Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 952
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Rusalka1 за Русе ли става на въпрос?
Николай Георгиев си оперира в София.

# 496
  • Мнения: 5 892
Много се учудвам, че някой от София е пратен на операция в Русе. Никак не се славим с добри хирурзи. Последните години нашумя Живко Димитров в Медика, за него не съм чула лоши неща, само доволни клиентки. Моя приятелка ще си сменя имплантите при него наесен. Peace

# 497
  • Мнения: 217
Момичета привет, копирам си поста от темата за мезоконците, че там май вече нико не пише.: "Момичета здравейте, от доста време и аз се замислям за процедури с мезоконци. Но живея в Мюнхен и смятам, че Виена ще ми е по-близко от родната Варна.
Много бих искала да се свържа с Lucy и да я посетя за консултация и надявам се интервенции, после.
Писах и съобщение, преди няколко дни,  но ако Lucy четеш, то моля те, прати ми някакви твои координати за последваща връзка."

# 498
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
и
Много се учудвам, че някой от София е пратен на операция в Русе. Никак не се славим с добри хирурзи. Последните години нашумя Живко Димитров в Медика, за него не съм чула лоши неща, само доволни клиентки. Моя приятелка ще си сменя имплантите при него наесен. Peace
Жената не беше за операция, а за почистване на страшни згноясали рани.Защото организма й е станал резистентен към всички антибиотици.След всяка смяна на превръзките и почистване на раните изпитваше ужасни болки жената.

# 499
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
и
Много се учудвам, че някой от София е пратен на операция в Русе. Никак не се славим с добри хирурзи. Последните години нашумя Живко Димитров в Медика, за него не съм чула лоши неща, само доволни клиентки. Моя приятелка ще си сменя имплантите при него наесен. Peace
Жената не беше за операция, а за почистване на страшни згноясали рани.Защото организма й е станал резистентен към всички антибиотици.След всяка смяна на превръзките и почистване на раните изпитваше ужасни болки жената.
Защо си го причиняват не знам? Thinking

# 500
  • Мнения: 4 580
Здравейте момичета, писах тема по моя въпрос, но нямаше запознати. Идвам тук да питам, дано някоя от вас е запозната.
Имам силиконово олио в устните. На 10г е, поставих го в Пловдив, клиника Торакс. Бях с 18г си акъл и сега мнооого ме е яд. Устните са ми нормално големи, не е фрапиращо, но са криви. Самия силикон не е равномерен и на мен не ми харесва. Сега търся пластичени хирурзи, който премахват тая гад от устните. Знам, операцията не е лека, реже се лигавицата, издърпва се силикона със спринцовка, защото е образувал съединителна тъкан.... , но искам поне половината да се изчисти. Някой знае ли лекар, който прави тази операция? Каква е процедурата всъщност?
Това го изкарах от форума на тялото.бг
Дано ти е от полза
"Момичета понеже аз започнах темата е редно да напиша и продължението и. Махнах си силикона или поне по-голямата част от него при доц. Анастасов в Пловдив. Някаде бях прочела че в сравнение с това слагането на силикон в гърдите било детска игра- е донякаде е вярно. Операцията мина под месна упойка и за мен това беше по-страшното защото чуваш и виждаш всичко което ства с теб. Не е като при слагането на силикон в гърдите, там заспиваш и се събуждаш с новите придобивки. Изряваха каквото видяха от силикона, а то не беше никак малко. Даже си мислех че е много и няма да ми остане уста, но като минаха няколко дни устата ми почна да придобива нормален вид. Не мога да кажа в момента че е добре или зле, минаха вече 6 дена и устата още ми е мнг подута и не я усещам. Но като гледам ще е по-добре от преди  Като придобия нормален човешки вид може да кача цяла серия от снимки на преди силиона, със силикона и накрая без по-голяма част от него "

# 501
  • Мнения: 2 805
Това е страшно  Sad
Надявам се, че вече няма лекари, които поставят подобни субтанции  в тялото на хората, защото е престъпление.
Не може да ме убедят, че тези доктори не знаят какви са последствията, но го правят ВЪПРЕКИ.
На 18 г дете да бухнеш силиконово олио в устните  Tired


Макра,че ето и пример как има факти, че мезоконците са калпава работа и правят сраствания, но хората си ги търсят и си настояват да им се съсипват лицата.

