The Ordinarу + DECIEM (Тема № 2)

  • 82 335
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 757
Реших да пробвам тоника и серума за очи с кофеин ,след серума има ли смисъл да използвам околоочен крем?

# 601
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз установих от какво имам дразнения и петна - Glycolic acid 7% toning. На принципа на изключването, по едно вечер, кожата ми реагира бурно и със зачервяване само от него. Петната се заличиха, кожата ми беше като изгоряла в някои участъци, но се излющи и изсветля. Странното е, че повече от месец го ползвах и едва сега направих реакция. И се чудя за какво да го ползвам, че е огромно шише...

# 602
  • Мнения: 1 095
Аз установих от какво имам дразнения и петна - Glycolic acid 7% toning. На принципа на изключването, по едно вечер, кожата ми реагира бурно и със зачервяване само от него. Петната се заличиха, кожата ми беше като изгоряла в някои участъци, но се излющи и изсветля. Странното е, че повече от месец го ползвах и едва сега направих реакция. И се чудя за какво да го ползвам, че е огромно шише...


за тяло може

# 603
  • Мнения: 1 002
Аз имах същата реакция от AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution, но вероятно и аз имам вина, защото го държах намазан за повече от 5 мин., а кожата ми е много чувствителна и суха.

# 604
  • Мнения: 339
Аз установих от какво имам дразнения и петна - Glycolic acid 7% toning....

А изчакваш ли около 20-30 мин преди да нанесеш други продукти, дори и вода?

# 605
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Реагирам веднага със зачервяване и смъдене, едва се сдържам да не го измия!

# 606
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Гликоловия тоник и мен ми идва силен, последния път се появи голямо зачервено петно и остана така 2-3 дена. Ще го ползвам само на Т-зоната.

# 607
  • Мнения: 337
Здравейте, някой ползвал ли е Survival 30? Интересувам се дали е подходящ за мазна кожа и каква е консистенцията му.

# 608
  • Мнения: 1 095
Здравейте, някой ползвал ли е Survival 30? Интересувам се дали е подходящ за мазна кожа и каква е консистенцията му.

Аз съм писала и в тази и в предишната тема Simple Smile

# 609
  • Мнения: 337
Да, успях да открия постовете ти gevestra, ще го пробвам и аз, допадна ми описанието, въпреки миризмата на домати Blush Лошото е, че в момента продукта е изчерпан, та ще се наложи да изчакам.

# 610
  • Мнения: 1 340
Знаетe ли дали Ordinary правят намаляния за Свети Валентин?

# 611
  • Мнения: 1 095
Да, успях да открия постовете ти gevestra, ще го пробвам и аз, допадна ми описанието, въпреки миризмата на домати Blush Лошото е, че в момента продукта е изчерпан, та ще се наложи да изчакам.

Забравих я тази миризма вече, не я усещам. Има го във feelunique, сегашният код обаче не го хващаше, а предишният за 20% на грижа за кожата го намаляше. Аз му се чудех пак и накрая не поръчах, че имам шише и половина. В hqhair и lookfantastic от няколко кода насам пробвам и никой не хваща неща на НИОД. От escentual последно поръчах MODULATING GLUCOSIDES (това по другите сайтове го няма) и NON-ACID ACID PRECURSOR също с 20%, но с доставка до УК.
Ако някой види сайт с работещ код, моля да свирка, искам да запася още един меден серум на НИОД

Глупости говоря, поправям се. Във feelunique го хваща, но е за неща над 90 евро, а аз исках сега само медния серум. Кодът не хваща серумът за коса на ТО.

# 612
  • Мнения: X
Знаетe ли дали Ordinary правят намаляния за Свети Валентин?

Досега не са правили, а и на тези цени какво да намалят?

# 613
  • Мнения: 516
Консистенцията на Niacinamide +zinc гвлообразна ли е и получава ли ви се на малки парцалчета,това нормално ли е за този продукт Simple Smile

# 614
  • Мнения: 686
Скоро писах, че и при мен Ниацинамид се получава на малки бели парцалчета.
Започнах да слагам по-малко количество и да изчаквам повече преди и след него и понякога успявам да избегна тези парцалчета.
Също така, мисля, че помага, когато след него нанеса лосион и след това крем, а не директно крем.
Експериментирам, защото не искам да се отказвам от Ниацинамид.

Общи условия

Активация на акаунт