Октомврийче ръчички протяга, иска вече да сяда - Тема 8

  • 46 837
  • 789
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 18 447
Александра, може ли линк към магазина за месо на Шипченски?

# 406
  • Мнения: 406
И аз имам млечни дни. Давам ѝ някаква обща храна, като се приберем. Вчера например цял ден бяхме по задачи, как ли пък да не опъна бивака, нищо няма да ѝ стане ако яде по-късно. Както ѝ растат постоянно зъби, предпочитам да си спестя ужаса от хранене навън. Когато е по-благоразположена, джвака бисквити и сухари.

За памперси и гърнето.. То не е гаранция, че и с учене и с ЕБХ няма да има инциденти и ще се махне на 100% пелената. Наистина има деца, които просто не са готови, понякога има и допълнителни фактори. Има и някакви ужасни случаи със запек и последствия и не смея никого за нищо да съдя Sad

Днес е някакво дъждовно и направо се събудих изморена...

# 407
  • София
  • Мнения: 5 617
Хич не е лесно. Аз имам последна сесия и два държавни, ама как ще се взима - не знам.
Какво учиш, ако е удобно да питам?

Аз съм с два държавни уж също, но едният е писмена и устна част, а другия практика - което е ужасно, не знам кой ще гледа беба... Но е по-лесно от два държавни!

Мен държавните изпити са ми окей, аз като магистър имам само два семестъра и всичко ми е прясно в главата, практиката ми е проблемът, че имам брой часове за взимане.

Международни икономически отношения. Имах 3 държавни - 2 по език и 1 на специалността. Първият го взех с отличен миналия месец. И двата по език са с писмена и устна част. Мъка ми е.
И аз имам практика, но мина.

Иначе храня навън. Правя сутрин пюрето, затварям в буркан и излизаме.

# 408
  • София
  • Мнения: 685
За Попи : http://www.proizvoditel.bg
Сравних цената на кг за заешко с едни познати от Варна дето гледат зайци, казаха че толкова вървят

# 409
  • Мнения: 1 716
Благодаря за линка, Алекс!
Затова ядем бъкани с химии храни, щот килограм пиле иначе ще можем да си позволим веднъж месечно :Д

# 410
  • Мнения: 18 447
И аз благодаря за линка. Hug

# 411
  • Мнения: 1 639
Малдини, точно Доктор Кадъм е специалиста. Аз с гордост да се похваля че заедно с доктор Стаматов са педиатри на моя мъник:) Срещнах я точно покрай Б12 и разбрах че могат да следят бебчета:)

# 412
  • Мнения: 1 639
Момичета, ще въвеждам пуйката днеска, колко лъжички да прибавя към нормалното пюре?

# 413
  • Мнения: 1 716
Момичета, ще въвеждам пуйката днеска, колко лъжички да прибавя към нормалното пюре?
Една лъжичка принципно Simple Smile

# 414
  • Мнения: 1 639
Момичета, ще въвеждам пуйката днеска, колко лъжички да прибавя към нормалното пюре?
Една лъжичка принципно Simple Smile
у добре че каза щях да набутам поне 3;)))

# 415
  • Мнения: 18 447
Предвид че в месно пюре трябва да има около 20 гр. мръвка, бих въвела с 10. Ама колко лъжички са - май зависи от лъжичката. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 416
  • Мнения: 1 716
Eма, аз винаги давам по повече :Д . Не е по предписание, ама кво да направя.

# 417
  • София
  • Мнения: 874
Ох, аз пък идвам да се оплача. Явно и Алекс го мъчат зъби, защото мрънка и реве по цял ден без да спира. Ама зъби няма. Ни един! И със захранването съм се хванала за главата. Първо взе къмполовината пюре да иска да взима лъжицата и като не му я дам започва да реве. Освен това прави и някакво като пръцкане с устата и цялото пюре се разхвърча навсякъде. Освен това и както си ядеше с апетит, вече едвам изяжа половин бурканче. И накрая за капак, половин час след ядее като започне да връща и навсякъде из къщи е всичко в пюре! Не знам вече какво да правя! Идва ми да си го храня само с мляко! Thinking
Цвети, може ли и на мен инфо за частна ясла в същите райони. Аз подадох документи за държавна, защото ще ми се наложи да се върна на работа, но нямам много надежди, че ще ни приемат. Навсякъде са по 40-50 деца за по 5-6 места!  Днес е класирането. Стискайте палци. Може пък да имаме късмет в лотарията. хаха
На мен също ми е много полезно като се споделят различни мнения по въпросите. Отсявам си каквото ми хареса и действам. Моля ви, не спирайте да споделяте!

# 418
  • Мнения: 1 716
Кейти, от зъбите може да е недояждането. Ради имаше такива дни, ние също нямаме ни един зъб, но такива кризи правим и така я боли, че пищи каквото и да пъхна в устата й.

# 419
  • Мнения: 1 639
а добре на пюре от 125 грама колко месо да слагам? Когато вече съм го въвела?

Общи условия

Активация на акаунт