Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 808
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета. Най-накрая мога да споделя мнение за Belkyra 😊 Преди месец и половина направих процедурата и определено си струва. Винаги съм имала гушка, (въпреки че съм с нормално тегло), но последните години започна да става по-изразителна и все повече да ми се набива в очите. Направих една процедура като ми бяха поставени две ампули и определено ефектът е Уаууу. Гушката се прибра и вече няма следа от двойната брадичка. Първите дни след процедурата се бях попритеснила, въпреки че бях предупредена от доктора, че ще съм като пеликан, но отокът беше наистина огромен. Но след около три дни значително поспадна и определено околните не забелязваха отока, но за мен беше видим. Та стряскащи бяха само тези три дни. След това лека полека нещата започнаха да се случват както трябва и сега съм супер доволна и щастлива от крайния резултат. 😃

С възрастта двойната брадичка е нещо типично за жената. При мен много добър ефект даде Венус Легаси плюс Джет плазма лифт. Къде ходиш за тези процедури?

# 121
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Колко време след ринопластика може да се направят серия от химически пилинг на лицето?Аз направих три месеца след ринопластиката, но още ми е чувствителен носа при допир върха.И когато имам пъпчица и като я стисна леко и бликва повечки кръв от нормалното,предполагам, защото все още е доста кръвоснабден носа, заради операцията.
Сега вече изтървах времето, евентуално на есен ще го направя, но не знам дали ще е минало достатъчно време след операцията.

# 122
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Така или иначе - лятото не е подходящо. Чела съм преди, че минава година, докато се възстанови и улегне всичко, но предполагам, че зимата - ще можеш да го направиш Simple Smile

# 123
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
За да имат ефект химическите пилинги се правят от 3 до 5 процедури за сезон, до колкото съм информирана.Обаче, ако ги почна чак след година след операцията няма да ми стигне времето.Аз се оперирах средата на февруари.

# 124
  • Мнения: 3 023
За да имат ефект химическите пилинги се правят от 3 до 5 процедури за сезон, до колкото съм информирана.Обаче, ако ги почна чак след година след операцията няма да ми стигне времето.Аз се оперирах средата на февруари.
Ринопластиката пречи, само в началото, когато има отоци. Не виждам защо после пречи.
Може да почнеш края на септември и през месец и малко да направиш няколко. Аз така направих ( само един де пилинг де), моята рино беше април същата година.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 758
Някой записвал ли се е скоро за консултация за мамопластика при др.Стоянов?
Вярно ли е,че давали дати за консултации чак за ноември,а за операции-март,април? Shocked

# 126
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
За да имат ефект химическите пилинги се правят от 3 до 5 процедури за сезон, до колкото съм информирана.Обаче, ако ги почна чак след година след операцията няма да ми стигне времето.Аз се оперирах средата на февруари.
Ринопластиката пречи, само в началото, когато има отоци. Не виждам защо после пречи.
Може да почнеш края на септември и през месец и малко да направиш няколко. Аз така направих ( само един де пилинг де), моята рино беше април същата година.
Само да бутна леко една пъпчица и бликва повечко кръв.Химическия пилинг нали има загряващ ефект,после последва олющване на кожата.Попаднах в интернет на ужасни снимки.Колко дена след пилинга започва това олющване?
То и за това солариумите не се препоръчват няколко месеца.




Последна редакция: пт, 18 май 2018, 13:22 от rusalka1

# 127
  • Мнения: 37
Момичета, най-накрая попълних назолабиалните, малко в устните и ботокс на гневната. Яд ме е, че толкова късно се реших . Не ми се получиха никакви синки, единствено в устните беше малко по-болезнено, но пак бих го изтърпяла. Ето снимки.





