Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 046
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 7 713
Пълни ли са по принцип или са оточни ? Ако е оточност може да се справите с проблема с дренажни масажи,терапии,отводняващи сиропи Simple Smile
едри са си ... ако задържам вода пия хапчета .... но винаги са били едри

# 511
  • Мнения: 30
Здравейте! Мисля да си правя устата. По принцип си имам плътни устни, но искам да изглеждат по-пухкави и горната малко по-голяма. Дерматоложката ми предложи RHA 4(мисля така се изписва). Може ли мнение за този филър (мисля, че е на рединсите)?
Здравейте, момичета! Нова съм в сайта и толкова съжалявам,че не съм се вкл по-рано.
Общо взето, аз съм свежа мадама на 50 години, луда фенка на естетиката, живея в Америка, родом от София, ама редовно се прибирам- баща ми е в България....
Сещате се ,че правя естетични процедури и операции в Бг, цените са адски по-изгодни, а и тази пуста носталгия не ме остави.
Да изкажа мнение, ако може относно теосиал.
Четох много мнения в сайта - Juvederm , Teosyal, Perfectha ....
Всичко съм пробвала , като първия ми йуведерм беше още преди 10 години , че и повече .
Perfectha пробвах преди 5,6 години и ефектът рпи мен беше много по-добър от йуведерм.
Четох за някакви топчета тука във форумите , ами аз проблеми нямах първите 2 пъти, а на третия ми се образуваха топчета- един и същ лекар, един и същ продукт.
Ами има лохгика,че е индивидуална реакция на организма.
МИналата година направих смяна на дерматолога, и то много рязка, за софиянка, живееща в Америка, и ходих при една докторка в Стара Загора за фейслифт с конци. ( няма да се обяснявам как що, че вече действах в една друга тема хаха- ентусиазмът на начинаещите)
Както и да е, да стигна до същината, извинявам се,че съм толкова подробна- та тази дерматоложка ми предложи този динамичен филър - еййййййййййй, ВЪРХЪТ е.
По-скъп е , факт.
УНИКАЛЕн, за мен най-добрият, по-скъп и йуведерм , и от перфекта, ноооо просто виждам ралзиката.
Администраторката на групата, очевидно жена с много опит, като мен- ако вие сте на снимката , моите комплименти, сподели,че имала топчета - според мен това е елементът на индивидуалната реакция.
Толкова мнения изчетох и това ми е изводът- един е доволен, друг не е, ама никой не се замисли,че все пак всяко тяло е различно и реагира.... поне аз мисля така  Simple Smile
Успех , сладурки Simple Smile

# 512
  • Мнения: 4 871
А тези топчета създават ли дискомфорт? Трябва ли да се оперират-наложително ли е или може и да не се отстраняват?

# 513
  • Мнения: 30
Аз не съм доволна от криолиполизата, при мен нямаше никакъв ефект. 3 процедури по около час на брич имам.

Пробвала съм криолиполиза  и аз няколко пъти.
Първия път - нищо особено не забелязах, но след втория път ( след месец) много омекна - (коремче) .
Направих  и няколко кавитации .
Уви, не се мерих, но усетих разликата. Имаше промяна при мен.
Но много смесени мнения има- при едни хора има резултат, а при други-не

# 514
  • Мнения: 30
А тези топчета създават ли дискомфорт? Трябва ли да се оперират-наложително ли е или може и да не се отстраняват?
Мое мнение, като ми се образуваха, първоначално се учудих, ама после - не ми пречат, не ми правят проблем, те дори не личат -освен аз като се вманиача да ги пипам , но дори с времето намаляха .
Друго нещо, което констатирам, което е и по-важно- за толкова години моите устни много са се променили.
Като цяло при мен филърът се запазва около 5 месец, 6 ... ти сам почвай да виждаш минимална разлика.
И гледайки стари снимки, и каквото са ми обяснили докторите, при които съм ходила, това е свързано със създаването на съед тъкан в годините .
В момента след Теосиал, аз нямам топчета. Но и преди време като се бяха образували, не ми пречеха, НЕ се виждаха . Но това е моя опит

# 515
  • София
  • Мнения: 1 764
Аз също видимо нямам топчета и затова оня ден много се изненадах,когато лекарката ми каза,че имаам достаа и че хич не е добре това.Попита ме  какви филъри са ми слагани досега и каза,че почти е убедена,че е от Perfectha.Друг е въпроса,че при мен този филър видимо изчезна след 3 седмици...и са останали само едни топчета...
Сега сложих Теосиал кис на своя глава,макар че лекарката ме предупреди,че има риск от топчета с него също.Ами още е рано да изкажа мнение(на 3 дни са устните),но май ще се окаже права.Видимо не личат,но са повече от преди да го сложа, определено.
Може следващия път и аз да пробвам с динамичен. Peace
Но пък доколкото помня някои дами в темата казаха,че не е траен при тях.
По въпроса с натрупването на ХК и трайността,ами аз за 5ти път слагам и коой знае какво натрупване сякаш нямам,но поне не е като 1вия и 2рия път.
Имам чуството,че дамите с обемни устни слагат през 3 месеца и то по над 1 мл. newsm78
Или пък са слагали вече много пъти,над 7-8

# 516
  • Мнения: 30
Аз също видимо нямам топчета и затова оня ден много се изненадах,когато лекарката ми каза,че имаам достаа и че хич не е добре това.Попита ме  какви филъри са ми слагани досега и каза,че почти е убедена,че е от Perfectha.Друг е въпроса,че при мен този филър видимо изчезна след 3 седмици...и са останали само едни топчета...
Сега сложих Теосиал кис на своя глава,макар че лекарката ме предупреди,че има риск от топчета с него също.Ами още е рано да изкажа мнение(на 3 дни са устните),но май ще се окаже права.Видимо не личат,но са повече от преди да го сложа, определено.
Може следващия път и аз да пробвам с динамичен. Peace
Но пък доколкото помня някои дами в темата казаха,че не е траен при тях.
По въпроса с натрупването на ХК и трайността,ами аз за 5ти път слагам и коой знае какво натрупване сякаш нямам,но поне не е като 1вия и 2рия път.
Имам чуството,че дамите с обемни устни слагат през 3 месеца и то по над 1 мл. newsm78
Или пък са слагали вече много пъти,над 7-8

Ами обясни ли ви,защо е убедена,че е от него ?
Защото това, което четох аз , е свързано със стабилизираща съставка и всеки организъм може да реагира по различен начин.
Мои приятелки са си слагали перфекта, нямали са никакви проблеми - говоря за жени, които на 5,6 месеца редовно си боцват по нещо. И устните им са уникални. ( не коментирам ,че едната просто имаше хубави устни , не тънки като моите изначално, и сложи си перфекта при моят дерматолог тогава,че аз малко като пчеличка пробвам тук и там хахаха, и й стояха година и половина ..... направо ?!
+ Динамичния на Теосиал при мен е бетон.

Просто съм удивена колко различни мнения прочетох - понеже тепърва навлизам в тези форуми,и от всичко, което проследих мненията са коренно различни. Което ме навежда на мисълта - ами не сме ли  и ние коренно различни. В смисъл едни слабеят бързо, други -не, имат страхотна коса, други- не, чисто физиология на организма.

Особено моя експириенс- един и същи продукт, един и същ лекар и на края бам .... дали пък тялото ми не го е искало вече? хахахха  Малко философски мисли Simple Smile
Хубаво е да има мнения.
И в крайна сметка, отиваш, правиш и виждаш ТИ самия КОлко си специален и особен Simple Smile)))

# 517
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Даяна1111, за твоите желания и търсен ефект- Теосиал Кис е по-подходящ от динамичния.



А тези топчета създават ли дискомфорт? Трябва ли да се оперират-наложително ли е или може и да не се отстраняват?

Не се оперират. Ако са видими - следва да се изчистят - в общия случай с хиалуронидаза. Ако не са видими - човек за себе си преценява дали да ги остави или не.  В моя случай бяха третирани с игла, и с масажи се разнесоха.

# 518
  • Мнения: 13 028
Перфекта е ужасен филър, според мен, според Ванеска, и няколко мои приятелки, които години наред не могат да си оправят устните.
Филърът е “разлят” над контура на устните, нагоре към носа. Никак не стои добре. А и е траен, на едната, над година след поствянето последното, защото е слагала много пъти, не се е разнесъл. Аз слава Богу само веднъж съм слагала на устните и нямам поражения.
Доктор Ванеска се изказа много не ласкво за Перфекта, а аз и имам доверие. Не бих го сложила пак.

# 519
  • Мнения: 4 358
Не искам да стресирам никой,просто си мисля....Денкова,когато бях при нея за ботикс и освежаване на несъществуващи назолабиални,споделяйки и за моя здравен фон си ми каза"Ням акакво да се лъжем,всеки продукт,вкаран външно има опасност да даде отражения" Та,в тая връзка-странно е да се гледа на тези топчета само от козметична гл точка.

# 520
  • Мнения: 5 892
Аз такова "разливане" имам от Жуведерм смаил.  Peace

# 521
  • Мнения: 1
Здравейте! Да попитам някой има ки мнение за доц. Комитски от Александров ска?

# 522
  • Варна
  • Мнения: 290
Здравейте момичета,
Прочетох цялата последна тема, и установих че за моите 40г направо съм изостанала с козметичните процедури.
Слагала съм само ботокс - 4-5 пъти през годините. Предпоследно сложих през Декември, който за съжаление много бързо ме отпусна и на втория месец все едно не бях слагала. Сложих го в Скин Лайн Варна при д-р Генчева. Сложих 60 единици.Честно казано малко не останах доволна от факта че Ботокса не го отвориха пред мен, нито изтегли пред мен количеството, нито видях марката и т.н. След като уточнихме количеството, просто излезе от стаята и се върна със спринцовка. От отношението на лекарката нямам забележка, беше внимателна, любезна и т.н., но това че не видях какво и колко ми слагат, ме подразни.
Също така започнах да блокирам мускулите в края на първата седмица, което според мен беше малко късно, предвид че и преди съм слагала ботокс и ме е блокирало след 1-2 дни.
Пачият крак така и не хвана на 100%.
Всички тези причини ме насочиха следващия път да отида при друг лекар. Сложих отново ботокс на 02 Май, като този път ме блокира на следващия ден и за няколко дни блокира всички мускули. Явно го сложи добре, защото имам паднал клепач, който веднага се повдигна и ми се отвори погледа. Два месеца по - късно мога да кажа че пак имам леко отпускане, но не както беше предходния опит с ботокса. Вчера бях на консултация, и решихме да сложим динамичен филър Teosyal RHA 1 - 1мл и Мезотерапия на Teosyal Puresense Redensity 1 -1мл. За пръв път слагам филър, и ми го постави с много убождания, не зная така ли се прави, той каза че нарочно така ми го вкарва, че да видим какво ще стане.
Вчера имах малко оток, леки топченца или подутини и аз не зная как да опиша. Правя масаж лек каза за 2-3 дни и повечко течности 2-3л за моето тегло (52кг/170см). Кога се вижда ефекта на този филър, че това забравих да питам.
Като по този начин се надявам да попълним финните бръчки. След 20 дни каза че трябва да повторим курса, такъв бил протокола. ( каквото и да означава това Simple Smile )
Мнението на този доктор за моя случай е, че отпускала кожата много бързо, а не мускула. Защото като си вържа косата високо горе, нямам никакво отпускане дори и при опит за мимика, пусна ли косата и повдигна ли вежди се вижда леко отпускане. Искам да попитам някой чувал ли е за такъв случай, като моя??
Макар доктора да каза, че само 2 случая като моя да е виждал до сега.
Съзнателно не пиша името на лекаря, тъй като го посещавам от 2 месеца само и искам да видя дали ще се справи с моя случай.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 764
Перфекта е ужасен филър, според мен, според Ванеска, и няколко мои приятелки, които години наред не могат да си оправят устните.
Филърът е “разлят” над контура на устните, нагоре към носа. Никак не стои добре. А и е траен, на едната, над година след поствянето последното, защото е слагала много пъти, не се е разнесъл. Аз слава Богу само веднъж съм слагала на устните и нямам поражения.
Доктор Ванеска се изказа много не ласкво за Перфекта, а аз и имам доверие. Не бих го сложила пак.
Според мен също е ужасен филър,както и според още 2 докторки за които се сещам.
И при мен също така се "разля" и устните ми станаха безформени.Това беше преди 2 години,когато слагах филър за 2ри път и все още се подлъгвах по промо цени. Wink
Иначе съм съгласна,че на различните устни,различни филъри са Ок.

# 524
  • Мнения: 5 892
На мен докторката ми каза, че ботокса ще ме стегне към 7-10 ден, днес е 10-тия и все още имам някаква подвижност. Сложих от ботокса на Жуведерм.

Общи условия

Активация на акаунт