Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 34 003
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 737
Няма да е сама Яница. Ще си има Тони.

# 691
  • Мнения: 2 282
А да не стане така, че да няма кои да им гледа простотиите другия сезон.

# 692
  • Мнения: 9 628
След тази седмица остава само да сервират и Банков, и ще съм напълно така:

# 693
  • Мнения: X
Насилих се пак да гледам сцената, за да видя кой кого. Еми гадно, гнусно и нелогично!  Тя му годори глупости, той я натиска на стената, те се целуват. Баси!

Майче, след тази седмица Банков вече не ми се струва като толкова лош вариант Joy Човекът просто я излъга, че жена му е в кома Joy

БАУУУУ!

Зайко, натам вървят нещата

# 694
  • Мнения: 2 655
Насилих се пак да гледам сцената, за да видя кой кого. Еми гадно, гнусно и нелогично!  Тя му годори глупости, той я натиска на стената, те се целуват. Баси!

Майче, след тази седмица Банков вече не ми се струва като толкова лош вариант Joy Човекът просто я излъга, че жена му е в кома Joy

БАУУУУ!

Зайко, натам вървят нещата
Да бе, да се беше нацелувала с Банков, щях да я разбера, а тя се опитва да съблазнява двама братя, еми гнусно е!

# 695
  • Мнения: 9 628
Не, честно, не съм мислел, че ще успеят да надскочат тъпотията с жената в кома, ама ето, опровергаха ме.
Ели не се е включвала, трябва да я предупредим да подготви нещо твърдо докато гледа Grinning
A къде е Fairy в такъв момент, няма я вече доста време Sad

# 696
  • Мнения: 9 228
+1
извратен недовършен и нелогичен сценарии...дъвкаха 20 серии и накрая пляс тряс и готово юогнянова е новата Стилянова

# 697
  • Мнения: 737
Ле ле немога да се насиля да го гледам това още веднъж. И друго си мисля той Тони утре ще иска още да я целува и други неща да правят. Не не просто съм в ШОК.
Изобщо незнам какво ще прави Огнянова. За Марио не се притеснявам. Tолкова фенки има тука, все някоя ще го утеши.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 23:04 от Melany444

# 698
  • Мнения: 9 374
Насилих се пак да гледам сцената, за да видя кой кого. Еми гадно, гнусно и нелогично!  Тя му годори глупости, той я натиска на стената, те се целуват. Баси!

Майче, след тази седмица Банков вече не ми се струва като толкова лош вариант Joy Човекът просто я излъга, че жена му е в кома Joy

БАУУУУ!

Зайко, натам вървят нещата

Хахахха и на мен вече Банков ми се струва най-малкият проблем. Ще взема да го искам май обратно. Както казват кудкудякащите във фейса - да вкара малко ред бе. Joy (майтапя се)

Дона, днес не беше БАУУУ, ами направо БУМММ! Joy Само като му каза, че й липсвал и си викам "какво приказваш бе жена". В момента в който вече стана, тръгна към нея, затисна я и взе да й говори и да я целува почнах да удрям по масата направо и да викам "не бе, не бе, спрете се".Joy Честно хванах се за главата днес хахаха.

# 699
  • Кърджали
  • Мнения: 10 354
На цялата тази каша само Банков  липсва. Съвсем да затънат в пропаст някаква.
Врабчев ли ще е новият луд, новият Ванчо? Той не че и преди беше цвете, но злобата му сега просто няма описване. Очевадно търси начин да си отмъсти на Зорница че го прескочи при онази операция, на Марио че я защити, налитайки му. Но всичко си има мяра бре, сценаристи, всичко. Противен е вече...
Марио малко ме разочарова. За какво му беше да ходи да се моли на Врабчев? Колко още си мисли че тайната му ще остане скрита? Не разбира ли че все повече и повече вред ии на отношенията си с брат си, и с Зорница и отношението на другите към Зорница? От тук нататък просто не ми се мисли Тони какви ще ги сътвори  като разбере...И с право донякъде, не защото му е взел Зорница, а задето толкова време го прави на идиот.
За Зорница думи нямам. За какво и беше това ся? Научавайки че е трансплантиран, искаше да се сдобри с него, един вид от съжаление ли? Много глупава постъпка е това, и омота и без това омотаното положение.
То направо да идва и Банков, та циркът да е пълен. Където двама идиоти, там и трети, какво толкова

# 700
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Хаха, много сте ми забавни тук 😁
Много нелогичн серия, то сте се изказали вече де.
Да питам аз, навярно е коментирано, някаква закачка е, но да ме светнете за това БАУ, че го чета от предната тема и не вдявам 🙄

# 701
  • Мнения: X
Хаха, много сте ми забавни тук 😁
Много нелогичн серия, то сте се изказали вече де.
Да питам аз, навярно е коментирано, някаква закачка е, но да ме светнете за това БАУ, че го чета от предната тема и не вдявам 🙄

Имаше една сцена между Банков и Огнянова - когато Зорница прочете документите за състояниеро на жената на Банков в дома му -сещаш ли се? Е, той се появи с едно...халатче и каза похотливо “БАУУ”  и след това видя, че тв е намерила папката с документите
Беше много култово, но се загуби заради разкриването на истината за жената в кома

# 702
  • Мнения: 331
Насилих се пак да гледам сцената, за да видя кой кого. Еми гадно, гнусно и нелогично!  Тя му годори глупости, той я натиска на стената, те се целуват. Баси!

Майче, след тази седмица Банков вече не ми се струва като толкова лош вариант Joy Човекът просто я излъга, че жена му е в кома Joy

БАУУУУ!

Зайко, натам вървят нещата
Да бе, да се беше нацелувала с Банков, щях да я разбера, а тя се опитва да съблазнява двама братя, еми гнусно е!

Не изглеждаше като съблазняване, а като някакъв абсурден и извратен акт на милосърдие. Не знам кому беше нужна подобна гавра...

# 703
  • Мнения: 9 374
Александра, права си. Това криене само вреди на всички. Тони го правят на пълен глупак в момента. Не знам още колко време ще стои той без да дочуе отнякъде. А на Зорница наистина много лоша реклама й се прави. Така като ги знае половината болница вече и продължават да се крият от всички, а вече и на калъп да ги хващат, само ще се подклажда огъня и приказките, че тя е лека жена ще продължат с пълна сила. Те и без това са си я заплюли от връзката й с Банков за такава, вече е късно да се разубедят за нея. Етикетът й е лепнат.
За цялата тази ситуация днес според мен вина имат и тримата - единият е напорист и не разбира от дума, вторият страхлив и нерешителен, а Зорница е "мека Мария", това нейно благородство ще я убие някой ден.

# 704
  • София
  • Мнения: 723
Е, сценаристите се завърнаха!
Дъщеря гледа влюбено баща си и го кани да си довършат нещата, Зорница се натиска с Тони от съжаление, на Врабчев проблема даже не знам какъв му е и жена, която не е раждала ще се бори да кърми! Хич и не ми се гледа даже. Вкараха някаква с чанти, така и не разбрах защо. И на Фотев му прекъснаха закуската.
И Врабчев защо изкарва Огнянова някоя.... Какво като е спала с Банков? А Ковачев вместо да го смачка-услуга му дължал да си мълчи... Ми ходи кажи на брат си и приключи. И без друго Тони го направиха на маймуна. Зорница пък съвсем го довърши днес.

Общи условия

Активация на акаунт