Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 34 005
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 833
За мен Зорница отвърна на целувката на Тони 🙄 може да беше за част от секундата, но го направи!
Абсолютно нямам обяснение за поведението й, хайде Тончо вече си го знаем, че е напорист.

Врабчев пък и той тотално изтрещя. Разбирам да беше видял нещо случайно и да пуска бъзици ок, но той целенасочено ги следеше и се заяждаше с Марио.

Браво на Пешко, много добре постъпи с Албена и не й даде повече повод за влажни погледи.

В промото накрая помислих, че Тони ще ги хване в линейката.
Това пък с Тасев от къде дойде?
Тая развалена линейка накрая вярно всеизвестна ще стане 😂

# 661
  • Мнения: X
Мнението ми за сценаристите този епизод:


Това да се сложи на заглавната страница!!!

# 662
  • Мнения: 2 282
И аз се сетих за листа който гореше не го дадоха. Силно се надявам да е от Зорница и да пише сори ама си в голяма грешка.... Разбирасе много по меко и обстойно и затова той да има такава отчаяна физиономия. Марио като разбере за целувката дано да осъзнае, че неговото безкрайно протакане има голяма вина за това. Защото колкото и да чака никога няма да му стане по-лесно да признае на Тони, нито на Тони ще му е по-приятно. Пълен ужас.

# 663
  • Мнения: 9 374
Ако това наистина се случи между Тони и Зорница, тя няма никакво оправдание. Аз залагам твърдо че не е истина. Иначе по-скоро сценаристите са си ударили главите.

Малодушното поведение на Марио пред Врабчев също не знам как да коментирам.

Е как няма да е истина? Ако сънува защо не го разбрахме сега? Не ми се връзва, но да видим.

Марио наистина изглеждаше жалко пред Врабчев. Защо трябваше да му кляка едва ли не? Трябваше да отиде и да си каже на Тони, ама не то трябва да има още 13 епизода сеир и накрая всичко ще ни го изтупат в последните два набързо набързо и после няма да знаем къде се намираме.Joy

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 21:45 от yanitsa.s

# 664
  • Мнения: 12 422
Абе възможно ли е на Тони показателите да са се влошили и вследствие излив на некви токсини в кръвта, които не са преработени от черния дроб, да е в състояние на делюзия и всъщност да не знае,че това не се е случило. И да тръгне да натиска Зорница по коридорите, а тя в пълно неведение да си се крие с Марио по линейките Grinning
Финалната й реплика звучеше като обещание а не като бяс.
никак не е лоша идеята ти. Сега, ако отиде и се похвали на Батко и той даже няма да поиска обяснение от Зори, и ще се отдръпне окончателно  и Кака ще има да се чуди какво пак става.
Я да питам, филтрите на сцената бяха ли по-различни от другите сцени? Например по-контрастни и ярки?
На мен ми изглеждаха малко като на забавен каданс през цялото време.

# 665
  • Мнения: 1 219
Когато Зорница влезе в кабинета на Тони и така усмихната и след това репликите  й , веднага си помислих Тони сънува!!!!

# 666
  • Мнения: 4 087
Зорница не е ли била и с Тасев......значи таз жена.....няма късмет просто с мъжете.

# 667
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Съвсем реално си беше, нито е съм нито фантазия  Naughty Аз като приказвам, че Зорница се държи като 13-14 годишна вие не ми вярвате.

# 668
  • Мнения: 2 365
Злати, мисля,че това не е сцената от скрипта на Велислав. Тая сцена трябва да дойде доста по-късно, ако приемем че са я снимали в деня на публикуването.

Ако това наистина се случи между Тони и Зорница, тя няма никакво оправдание. Аз залагам твърдо че не е истина. Иначе по-скоро сценаристите са си ударили главите.

Малодушното поведение на Марио пред Врабчев също не знам как да коментирам.
За сцената на покрива и аз си го помислих. Hо тогава се питам, Врабчев защо ще продължава да ходи по петите им и да се удивлява, след като вече знае тайната им. Kакво ли още има да се става?
Hе мога, не мога да си обясня случилото се между Зорница и Тони. Hямам търпение да го изгледам още веднъж, да се съсредоточа в подробностите, че кой да следи за тях в този момент  Mr. Green Aко е било делюзия, защо тя все пак се дърпаше и се мъчеше да се измъкне, няма много логика да са му такива фантазиите. Hо Mарио спомена, че Тони май е пил алкохол предната вечер. може и да бил интоксикиран по някакъв начин и да има нещо нереално в тази сцена.

# 669
  • Мнения: 9 628
Леле, последният път, когато бях така бясна на сценаристите беше това с разкриването на жената в кома на Банков, тея сценаристите смятат явно, че колко по-голям сеир толкова по-добре, да, ама не, напълно изтрещяха. Rage
Марио и той какво му стана изведнъж, тръгнал да се моли на Врабчев, това изобщо не е той.
Албена пък да излизали пак със Захариев, добре че поне тук се въздържаха от разни извращения.
Зорница с нейното липсваш ми към Тони, а пък той беше абсолютно неадекватен в момента като стана от бюрото и начина  по който я притисна и целуна.

# 670
  • Мнения: 9 154
А аз пак да повторя,че всичко което и се случва на Зорница са последствия от нейни грешни решения!Мен ми е жал за Тони.

# 671
  • Мнения: 2 282
Съсипаха образа и на Марио и на Зорница дружно днес. Единя малодушен пред Врабчев вместо да се усети, че това е краят на тайната и няма повече време да се скатава. Зорница пък мълчи докато Тони и говори от съжаление и страх да не го счупи с някоя дума. Поведението и е просто СЪЖАЛЕНИЕ. Ако Тони беше постъпил така, преди да знае за черния му дроб щеше да го изрита с 200.И двамата с Марио са си виновни сами, ама накрая като разбере Тони не ми се мисли.

# 672
  • Мнения: 4 087
Не мога да я разбера аз тая драма на братята... Той да не е на 2, че да му пазят детските фантазии. Пич, жена МИ, не те обича.

Те така го спират още повече, вместо да приеме истината и да си го изстрада, че да мине време и да намери неговата си жена......Ама нали е филм, драма да има.

И Тони пък ако направи голяма драма, щото видиш ли брар му е с някоя жена.....ще кажеш че сме древен Рим. Голямо чудо, голяма драма.

# 673
  • Мнения: 9 374
Сценаристите са експерти по съсипване на образите. То не беше Наталия, Врабчев, Банков и въобще май всички, сега и Зорница подхванаха. Не могат ли да бъдат по-последователни? Ние тука цял сезон треперим Зорница да не почне връзка с Тони и както досега не се случи и се успокоихме, намериха да ни изпляскат ей това. Днес съм много разочарована, всичко до преди тая сцена беше добре, дори в реда на нещата.

А точно пък Боби да ходи и да съди Марио, айде не на мене тия. Вярно, че не е точно същото с него и Ина, но и той се крие и рискува за капак с омъжена жена  и то тази на шефа, който не си поплюва.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 23:26 от yanitsa.s

# 674
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
А аз пак да повторя,че всичко което и се случва на Зорница са последствия от нейни грешни решения!Мен ми е жал за Тони.

Много ясно, че всичко е от нейните грешни решения. Ама аз все това питам още от миналия сезон: как такъв "велик професионалист" взима толкова погрешни решения в живота си? Няма логика, нали?

Общи условия

Активация на акаунт