The Ordinarу + DECIEM (Тема № 2)

  • 82 288
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 516
На мен не ми пречи толкова,че става на парцалчета,аз така или иначе вечер го мажа и много не ми е проблем Simple Smile Пробвах и AHA+BHA peeling solution първите ми впечатления са доста добри по-малко от 10 минути го държах,леко ми запари над устната,но ми бяха напукани,така че от това е,иначе нямах раздразнения.

# 616
  • Мнения: 1 458
Нанасям го след Матриксил обикновено, няма парцалчета.

Зачетох се във ФБ групите пак, хората хвалят ли хвалят ЕУК... И тук си спомням, че Годес беше супер доволна от него. А на мен едно, че ми е мазен, второ че не виждам никакви "бенефити", да не говорим за УАУ ефект Disappointed

Другото, което няма да повторя е NMF+HA, чак пък и голямата разфасовка взех... За мен е едно голямо нищо, нямам мерак даже да си го измажа на ръцете примерно.

Също и Аргирелина ще изпадне от режима.

Марин хиалуроникс също не го разбирам, на нищо не ми мирише, но и също толкова хидратира.

Малко хейтърско се получи Stuck Out Tongue Closed Eyes, но от всичко друго съм много доволна! Simple Smile

# 617
  • Мнения: X
Аз също съм много доволна от ЕУК.

# 618
  • Мнения: 2 445
Още съм доволна от EUK. Flutter Макар че напоследък съм с Ресвератрол, поради липсата на слънце, но и той е мазен.
Argilerine защо го спираш?

Колкото до парцалчетата, за себе си установих, че зависи върху какво и под какво го нанасям продукта.

# 619
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ползвам аргилерин ,еук ,NMF+HA,и ниацинамидсутрин като ги редувам,рано е за да спаделя имат ли ефект но не ми се получава кир ефект.Използвам и 50фактор на Ла рош след тях.

# 620
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
Аз получих гликоловия тоник и ми е Ок, не усещам никакво дразнене, което в добре. Получих и маслото от пореч (borage oil), въпреки голямото ми колебание, защото всички коментари за него бяха, че смърди ужасно. Ами така е! Не знам дали ще го ползвам. Може да му дам шанс, дано не мирише много след нанасяне и да не е много мазно.
Розовият крем за ръце също взех, както и HA blur също взех, но май ще си го ползвам без фдт или
ще смеся с ББ крем, не знам още.
Аз м/у другото поръчах от Дъглас (в немските магазини има марката) и дойдоха за 2 дни, иначе от сайта им не знам дали нямаше да почакам повечко.

# 621
  • Мнения: 7 673
Аз пак да питам дали е удачно серума с кофеин да го ползвам преди околоочен крем или е по-добре самостоятелно?
 

# 622
  • Мнения: 1 095
както и HA blur също взех, но май ще си го ползвам без фдт или
ще смеся с ББ крем, не знам още.

Ох, не знам дали съм писала, но този продукт го ползвам всеки ден. Смесвам с  малко фдт (в момента дабъл уеър на есте лаудер) и някой от фотографските флуиди на десием (в момента смес от тъмния на ниод и прозрачния на хиламид 1:4). Не се смесва веднага но трябва да се поразбърка. Става супер леко покритие, ползвам коректор на където има нужда отгоре.

# 623
  • Мнения: X
Аз пак да питам дали е удачно серума с кофеин да го ползвам преди околоочен крем или е по-добре самостоятелно?
 


Едва ли има смисъл от околоочен крем. Серумът е мазничък.

# 624
  • Мнения: 320
И аз съм доволна от EUK, но това бавно попиване много ме изнервя. Открих, че ако го нанасям веднага след измиване преди тонери и т.н. стават много по-бързо нещата, но пак говорим за 10/15 минути. Мисля, че зависи и от измиващото средство, в момента ползвам една хидратираща пяна с ХК и сигурно и тя го забавя.
Някой ползвал ли е Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3% и ЕUK? Интересно ми е дали попива по-бързо, коментарите са, че май и той е доста мазен.

ПП Сега прочетох, че goddess, ги е сравнила преди време и Ресвератрола е дори по-мазен от ЕУК. Значи остава Pycnogenol 5% от антиоксидантите, но той освен мазен е и червен. Grinning Някой да го е ползвал?

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 20:08 от VeryZen

# 625
  • Мнения: 1 458
Да, точно! Отнема векове да попие при мен, а сутрин определено нямам това време.
Аргирелина ще го спирам, защото така и не дочаках "ботокс ефекта" (и си сложих истински Grin), а и ми се струва, че ми изсушава околочната.

# 626
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
Ох, не знам дали съм писала, но този продукт го ползвам всеки ден. Смесвам с  малко фдт (в момента дабъл уеър на есте лаудер) и някой от фотографските флуиди на десием (в момента смес от тъмния на ниод и прозрачния на хиламид 1:4). Не се смесва веднага но трябва да се поразбърка. Става супер леко покритие, ползвам коректор на където има нужда отгоре.

Благодаря! Аз фдт не ползвам в момента и едва ли заради HA Blur ще започна, но се надявам да е Ок и “на голо”. Simple Smile Макар че пак по коментари пише, че не става и трябва да се смесва с нещо. 🤔

# 627
  • Мнения: 1 095
Ох, не знам дали съм писала, но този продукт го ползвам всеки ден. Смесвам с  малко фдт (в момента дабъл уеър на есте лаудер) и някой от фотографските флуиди на десием (в момента смес от тъмния на ниод и прозрачния на хиламид 1:4). Не се смесва веднага но трябва да се поразбърка. Става супер леко покритие, ползвам коректор на където има нужда отгоре.

Благодаря! Аз фдт не ползвам в момента и едва ли заради HA Blur ще започна, но се надявам да е Ок и “на голо”. Simple Smile Макар че пак по коментари пише, че не става и трябва да се смесва с нещо. 🤔
Става идеално и без фдт, глупости са това. Просто аз търся покритие. Иначе си блърва чудесно.

# 628
  • Мнения: 131
Аз ползвам Pycnogenol 5%. На моята кожа го усещам по скоро лепкав, отколкото мазен. А цвета като се нанесе не се забелязва. Аз го ползвам сутрин след Marine Hyaluronics и преди Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% in Vitamin F. Тази рутина сама си я измислих, но ми е супер и е идеална основа за грим.

# 629
  • Мнения: X
Цитат на: H2SO4 link=topic=1034008.msg38156007#msg38156007 0=1549178794
Аз ползвам Pycnogenol 5%.

Аз снощи го поръчах. Въобще не го бях забелязала преди този продукт и понятие нямам какво прави, но сега ще видя.
Поръчах и Amino Acids + B5, втора поред опаковка. Изключително съм доволна, много добра хидратация, което при мен по принцип е трудна работа.

Общи условия

Активация на акаунт