# 128
  • Мнения: 10 264
rusalka 1може би зависи от кожата. Последно си правих този https://www.skinceuticals.com/advanced-corrective-peel-3606000429802.html - advanced-corrective-peel. Гледах снимки, че точно до такъв ефект води какъвто си показала. Нанесоха ми 4 слоя. Стоях червена до края на деня. След 3 дена почнах да се беля, но не като това чудо на снимките. Съвсем леко и такова черно не е било. След като се обели за 3-4 дена, честно казано не видях никакъв ефект. Уж трябваше подобрение върху мелазмата да даде. Вятър и мъгла. Чиста загуба на време и пари за мен си беше. Пробвах и хидрофешъл. Същата работа. Не видях никакъв ефект и въобще не смятам да повтарям. Замота ме доктора не знам какви серуми ми слагал, не знам си какви маинуплации и накрайници. Глупост голяма. Яд ме е че се вързах....Но аз като цяло нямам проблеми с кожата. Може би и за това и ефект не видях видим.

Пропуснала съм и последния ти детайл. Солариум на лице е лудост, не зависимо дали ще правиш пилинг или не. А спилинг още повече. Ще станеш на лунички или петна като едното нищо. Независимо кога си правила пилинга.

# 129
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
NevenaMila, честито Flowers Four Leaf Clover С какви продукти бе процедурата? При кой лекар?



Аз днес правих PRF Simple Smile Други ми бяха плановете, но не съжалявам. Правих и 3D анализ на кожата - в момента е безплатно. Прави се "снимката" и след това се разглежда на лаптоп в различни аспекти, например - плътност на кожата, депресии, пигментация, пори, бръчки .... Можеш да хванеш бръчката с мишката и да я измериш като дълбочина, ширина .... Правихме снимки преди/след за сравнение. Първо правих plasma shower - сравнихме снимките преди/след - вижда се какво се повлиява. После правихме и PRF - също ми беше много интересно да видя промяната отвътре Simple Smile

# 130
  • Мнения: 86
a.l.e.n.a, Clarisa_77, Belkyra правих при д-р Михайлов от Skin line. След като видях резултата при a.l.e.n.a от неоперативната блефаропластика реших да отида на консултация при него за блефаропластика и с идея за Belkyra. Оставихме клепачите за на есен, а брадичката направихме веднага. Това, което ми хареса, че без да казвам какво ме дразни по лицето ми, това, което ми каза доктора все едно аз го казвам. За разлика от друг доктор, при когото бях ходита преди няколко месета, който ми беше казал, че няма смисъл да се правят процедури. Иначе ефекта започна да забелязвам към третата седмица, като все още се усеща, че Belkyra работи. Хубавото е, че двойната брадичка повече няма да я мисля 😉

# 131
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
О, разбирам те как се чувстваш Simple Smile  Ако имаш път тези дни - направи си 3D анализа - много интересно е да видиш кожата "отвътре" Simple Smile

# 132
  • Мнения: 281
О, разбирам те как се чувстваш Simple Smile  Ако имаш път тези дни - направи си 3D анализа - много интересно е да видиш кожата "отвътре" Simple Smile
Къде си прави този анализ?

# 133
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз го правих в Скин лайн, може и другаде да се прави не съм се интересувала. Имаше мейл, но бях забравила. Напомниха ми днес, като отидох Simple Smile Напиши в тубата Antera 3D и ще ти излязат клипчета.

# 134
  • Мнения: 2 114
a.l.e.n.a, Clarisa_77, Belkyra правих при д-р Михайлов от Skin line. След като видях резултата при a.l.e.n.a от неоперативната блефаропластика реших да отида на консултация при него за блефаропластика и с идея за Belkyra. Оставихме клепачите за на есен, а брадичката направихме веднага. Това, което ми хареса, че без да казвам какво ме дразни по лицето ми, това, което ми каза доктора все едно аз го казвам. За разлика от друг доктор, при когото бях ходита преди няколко месета, който ми беше казал, че няма смисъл да се правят процедури. Иначе ефекта започна да забелязвам към третата седмица, като все още се усеща, че Belkyra работи. Хубавото е, че двойната брадичка повече няма да я мисля 😉

Цвети, ти една процедура ли направи?

Общи условия

Активация на акаунт