Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 808
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 110
няма да се получат стрии, защото доколкото ми е известно се получават след разпъване и след това свиване а при теб няма да има свиване Simple Smile имплантите са наи-високия профил респонсив гел(доста мек ако не се лъжа)

# 481
  • Мнения: 82
няма да се получат стрии, защото доколкото ми е известно се получават след разпъване и след това свиване а при теб няма да има свиване Simple Smile имплантите са наи-високия профил респонсив гел(доста мек ако не се лъжа)
Мерси 🙂

# 482
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Вероятно е това:



За най-точна информация - попитай лекаря Simple Smile
Да да да точно това беше. Спомням си че беше нещо 12.5 и около 6 проекия. Мерси многоо.

Направи си кръгчета 12,5 см. в диаметър и ги наложи от мамиларната гънка нагоре - да видиш до къде ще стигат в посока към шията. И 6.2 см напред - особено в горния полюс може да стои, като гърбица - такъв е "дефектът" по принцип - при прекалено големи кръгли, спрямо тялото. Ако са много меки - това е плюс за теб - мускулът ще ги мачка, за да няма гърбица.

За да си го представиш - виж дали имаш купичка за хранене с диаметър 12,5 см и излей в нея 470 мл вода - почти половин литър. Може и със здрава торбичка, в която да налееш 470 мл вода. Наложи я върху изрязаните кръгчета и вдигни в средата до 6,2 см - горе-долу се добива представа.

При следващия размер, за който се колебаеше - разликата е 5 мм в основата.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 758
Като гледам и като сравнявам таблиците с размери на различните марки,ми то няма нищо общо.
Макган и Ментор примерно-едни и същи кубици имат коренно различни размери.
То затова не трябва да се пита кой с колко кубика е,а с какви размери на импланта е. Laughing

# 484
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Точно така. Обемът не е без значение, но не само това е важно Simple Smile

# 485
  • София
  • Мнения: 1 758
А и зависи много жената дали си е имала гърди.Ако едната е имала,а другата не и сложат еднакви импланти,естествено че ще има огромна разлика.Зависи и от кг,височина,структура,всичко..
Точно заради това най-важна в случая е перфектната преценка на хирурга.
Някои не могат да преценяват добре нещата.

# 486
  • Мнения: 82
Здравейте момичета! Пак съм аз с въпрос към жените с гръдни импланти. Когато отслабвате или напълнявате как се променят гърдите Ви? Ако има отслабване увисват ли или просто започва да се личи повече импланта?

# 487
  • Мнения: 572
Имплантите мисля, че не следват останалата част от тялото. Те си стоят там независимо дали отслабваш или напълняваш. Леля ми си сложи импланти, макар да си беше поставила за цел да отслабне още десет килограма. И след като отслабна всичко си беше наред. Докторът също и каза, че няма да има промяна.

# 488
  • Мнения: 82
Имплантите мисля, че не следват останалата част от тялото. Те си стоят там независимо дали отслабваш или напълняваш. Леля ми си сложи импланти, макар да си беше поставила за цел да отслабне още десет килограма. И след като отслабна всичко си беше наред. Докторът също и каза, че няма да има промяна.
Да, но аз имам и собствена гърда. Ако отслабна моята тъкан ще отслабне... затова ми беше въпроса. Импланта си стои да, но твоята тъкан като отслабне дали би увиснала кожата?

# 489
  • Мнения: 175
Здравейте момичета! Пак съм аз с въпрос към жените с гръдни импланти. Когато отслабвате или напълнявате как се променят гърдите Ви? Ако има отслабване увисват ли или просто започва да се личи повече импланта?
Определено има промяна при отслабване! Д-р Заякова ми отговори така на въпроса дали ще се променят: "Да, при евентуална бременност, рязко напълняване или отслабване" Което се потвърди, когато отслабнах с над 15 кг. Съвсем леко "паднаха" надолу. Това само аз го забелязвам, но е факт. Ако ще се оперирате - правете го след достигане на желаното си тегло 😉

# 490
  • Мнения: 82
Здравейте момичета! Пак съм аз с въпрос към жените с гръдни импланти. Когато отслабвате или напълнявате как се променят гърдите Ви? Ако има отслабване увисват ли или просто започва да се личи повече импланта?
Определено има промяна при отслабване! Д-р Заякова ми отговори така на въпроса дали ще се променят: "Да, при евентуална бременност, рязко напълняване или отслабване" Което се потвърди, когато отслабнах с над 15 кг. Съвсем леко "паднаха" надолу. Това само аз го забелязвам, но е факт. Ако ще се оперирате - правете го след достигане на желаното си тегло 😉
Проблема е, ме аз постоянно напълнявам и отслабвам, защото се занимавам по-професионално с фитнес, зимата се правя цикъл от 3-4 месеца, в който качваш килограми, за да качиш мускули (но се качват и мазнини малко) след това се прави цикъл на изчистване от мазнините.

# 491
  • Мнения: 3 023
На мен 5кг надолу не ми се отразиха на гърдите. А твоята собствена жлеза не е чак толкова фрапантна, че да се отрази по някакъв начин.

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Здравейте момичета, писах тема по моя въпрос, но нямаше запознати. Идвам тук да питам, дано някоя от вас е запозната.
Имам силиконово олио в устните. На 10г е, поставих го в Пловдив, клиника Торакс. Бях с 18г си акъл и сега мнооого ме е яд. Устните са ми нормално големи, не е фрапиращо, но са криви. Самия силикон не е равномерен и на мен не ми харесва. Сега търся пластичени хирурзи, който премахват тая гад от устните. Знам, операцията не е лека, реже се лигавицата, издърпва се силикона със спринцовка, защото е образувал съединителна тъкан.... , но искам поне половината да се изчисти. Някой знае ли лекар, който прави тази операция? Каква е процедурата всъщност?

# 493
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Здравейте момичета, писах тема по моя въпрос, но нямаше запознати. Идвам тук да питам, дано някоя от вас е запозната.
Имам силиконово олио в устните. На 10г е, поставих го в Пловдив, клиника Торакс. Бях с 18г си акъл и сега мнооого ме е яд. Устните са ми нормално големи, не е фрапиращо, но са криви. Самия силикон не е равномерен и на мен не ми харесва. Сега търся пластичени хирурзи, който премахват тая гад от устните. Знам, операцията не е лека, реже се лигавицата, издърпва се силикона със спринцовка, защото е образувал съединителна тъкан.... , но искам поне половината да се изчисти. Някой знае ли лекар, който прави тази операция? Каква е процедурата всъщност?
Когато лежах с втората си абдоминопластика в Русе бях с една жена в стая, потърпевша , заради този гел.Страшни поражения е направил този гел след години.След години носене на това чудо, вече е без гърди.Потърсила е Николай Георгиев, за да я изчисти, ами накрая е махнал двете гърди, всичко е било превзето от гела.Тя лежеше , защото на едната гърда, която всъщност я нямаше имаше страшна рана, която не можеше да зарастне.В този случай дори лично Николай Георгиев не е можел да направи нищо повече и е насочил жената към Русенската болница по пластична хирургия, за да овладеят раните.
Това нещо го махай по-бързо от устните си, не искам да те плаша, но няма да може да се изчисти всичкото количество, защото е срастнало с тъканите ти.Трябва да намериш читав доктор.С Енчев не се занимавай.Може би за това нещо мога да ти препоръчам точно Николай Георгиев.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Rusalka1 за Русе ли става на въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт