Лъжете ли децата си, че Дядо Коледа съществува ?

  • 6 186
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Цитат на: me4tiza
Ние имаме камина и слагаме писмата  под нея, а дядо Коледа си ги взима от комина. Wink И Future pere, ти не гледаш ли по телевизията как тръгва от Лапландия - нямало дядо Коледа...Аз мисля като попорасне Ева да и обясня, че той носи само на децата до определена възраст подаръци, а после родителите поемат тази задача, защото ще претоварят горкия старец.

Гледам как тръгва от Лапландия, да Simple Smile По-интересното е, че изведнъж се размножава, и във всяка държава има хиляди негови двойници ... е това ме кара да се замислям има ли го, нЕма ли го ... Може би и аз тайничко вярвам в дядката, нищо че друго казвам ... така сме устроени просто-обичаме да си намираме някакви неща, в които да вярваме...

# 16
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Future pere

Гледам как тръгва от Лапландия, да Simple Smile По-интересното е, че изведнъж се размножава, и във всяка държава има хиляди негови двойници ... е това ме кара да се замислям има ли го, нЕма ли го ...

Еми клонирали са го  santa2  santa2  santa2  santa2  santa2 , иначе как ще стигне на време до всички дечица Thinking

# 17
  • Мнения: 3 569
Цитат на: zvetizvetkova
Еми клонирали са го  santa2  santa2  santa2  santa2  santa2 , иначе как ще стигне на време до всички дечица Thinking

Горката Снежанка ..... Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 5 500
Никога не бих си излъгала детето Sign Exclamation
Просто Дядо Коледа съществува Close-mas: в сърцата ни Sign Exclamation

# 19
  • Мнения: 3 376
Цитат на: AFRODDITA
Никога не бих си излъгала детето Sign Exclamation
Просто Дядо Коледа съществува Close-mas: в сърцата ни Sign Exclamation


Ами да! Докато даваме подаръци на децата си за Коледа, дядо Коледа ще съществува... Много по-страшно е детето да чака своя подарък, а такъв да няма...

# 20
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Future pere
Цитат на: zvetizvetkova
Еми клонирали са го  santa2  santa2  santa2  santa2  santa2 , иначе как ще стигне на време до всички дечица Thinking

Горката Снежанка ..... Twisted Evil

  Що, да не би да се оплаква newsm12

# 21
  • Мнения: 6 206
То е ясно, че в убеждаването, че съществува ще е лесно.
Обаче после разочарованието как да се избегне.
Аз си спомням за мен си, когато празнувахме нали по НГ обаче идваше  и беше Дядо Мраз. По трима на вечер се изреждаха вкъщи - един от ОФ-то, един от предприятието. ОК бях, защото всеки носеше подаръче. Обаче съмнението започна да ме гложди, като започнах да осмислям коментарите в семейството от типа:
"Ех, ти ли изгоря тази година?"
"Ха наздраве, че да ти е по-леко тази вечер." и тн.т.
Усетих че има нещо гнило, още повече че бях чувала недомлъвки от по-големи деца. А вече съвсем се убедих когато в детската градина Дядо Мраз беше с ярко червен маникюр. И ми стана обидно, че ме правят на шматка. Къмто 5-6 годишна ще да съм била.

# 22
  • Мнения: 3 569
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: Future pere
Цитат на: zvetizvetkova
Еми клонирали са го  santa2  santa2  santa2  santa2  santa2 , иначе как ще стигне на време до всички дечица Thinking

Горката Снежанка ..... Twisted Evil

  Що, да не би да се оплаква newsm12

Simple Smile Смее ли ?! Simple Smile Ако й се седи безработна нека се оплаче...  Twisted Evil

# 23
  • sofia
  • Мнения: 769
И аз вървах като дете и сестра ми. Даже аз бях разбрала около 1-ви клас, но заради сестра ми се включих в преструването на родителите, за да не се развали и за нея магията Close-mas:
А сега сина знае, че джуджетата обикалят и гледат кой слуша и колкото повече слушаш, толкова по-големи подаръци ще имаш Grinning .
А у дома традицията е да не се подарява само по 1-н подарък на всеки и чувала на дядо Коледа, често не стига.
А от 2 години стареца се отбива в къши по за 5 мин, че да чуе стихотворение или песничка... (в ролята на дяао Коледа- дядо или вуйчо Grinning ).
А мен ме обхваща една еуфория...просто сиобичам тези семейни празници и олелията около тях Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Да, и аз вярвам, че дядо Коледа съществува. Снощи даже си четох една книжка с коледни приказки, казва се "Коледни вълшебства", има страхотни илюстрации. Денис не пожела да четем заедно и аз сама си почетох  Embarassed
И в тази връзка искам да ви попитам - преди две години съвсем случайно хванах един филм по Холмарк. За чичо СКруч. Но понеже беше започнал - не видях как точно се казва.
Не е този с Ванеса Уилямс, а някаква класика си беше. Абослютно дикенсова..
Някой случай да има представа как се казва филма, да го е гледал или да го е мяркал някъде?
Миналата Коледа обърнах света, интернет и всички видеотеки да го търся - никой не беше го чувал Sad
Много искам да го намеря този филм.

# 25
  • Мнения: 394
Разбира се, че съществува Дядо Коледа, и джуджетата съществуват, и приказните феи, и Зайо Байо, и Кума Лиса, и Малкият Принц, и Саламури - пастирчето на калинките, и Айа - пастирката на светулките, и Спящата Красавица, и Пепеляшка, и Храбрия оловен войник, и Малката кибритопродавачка, и Малечка-Палечка, и Хензел и Гретел ... дори и ледената царица съществува ...

Всички те са героите от приказния вълшебен свят, който създаваме ЗАЕДНО С нашите деца. Те НИ учат да бъдЕМ по-добри, по-мъдри, по-човечни, "по-вълшебни" ...
И като си помислим, че цял живот те ще бъдат възрастни и цял живот ще им липсва магията на приказките и вълшебствата, защо да ги лишаваме от това сега?

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами...аз казвам, че дядо Мраз/Коледа живее в книжката...но в градината са я научили да му пише писмо и да иска кукла! а, нашите планове за подаръци са съвсем други...та ще видим...Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 634
Ето, МОФ се обажда от ехм... приблизително 1 000 км от дома на Дядо Коледа...

Искам да ви поздравя с това, че децата във вас все още живеят и вярват в Коледа, дядо Коледа и в чудеса. И аз като много от вас вярвам, въпреки че от доста години стареца пропуска да намине през нас... може би не сме били достатъчно послушни през изминалата година...

Но за тези от вас които искат да видят от къде тръгва Коледата и които биха искали да изпратят писмо до Дядо Коледа... ето няколко линка:

http://www.korvatunturi.fi/index_en.html

http://www.santaclaus.fi/?deptid=8044

Весела Коледа... ХО ХО ХО (май избързах, ама карай да върви)

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: Future pere

Гледам как тръгва от Лапландия, да Simple Smile По-интересното е, че изведнъж се размножава, и във всяка държава има хиляди негови двойници ... е това ме кара да се замислям има ли го, нЕма ли го ...

Еми клонирали са го  santa2  santa2  santa2  santa2  santa2 , иначе как ще стигне на време до всички дечица Thinking


Хиих ама вие не знаете ли Simple Smile Той владее времето и си го разтегля според нуждите. Nature Snowman santa2 Nature Snowman Така достига до всички по едно време. И как да не съществува, като му видяхме и къщичката в интернет. Хайде не вярвай де...    Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:

# 29
  • Мнения: 3 569
ХО-ХО-ХО-ХО Simple Smile
Има едни такива ел. коледни венци, които като минеш покрай тях и казва това "ХО-ХО-ХО-ХО" Доста са отвратителни ... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт