Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 34 049
  • 717
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 365
Бе кво съжаление -целият разговор беше абсурден и нереален, дошъл веднага след като се разбра с Марио и тя би трябвало да пърха от щастие а не да си играе с Тони. Аз залагам, че малкият нещо е сънувал, бълнувал. Ако не е, значи Зорница е изпляскала напълно.
Eдва ли, щом и в анонса за седмицата се споменаваше за това недоразумение (аз друго такова не виждам да е имало). И откъде цялата болница разбра за мераците на Тони, че в промото Тасев изтърсва това за надцакването.

# 646
  • Мнения: 4 087
И Тони като каза - Искам да съм с жена, която ме пали, тя  си плю на петите и изръси- И така ще бъде?! ......Сега да не вземе да смени фронта от съжаление, вече голяма бъркотия стана.

И Тасев, кво се прави на света вода ненапита, като Ина водеше там.....хаха

# 647
  • Мнения: 5 846
Врабчев и Марио какво делят? Защо Марио му се извиняваше?
нали го удари, когато се сдърпаха.

# 648
  • Мнения: 12 476
Абе възможно ли е на Тони показателите да са се влошили и вследствие излив на некви токсини в кръвта, които не са преработени от черния дроб, да е в състояние на делюзия и всъщност да не знае,че това не се е случило. И да тръгне да натиска Зорница по коридорите, а тя в пълно неведение да си се крие с Марио по линейките Grinning
Финалната й реплика звучеше като обещание а не като бяс.

# 649
  • Мнения: 6 604
Врабчев и Марио какво делят? Защо Марио му се извиняваше?
нали го удари, когато се сдърпаха.
Изпуснала съм.  Благодаря. 🤗

# 650
  • Мнения: 2 282
Сценаристите са тотално откачени. Можеше тя по меко да се изкаже и Тони пак да се заблуди какви бяха тея безумици. Тони пък да тръгне да я целува, но тя по рано да избяга. И това дето каза на излизане не го схванах. И сега, ако го завъртят така, че да не каже на Марио какво е станало ще крещя през прозореца.

# 651
  • Мнения: 2 365
Така и не видяхме какво гореше Тони (от обобщеното промо). Kакто и не чухме глас зад на кадър на Захариев (според снимката на Велислав)  Grinning

# 652
  • Мнения: 331
Чудя се какво да пиша, толкова разочарована съм след днешната серия. Зорница защо постъпва като голяма бяла птица? Това и от съжаление не бива да се прави! Супер неадекватно се държа! Марио - и той. Мислех си, че след разговора с Врабчев в асансьора просто ще отиде и ще си признае на Тони, за да изпревари бурята, която го застига, ама той тръгна да сключва сделка с дявола. Тотално оплескаха нещата тези сценаристи! Тръгнали да залагат на сеира, както винаги. Толкова по-готино щеше да е, ако бяха залегнали на едни простички, човешки взаимоотношения, нооо... зрелища да има, какво от това, че противоречат на всякаква логика.

Темата с кърменето също ми е адски дразнеща и ми дойде в повече. Не мога да си обясня, защо този въпрос така се преекспонира.

Историята с чантата, изтропана ни в клин, ни в ръкав, беше напълно излишна, че и два епизода време й отделиха (творческо безсилие ли е, що ли).
И накрая Тасев от промото - тръгнал да раздава присъди, а сам той не е светец, имайки връзка с омъжена жена.

Няколкото хубави моменти се брояха на пръсти, но в момента съм твърде ядосана, за да ги коментирам.

# 653
  • Мнения: 4 087
Значи преди 2 часа си ударих главата......тази сцена с Тони и Зори.....да не би да е в моят телевизор повредата, ако той не спи или сънува или да е в делюзия, значи нещата съвсем се изчаткаха.

Колко още остава до краят на сезона?

# 654
  • Мнения: 9 374
Финалната й реплика звучеше като обещание а не като бяс.
Тя каза "Значи, така ще бъде" и начина, по който го каза и как веднага излезе ми изглеждаха точно като думи на бясна жена. Ако беше обещание нямаше да избяга и със сигурност щеше други неща да му говори, нямаше и да му се дърпа отначало, когато я натисна на стената преди да я целуне.
На тия сценаристи какво им става? Биваше ли чак такова развитие? Не можеше ли да минат без тая целувка? Тотално оплескаха всичко.

# 655
  • Мнения: 12 476
Злати, мисля,че това не е сцената от скрипта на Велислав. Тая сцена трябва да дойде доста по-късно, ако приемем че са я снимали в деня на публикуването.

Ако това наистина се случи между Тони и Зорница, тя няма никакво оправдание. Аз залагам твърдо че не е истина. Иначе по-скоро сценаристите са си ударили главите.

Малодушното поведение на Марио пред Врабчев също не знам как да коментирам.

# 656
  • Мнения: X
Значи преди 2 часа си ударих главата......тази сцена с Тони и Зори.....да не би да е в моят телевизор повредата, ако той не спи или сънува или да е в делюзия, значи нещата съвсем се изчаткаха.

Колко още остава до краят на сезона?

13 мисля

Абсолютно неадекватен епизод, ниииикаква логика!! единственото разумно обяснение ще буде Тони да сънува

Сценаристите пак се издъниха яко

# 657
  • Мнения: 9 628
Мнението ми за сценаристите този епизод Rage:

# 658
  • Мнения: 5 846
Абе възможно ли е на Тони показателите да са се влошили и вследствие излив на некви токсини в кръвта, които не са преработени от черния дроб, да е в състояние на делюзия и всъщност да не знае,че това не се е случило. И да тръгне да натиска Зорница по коридорите, а тя в пълно неведение да си се крие с Марио по линейките Grinning
Финалната й реплика звучеше като обещание а не като бяс.
никак не е лоша идеята ти. Сега, ако отиде и се похвали на Батко и той даже няма да поиска обяснение от Зори, и ще се отдръпне окончателно  и Кака ще има да се чуди какво пак става.
Я да питам, филтрите на сцената бяха ли по-различни от другите сцени? Например по-контрастни и ярки?

# 659
  • Мнения: 737
Тотално съм разочарована от развитието на нещата. Толкова недомислено, нереално и абсолютно ненужно е всичко това. То си има достатъчно драма. Зорница сама да прецака по такъв глупав начин шанса си да е щастлива. Просто нямам думи. Ако продължи да го заблуждава и неизясни нещата веднага може да помаха на Марио за сбогом.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 23:28 от Melany444

Общи условия

Активация на акаунт