Момичета привет, копирам си поста от темата за мезоконците, че там май вече нико не пише.: "Момичета здравейте, от доста време и аз се замислям за процедури с мезоконци. Но живея в Мюнхен и смятам, че Виена ще ми е по-близко от родната Варна.
Много бих искала да се свържа с Lucy и да я посетя за консултация и надявам се интервенции, после.
Писах и съобщение, преди няколко дни,  но ако Lucy четеш, то моля те, прати ми някакви твои координати за последваща връзка."

# 502
  • София
  • Мнения: 1 761
Привет и от мен! Hug
Днес ми поставиха филър Теосиал кис в устните-1 мл. и 6Е ботокс в челото.
След 10 дни може още ботокс да ми добави като отида на ретуш.
Предните 2 пъти бях с Рестилейн в устните,но исках да пробвам отдавна този.
Тази лекарка каза,че Рестилейна е нетраен според нея,но и Теосиал киса не и е любим.
Теосиал 3, според нея е Ок,а 4 бил по-плътен и също за устни не бил много Ок.
В момента устните са в оток,но видимо ми харесват.
Доста топчета напипа докторката.Добре че са невидими поне.
Казах и че преди време съм слагала филър Perfectha и тя каза,че е от него явно.
Този филър не стига,че ми се разгради за 2 седм,а и ето каква беля ми е отворил.
Момичета не си го слагайте никога!Не се лъжете по промо цените му.
Между другото лекарката каза,че преди много време и тя го е слагала,защото са и го представили като
супер продукт,но....не е такъв...

# 503
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Оооо и Теосиал 4 имало, но да не би да е за лице? Не за устни (Кис)?

Твърд продукт е Теосиал Кис. Аз слагах друг филър миналата седмица, не в устните, но коментирахме с кои продукти имам опит и реакцията за Теосиал беше: "Не го харесвам, устните после изглеждат, като наденички!" Имат право, има го това. Видимо е доста време, но и трайно. Ни масаж можеш да направиш ... Докато с Волифт разликата е много осезаема - много по-естествен вид, натурално усещане.

# 504
  • София
  • Мнения: 1 761
Лекарката каза,че Теосиал 4,предпочита да го слага на лице,не на устни.
Теосиал 3 препоръча за устни.
Теосиал кис каза,че не го харесва и вече почти не го поставя,но щом толкова искам..
А аз исках,понеже сме коментирали тук,че е много траен.
Алена ти си била с него и с други и си казвала,че има разлика в трайността.
Може би за хора,които целят по-естествен резултат,по незабележим и деликатен,няма да е Ок Peace
Но аз харесвам по-обемни устни(не карикатури)
Още не мога да дам отзиви.Устните ми още са в оток,двойни са днес. Laughing

# 505
  • Мнения: 2 721
.

Последна редакция: сб, 30 юни 2018, 11:25 от __Magi

# 506
  • Мнения: 7 710
как да коригирам големината на прасците ? винаги са били по - едри , а не съм дебела

# 507
  • София
  • Мнения: 385
Пълни ли са по принцип или са оточни ? Ако е оточност може да се справите с проблема с дренажни масажи,терапии,отводняващи сиропи Simple Smile

# 508
  • Мнения: 1 110
Какво мислите за поставяне на хиалурон в лицето и има ли хидратиращо действие и изобщо заслужава ли си?

# 509
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Има техника за инжектиране на Juvederm Volite по повърхностно на цялото лице с такава цел. Но по-скоро го възприемам, като "the final touch" след други грижи. За едно обгрижено лице, на което му липсва малко сочност и лустро - би било идеално. Алтернативно можеш да помислиш за бустера на RRS Hyalift 75 Proactive, който е 3 мл (3 пъти повече от един филър), съдържа ХК, но и АК. Както и за ХК на дражета - при мен дава подобен сочен и напомпващ ефект на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт