Лидл 115 - Майска тема

  • 129 070
  • 1 179
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
Благодаря за новата тема. Аз да кажа, че си взех блендера след дълго умуване и наистина е чуден! Правих си смути със замразени боровинки, банан, лед и манлко вода. Справи се бързо и добре.
Който се чуди, да взима.
Шумен ли е? Имам робот от Лидл, преди 2-3 г. купен, има и блендер кана...обаче е безумно шумен, сутрин да го включа ми се вижда престъпление.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 408
Детските пижами ме интересуват.Кремчето на Милбона ще погледна.
Търсих течна сметана в по-голяма опаковка от 200 мл., но не открих.

Здравей! Ние взехме от пижамите, от тези, които са цели. Много ми харесват, материята е много приятна.

Благодаря, ще ходя в обедната почивка и ще взема.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 850
Много ни харесаха бонбоните "Черноморец " от ретро седмицата. Дано да има останали до неделя,  че чак тогава ще имам Лидл наблизо.

# 33
  • Мнения: 58

[/quote]

Здравей! Ние взехме от пижамите, от тези, които са цели. Много ми харесват, материята е много приятна.
[/quote]

Извинете, пижамите не са ли от четвъртък?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Чорапогащници някой да си е купувал от Лидл? Става дума за тънки, телесен цвят, дъщерята иска да ходи с поличка на училище...

# 35
  • Мнения: 5 106
И аз бях набелязала пижами, но в брошурата са от четвъртък, но кажете да не е станала грешка и да ги изтърва

# 36
  • Мнения: 1 015
Чорапогащниците са хубави, както и 3/4 чорапките. Одобрявам тези от 20 DEN и тези от 40 DEN.

# 37
  • Мнения: 1 969
Може ли мнение за щорите за кола в събота?

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 3 077
Може ли мнение за щорите за кола в събота?
Добри са, имам по дългите.Иска стъклото да е добре избърсано при залепяне на гумения държач иначе пада. Имам по дългия вариант.

# 39
  • Мнения: 443
Момичета, сега се сетих, че нашите май са от миналата седмица и говорим за различни пижами, може би. Съжалявам, че ви подведох, като прочетох за детски пижами и помислих, че става въпрос за тях, а нашите сигурно се водят бебешки. Извинявам се още веднъж!

# 40
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
Чорапогащници някой да си е купувал от Лидл? Става дума за тънки, телесен цвят, дъщерята иска да ходи с поличка на училище...
Много ги харесвам и тях и 3/4 чорапи. Моето мнение обаче е, че чорапогащите са умалени. М миналата година много ми опъваше, а винаги този размер нося дори и по таблицана.

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 13:31 от Ала-Бала

# 41
  • Мнения: 35 123
Може ли мнение за щорите за кола в събота?
Добри са, имам по дългите.Иска стъклото да е добре избърсано при залепяне на гумения държач иначе пада. Имам по дългия вариант.

И аз ще ходя за тях в събота

# 42
  • Мнения: 1 457
Вчера минах през Лидл и се запасих с картофи Simple Smile Покрай нас в магазинчетата са едни черни и гадни, а тези са супер. Отидохме за заек и съм много доволна. За първи път взимам от Лидл и много ми хареса- опече се бързо и беше много вкусен.
Ще гледам да мина и аз за детските пижамки да ги видя. Не че имаме нужда, но ми харесаха моделите и може да обзаведа момчетата с по една за лятото Simple Smile

# 43
  • софия
  • Мнения: 25 482
Вчера загледах детските сутиени по случайност (няма за кой да купувам), много меки и удобни изглеждаха.  
От утре са - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=10648  newsm78

# 44
  • Мнения: 4 426
Щорите са хубави, но заради лепенките отгоре и наклона на стъклото падат по-ниско на прозореца и над тях пече.

Общи условия

Активация на акаунт