Лидл 115 - Майска тема

  • 129 140
  • 1 179
  •   1
Отговори
# 855
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да ,горниците са почти като потник ,взех от хм и доста учудена останах като го облече каката ,за малката имам от окайди един цял ,но ще се завъртя и тези да видя ,все пак 8-9 лв си е добра цена , малините са около 3.69 или нещо такова приближаващо 4 лв , доста често съм виждала ,но много ме хваща яд на цената и рядко взимам ,иначе каката ги обича ,но ще ме прощава .. 😎

# 856
  • Мнения: X
И дъщеря ми има половинки бяло със синьо от миналата година, не е мръднал. По предишни пак имаше един розово цикламен като бюстие беше горнището, едва го относи. Сега сигурно пак ще намаже.

# 857
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Не си купих нищо ленено. Така бяха разбъркани всички дрехи, че се отказах да ровя за размер. Хубави предложения давате - да има мостри на закачалки, охрана. Но наличието на мостри едва ли ще спре леля Пена, която иска да отвори 2-3 размера рокля. То има начин и да я отвориш и после прибереш, без да личи, че е отваряна, ама персоналът за какво взима заплати? Охраната, поне в нашия магазин е 1 брой човек. Кое по-напред да прави - да стои в района на касите, да пази кошовете с ядки, да съдейства за намирането на стоки или да брани дрехите от разбъркване?
Ние си го правим, пък после се оплакваме. Вчера например в Била, до памучните тампони имаше кутия с руска салата. Убедена съм, че не е оставена от персонала.

Сладкарската извара стана абсолютно любим продукт у дома, добре, че вчера я взех намалена Simple Smile Дребният без "кремче" не приключва вечерята. А кремчето е много бързо и лесно за правене: разбърквам извара с малко пудра захар и слагам в чаша с нарязани ягоди (от нашата градина, не купени), отгоре - малко течен шоколад и още ягоди и готово.
Джапанки си взех за 4,50 лв. от Декатлон. Евентуално бих погледнала банските.

# 858
  • Мнения: 10 212
В България донасят ли от всички дрехи, които са на сайта на немския Лидл? (без тези, които пише, че са само за онлайн продажба)

# 859
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Не, тук всичко е много орязано от към промоции, но добре надуто откъм цени.

# 860
  • Мнения: 6 801
Няма как персоналът да следят и да сгъват разпилените дрехи. Персоналът всъщност са касиерките плюс един управител, които зареждат стоки, тичат към касата си, когато се струпат много хора. А и като гледам какво текучество има в нашия Лидл, представям си какви заплати вземат.  Peace Трябва манталитета на хората да се промени.
Отивам да погледна брошурата.

# 861
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Няма как персоналът да следят и да сгъват разпилените дрехи. Персоналът всъщност са касиерките плюс един управител, които зареждат стоки, тичат към касата си, когато се струпат много хора. А и като гледам какво текучество има в нашия Лидл, представям си какви заплати взематPeace Трябва манталитета на хората да се промени.
Отивам да погледна брошурата.
Около 980 лв чисто /1260 лв бруто/+60 лв ваучери за храна.

# 862
  • Мнения: 8 962
Няма как персоналът да следят и да сгъват разпилените дрехи. Персоналът всъщност са касиерките плюс един управител, които зареждат стоки, тичат към касата си, когато се струпат много хора. А и като гледам какво текучество има в нашия Лидл, представям си какви заплати взематPeace Трябва манталитета на хората да се промени.
Отивам да погледна брошурата.
Около 980 лв чисто /1260 лв бруто/+60 лв ваучери за храна.

Това е заплата за Софийските магазини за 8 часа. Имат много позиции на 6 и на 4 часа, заплатите там не са такива. Скоро имах разговор при отварятнето на магазина в Борово.

# 863
  • Мнения: 69 061
Не са им от най-ниските заплатите. Скоро в джобса ги гледах...към 700 чисто извън София.

# 864
  • Мнения: 441
Във всеки град е различно заплащането

# 865
  • Мнения: 2 838
Не става въпрос за сгъване на дрехи, а за промяна в интериора. Ако си спомняте, в Карфур също се продаваха дрехи, но бяха по щендери и на закачалка. По този начин не се разпиляваха.

Аз бих видяла банските другата седмица.

# 866
  • Мнения: 69 061
Във всеки град е различно заплащането

По-скоро разликата идва от това колко часа седмично работят.
На пълен работен ден са все над 1000 лв бруто заплатите.
Има на 4  и на 6 часа дневн /20ч седмично и 30 часа седмично/ - там са по-ниски. Нормално.

https://www.jobs.bg/company/66180

# 867
  • Мнения: 8 962
Във всеки град е различно заплащането

По-скоро разликата идва от това колко часа седмично работят.
На пълен работен ден са все над 1000 лв бруто заплатите.
Има на 4  и на 6 часа дневн /20ч седмично и 30 часа седмично/ - там са по-ниски. Нормално.

https://www.jobs.bg/company/66180

Виж, че заплатите в Провадия например са 800 лв за 8 часа. Различни са в различнтие градове.

# 868
  • Мнения: 69 061
 В Провадия са на 30 часа седмично или по 6 часа на ден, за това е по-ниска заплатата:

Касиер - продавач (м/ж) 30ч/седм. - Провадия, Северна промишлена зона
Провадия; Заплата 625 BGN (Бруто)


Хубави са им заплатите, ето и това намерих:
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2017/03/27/2943032_lidl_b … avach_za_1000_lv/

# 869
  • Мнения: 8 962
Не знам къде ги видя тия 30 часа, ето обявата. Както казах, преди месец бях на откриването на Лидл Борово и имаше разговори с мениджърите и те ми казаха тези неща.
Да, заплатите за тази работа са хубави, но в София. В малките градове си вземат като навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт