене пеша, но на Лефкада като цяло има преходи до най-красивите плажове. Аз купих билетите за Атина преди да се откажем от Пелопонес и сега няма мърдане. Grinning Само не е ясно къде ще спим, но това са подробности

# 108
  • Мнения: X
ММ настоява да ходим в Турция, аз обаче се дърпам. Страх ме е да не стане нещо, малкия да не се разболее, път е, чужда страна...
Най-много да се навия да отидем за няколки дни на нашето черноморие, макар че съвсем не ми се ще, че е бъкано с вируси.
Ще ми се на балкан, Троян, Елена, нещо такова.

# 109
  • Мнения: 35 110
Аз замислям един балкан юни или юли за 3/4 дни.

# 110
  • Мнения: 4 005
На мен много ми се ходи на планина.Ние сме на морето целогодишно и планината ми липсва,а имаме толкова красива страна.Всяко лято ходим някъде,само миналото лято заради проблемната бременност пропуснахме.Тази година поне за няколко дни ще уважим дечко.


# 111
  • Мнения: 836
И ние се спряхме на планината. Запазих за различни местенца по няколко дни, а когато има възможност ще отскачаме и до вилите.

Жана, ние ходим само в Турция на море. Преди две години бяхме с приятели, които имат две дечица. Едното хвана някакъв вирус и се наложи да отидем до болницата. Аз такова вежливо отношение не бях виждала. Отделно застраховката пое лечението и лекарствата, които дадоха в аптеката. Ясно е, че ние не знаем турски. Всички в болницата говореха английски, а някои и немски. В големите хотели има и медицински пункт, където оказват пълно съдействие. Мисля, че в Турция би могла да си спокойна. 🤗

# 112
  • София
  • Мнения: 18 699
Да мерси Попи  ние сме ходили няколко пъти и отиваме в познат хотел даже при познати Simple Smile
Ние другата седмица ще ходим за паспорти, че и на малкия изтича.

# 113
  • Мнения: 406
А бихте ли пуснали/пускате ли бебетата в басейни? Или само морска вода е ок?

# 114
  • София
  • Мнения: 5 617
Ще пропуснем морето тази година. Ще ходим на планина, за няколко дни по селата, лек ремонт и отпуската на ММ ще свърши.

# 115
  • Мнения: 54
И аз се чудя за басейна,тъй като сме планували кратка почивка,вие на какво мнение сте?

# 116
  • София
  • Мнения: 18 699
Ще я топнем в морето  само памперси трябва да взема за водата. За басейн не знам не ходим:)

# 117
  • Мнения: 18 438
В басейни аз не влизам, какво остава бебето да цопна. Ще вземем надуваемо басейнче за морето.

# 118
  • Мнения: X
В басейни аз не влизам, какво остава бебето да цопна. Ще вземем надуваемо басейнче за морето.
И аз така.

# 119
  • Мнения: 35 110
И аз ще взема надуваем. Но той пък сега ходи на плуване и за сега няма реакция от басейна. До морето ще е напреднал с плуването и сигурно ще го топнем в морето

Общи условия

Активация на акаунт