Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 33 976
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Баси тъпнята...

# 706
  • Мнения: X

Това май обобщава всичките ни коментари Joy Joy

# 707
  • Мнения: 2 282
Pupsi подкрепям те за всичко което си казала  и не знам дали ми вярвате, но се смея с глас след безумята, които гледахме. Ако целта им е била такава постигнаха я. Имам чувството, че гледам някаква абсурдна комедия. Малко ми е обидно за колко прости хора ни имат сценаристите, за да смятат, че това ще ни хареше.

# 708
  • Мнения: 9 374

Това май обобщава всичките ни коментари Joy Joy

Ами просто няма смисъл вече. Тъпня е много меко казано. Това беше абсолютна идиотщина, малоумщина и каквото се сетиш. Мислех, че няма какво повече да ме изненада след секса на Романова и Калин, след жената на Банков, която се оказа в кома и т.н. След днешния епизод направо я втасахме. Joy

Изводът е един - сериалът е добър, последователността и логиката обаче са нулеви. И честно казано, след епизода днес предпочитам шести сезон да няма. Ако ще гледаме пак подобни безсмислени неща - не мерси. Да се свършва тоя сезон и да се спира тая агония, щото вече на такова прилича. Абсолютно творческо безсилие ги гони сценаристите.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 23:27 от yanitsa.s

# 709
  • Мнения: 737
Ако искат да няма шести сезон само в този дух да продължават. Ех сега си мечтая за един лайф със сценаристите. Толкова много въпроси съм събрала Simple Smile

# 710
  • Мнения: 2 365
Pupsi подкрепям те за всичко което си казала  и не знам дали ми вярвате, но се смея с глас след безумята, които гледахме. Ако целта им е била такава постигнаха я. Имам чувството, че гледам някаква абсурдна комедия. Малко ми е обидно за колко прости хора ни имат сценаристите, за да смятат, че това ще ни хареше.
Aз не мога да спра да се смея на коментарите тук, вече сълзи ми текат от смях  Laughing

# 711
  • Мнения: X
Златенце, какво друго ни остава? Joy
Наздраве на Бар Наздраве компанията!

Абе тя сцената с насилването на Ина я направиха по-елегантно. Кво беше туй чудо сега????

# 712
  • Мнения: 9 628
Врабчев си вре гегата и той навсякъде дето не му работа като Жекова, сринаха героя му до един отмъстителен мишок.
Марио и той тръгнал да се пазари, все едно сключи сделка с Дявола, очаквах да му фрасне един и да му каже да прави каквото иска,  че няма да се поддаде едва ли не на шантаж, а той се огъна пред възможността Тони да разбере още същия ден......
Зорница, се размекна като разбра за трансплантацията и отиде за да се сдобрят, и бъдат приятели пак, само че като изтърси, че и липсвал, знаех че Тони ще го изтълкува грешно и стигнах ме до тук. Репликата й накрая разбрах, че явно няма да се общува нормално като с приятел, а ще стоят далеч един от друг, защото явно не става иначе.
А пък сцените относно кърменето ме подразниха адски много

# 713
  • Мнения: 9 374
Златенце, какво друго ни остава? Joy
Наздраве на Бар Наздраве компанията!

Абе тя сцената с насилването на Ина я направиха по-елегантно. Кво беше туй чудо сега????

Аз ти казах, че ще ни оставят с отворена уста баш като за петък. Joy

# 714
  • Мнения: X
Златенце, какво друго ни остава? Joy
Наздраве на Бар Наздраве компанията!

Абе тя сцената с насилването на Ина я направиха по-елегантно. Кво беше туй чудо сега????

Аз ти казах, че ще ни оставят с отворена уста баш като за петък. Joy

Поне да наливат вино в отворените ни усти! А то - въздух!!! Joy
Такъв петъчвн финал май не сме имали

# 715
  • Мнения: 9 374

Поне да наливат вино в отворените ни усти! А то - въздух!!! Joy
Такъв петъчвн финал май не сме имали
Не мога повече, сама ще го налея хахахах. Ай наздраве на компанията от барчето. Да са живи и здрави сценаристите, че ни изляха поредната кофа с...да не казвам какво. Grin Пия за тях.Joy

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
НОВА ТЕМА :  http://www.bg-mamma.com/?topic=1034411.new#new

Пускам я малко предварително, защото и утре ще съм в разход. А след малко ще гледам епизода.

# 717
  • Мнения: 4 087
FlushedЕй сега като гледай пак промото,-да не би Тасев да ги е видял Тони и девойката, че така смело се изказа.....че иначе от къде тоз акъл, на гол тумбак, чифте пищови.....FlushedLaughing

Общи условия

Активация на акаунт