Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 34 005
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 833
Ми и аз започвам да си мисля, че Тони нещо си е въобразил... може би думите на Зорница не са били точно липсваш ми и т.н, а негова фантазия.
Просто не намирам логично обяснение на цялата случка. Айде първия път, когато го целуна приятелски след бара, се опитах да го разбера.
Ама при положение, че нещата с Марио толкова се задълбочиха, а Тони снощи се опита да я целуне, изнуди я да танцуват и тя да ходи в неговия кабинет да му се умилква ми е нереално просто...
Силно се надявам този, който е писал тази идиотщина да си вземе дълга почивка след това страхотно творчество и да не виждаме повече такива безумия!   

# 676
  • Мнения: 9 628
Репликата на Тасев пък ми беше черешката на тортата, него дето могат да го закопаят в градинката дето направи Банков пред болницата, айде, присмял се хърбел на щърбел

# 677
  • Мнения: 5 846
Сравнение с другите кадри, които сега разглеждам във фб, този е действително със засилен контраст и засилена светлина в бекграунда. Така, както, по принцип, се представят сънища, халюцинации или спомени по филмите. Но трябва да гледам серията и ще ви кажа със сигурност. 😎

Вижте колко е бял и контрастен фона зад тях.

# 678
  • Мнения: X
Сравнение с другите кадри, които сега разглеждам във фб, този е действително със засилен контраст и засилена светлина в бекграунда. Така, както, по принцип, се представят сънища, халюцинации или спомени по филмите. Но трябва да гледам серията и ще ви кажа със сигурност. 😎

Вижте колко е бял и контрастен фона зад тях.

Айде дано да имаш право! Само това би обяснило тая идиотска сцена. Егати, чак ми е гадно да я гледам отново

# 679
  • Мнения: 9 628
Ама какви са гадове, след такъв епизод да чакаш три дни до новия, усещам, че новата тема може да не издържи до вторник, както сме подпалили.

# 680
  • Мнения: 4 087
LaughingLaughingВ тая болница, всичко е в бяло и в засилен контраст  Laughing

# 681
  • Мнения: 2 282
Надеждата умира последна а? Надявате се че е сън. За жалост съм убедена, че не е просто откачено решение на сценаристите и изключителна непоследователност по отношение на образите на героите. Всичко мога да се напъна да разбера от въпросната сцена, но моля за разяснение, какво значеха думите на Зорноца. Просто не мога да схвана. Да беше излязла мълчаливо щях да го разбера.

# 682
  • Мнения: 737
Много зависи от тук нататък, как ще развият нещата. Ама как са го изчислили точно петък да се падне, че да ни е гадно до вторник. Тя Диана ни загатваше от сутринта, че нещата ще се омажат още повече, а аз не вярвах, че може повече от това. По всяка вероятност във вторник ще стане ясно какво е реалното положение. То си го пишеше в анонса за седмицата, че нещата ще се оправят и в следствие на недоразумение ще се усложнят. Ами така стана. Не вярвам да е сън. Тъпо съжаление е изобщо нереално и не на място. Кака отиде да нагушка момчето, ама и то я нагушка.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 22:13 от Melany444

# 683
  • Мнения: 9 374
Сравнение с другите кадри, които сега разглеждам във фб, този е действително със засилен контраст и засилена светлина в бекграунда. Така, както, по принцип, се представят сънища, халюцинации или спомени по филмите. Но трябва да гледам серията и ще ви кажа със сигурност. 😎
Скрит текст:
Вижте колко е бял и контрастен фона зад тях.

Айде дано да имаш право! Само това би обяснило тая идиотска сцена. Егати, чак мине гадно да я гледам отново
За жалост съм убедена, че не е заблуда. Обаче е нелепо, никаква логика нямаше. Цял сезон гледаме Зорница вярна на чувствата си, не се поддаде и за секунда на свалките на Тони, не се хвана с него от отчаяние, самота и жажда за любов и накрая с това просто всичко отиде на кино и изгуби смисъл. Пак казвам - ако тая целувка я нямаше щеше да е една идея по-добре. Но ето това се случва от прекалено дългото отлагане и нещата стават все по-сложни. Зорница за жалост няма как да каже на Тони за брат му и нея, не е нейно право да го прави. Иначе съм сигурна, че ако зависеше от нея щеше вече да знае и то от самата Зорница.

# 684
  • Мнения: 9 628
За съжаление си беше напълно реално, а това бих посъветвала сценаристите след епизодите тази седмица, в които почти всички бяха напълно изтрещели в някой от епизодите, единствено Наталия не беше, но тя си взе достатъчно от миналия сезон:

# 685
  • Мнения: 2 365
Aми как да се развият нещата, освен още повече да се заплетат. Hе беше случайно и това подмятане на Врабчев пред Mарио, че Зорница едва ли не е ошетала цялата болница и дали се срамувал от връзката си с нея. Изобщо не разбрах откъде й дойде тая репутация. Дали ще се запази доверието помежду им, защото няма начин малчо да не се изпусне пред батко, независимо дали случилото се е било истина или делюзия.

# 686
  • Мнения: 9 374
Aми как да се развият нещата, освен още повече да се заплетат. Hе беше случайно и това подмятане на Врабчев пред Mарио, че Зорница едва ли не е ошетала цялата болница и дали се срамувал от връзката си с нея. Изобщо не разбрах откъде й дойде тая репутация. Дали ще се запази доверието помежду им, защото няма начин малчо да не се изпусне пред батко, независимо дали случилото се е било истина или делюзия.
Аз се надявам тя да му каже все пак. Нали уж вече нямат тайни помежду си? Нека да застане пред него и да му каже всичко, за да няма още повече недоразумения.

Някой помни ли какво казаха на Тони в сцената на рецепцията, когато питаше за Огнянова в промото?

# 687
  • Мнения: 2 655
Леле, ако Тони се похвали на Марио, че Зорница му е отвърнала, не ми се мисли.
Защо не може да има една чиста и неопетнена любов в този сериал?
Сега дори да се съберат Зорница и Марио, остава ми едно кофти усещане, че отношенията им вече не са чисти, пак ще има тайни.

# 688
  • Мнения: 2 282
То най-логичното нещо на света е тя да му каже и той да я разбере и да не я обвинява. Обаче да не търсим логика в сценария все пак, все по-ясно  е че такава няма. Вече наистина ще догледам сезона с отвращение.

# 689
  • Мнения: 9 374
Абсурд Вера, такова понятие като "чиста и неопетнена любов" за сценаристите няма. Такава можем да гледаме само по турските сериали и латино сапунките. Joy

Толкова ме е яд за днес, че така окепазиха всичко за някакви си 2 минути. Да не стане накрая така, че заради случилото се и приказките на останалите в болницата за нея колко "пропаднала жена била" Марио да се разколебае и да изгуби доверие в нея и тогава да остане пак сама.

Общи условия

Активация на акаунт