Как показват обичта си мъжете

  • 9 560
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 412
Да бе, той ще се блъска да изкара пари за апартамент, а девойката иска да го пишат 50/50. Ми той трябва да е голям будала, за да го направи.
Момиче, ти не работиш. Докарваш си някой лев от интернет продажби. Как този човек да иска да наеме квартира заедно с теб и/или да теглите заем за апартамент. Ми той освен разходите по жилището, ще трябва да те издържа. И едно дете като направите - е тогава вече съвсем няма да имате време за вас двамата, защото той ще трябва да работи. Ти сигурно и майчински няма да получаваш, та съвсем ще му се стъжни животеца.

# 16
  • Мнения: X
Мили дами, с какво отношение мъжете до вас ви спечелиха?
Скрит текст:
Какви жестове са правили и продължават ли да ги правят? Защо ги избрахте? Чувствате ли се като жената в семейството? Изобщо в днешно време съществуват ли такива неща от страна на мъжете или от тях се иска да носят пари вкъщи и да не изневерявам, пият и бият? Как ви кара да се чувствате специални? Бих искала да си сверя часовника и да разбера, дали аз изисквам прекалено много и живея във филмите.

П.С
Историята ми е, че съм обвързана вече няколко години на гаджеларски начела. Междувременно той работи за да печели пари за жилище, където да живеем, защото няма собствено. А аз през тези години най вероятно стотици пъти съм опявала от какво имам нужда, как няма секс повече от 2-3 пъти годишно, как не се чувставам специална, как никъде не ходим почти и т.н. За него секс няма, защото иска да не е вън, а в жилище, да имало баня и т.н. От няколко дни пак започнах да мрънкам за нуждите си. Води ме на по кафе и това е нашата връзка. Аз не работя, в момента си докарвам  някакви доходи от интернет продажби и живея при семейството си. Когато заговоря за чувства, какво ми липсва и т.н., той започва да говори затова, че не съм работела, не съм давала пари за наш апартамент  да му помогна, не съм му помагала да купим жилище, а той се блъскал страшно много, време нямал. Отношението му било такова поради тази причина, държа да подчертая, че то винаги е било такова. Щяло да се промени, когато заживеем заедно и заработя. Питах го, като съм работела, защо е нямало промяна, защото не съм била работела за нас, а за свои потребности. Питах как ще се промени като работя за нас, щяла съм да усетя…, не знам, защо си мисля, че това са приказки. Вечно не съм била доволна и той не виждал смисъл да прави нещо, след като съм щяла да кажа след това, ама то 1 път в годината отидохме еди-къде си. Защо да го правел. Ами как да не кажа нещо такова, то не може да направиш в година 1 път нещо и да очакваш да те топли 5. Боли ме и понякога, докато говорим се разчувствам и плача, а той сякаш не му пука. Днес му казах, че имам чувството, че и ако му изневеря няма да му пука, а той каза, че вече му било все тая, да съм правела каквото си искам. Накрая му затворих, много ме ядоса. Само се надсмива на приятеля си, как направил ремонт заради приятелката си и пръснал сумати пари, а тя даже не била при него, на почивка пък сега щял да я води, дано се осъзнаел, не да работел и да му пръскала парите. Прави ми подаръци по повод, сериозен мъж е, харесва ми това, че работи и пести за целите си, но не се примирявам с отношението му. Последно ме заведе на почивка за 2 дни с колегите си, така се радвах, че ще сме заедно. Легнахме да спим втората вечер и аз си пишех лека нощ с майка си по телефона, казах си този път няма да отивам аз да се гушвам в него, все аз ходя, ще си поседя на телефона да се сети той, е минаха над 20 минути, той си заспива и не се сеща, ядосах се и му казах, че ще ме изгуби и той вика ами добре и си спи… Ядосах се още повече и опитах да говоря с него, той и дума не обели. Излязох да се разходя и да си поплача, заключих го да не оставям отключено… Върнах се след 30 мин, той си спи. На другия ден каза, че ако не съм заключила щял да си събере багажа и да се махне. Е ядосана от цялата тази истори, че вместо да ми попита, защо съм казала той, той се пали на другия ден се скарахме и пак моята песен…, че не се чувствам специална. Исках да останем в стаята да се гушкаме поне 2 часа, друг път нямаме тази възможност, ама можело да бъдем заедно и в спа центъра, дошъл на спа… и отиде без мен. Като се скарахме затова после, било защото аз сутринта съм отишла без него на закуска (питах го дали ще дойде, но не бил гладен). И той ме бил питал дали ще ида на спа, но не съм искала…. и хиляди подобни истории... Вече наистина не знам какво да правя, голям инат е. Аз повтарям, че не мога да живея така без емоции, чувства, спонтанност (днес много му се пишкало и отиде в храстите и вика ето ти спонтанност).  Казах му днес по телефона, че имам чувството, че е психически насилник, било вярно и ей такива неща напук… Парадокса е, че имам чувства към него, обичам го, първа връзка ми е. Знам, че трябва да работя нещо, едва ли цял живот ще си седя вкъщи, това го осъзнавам. На 23 и 30 сме. За мен колкото и да де скъсваш от работа, не може 5 години оправданието ти да е, че нямаш време...
Въобще не бих си губила времето с тази 30-годишна примадона.
Сигурно биха се намерили такива, дето да му търпя мурафетите, ама аз не съм от тия, как'Сийке.

Интересно, какво точно му обичаш?
Секс няма, внимание няма, отношение няма, съпричастност няма, съчувствие няма, нежност няма....За сметка на това цупондрене и сърдене на килограм.
Ай, да ходи да пасе!

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужас! И аз като Амур бих се махнала от този...
Мъжът ми винаги ме е карал да се чувствам специална, винаги...

# 18
  • Мнения: X
И аз тъкмо влязох да напиша същото като Как' Сийка - голяма принцеса си се извъдила, авторке, насреща обаче май нищо не даваш. Само изискваш, мрънкаш и чакаш той да припка след теб....
Ами, естествено, какво да очаква от един уж влюбен в нея мъж?
Ако в първите месеци/години не припка ТОЙ след нея, после пък хич няма и да я забелязва.
Пък този отсега вече я отсвирва, държи се така, все едно са поне от 40 години женени.....
Секс 2-3 пъти годишно, пък щяло да му иска повече секс САМО в новия апартамент....
Така се отсяват мъжете, които стават и които не стават.
Знам, знам, някой ще каже "Ама той е сериозен, виж как работи като вол....!".
Ами, сори ако исках вол, щях да си взема истинско говедо, а не такова в човешки образ.
Ако исках само банкомат, щях да си инсталирам един в хола, да му се радвам и да му бая.
Когато влиза във връзка, човек иска обикновено връзка с човек, не с животни или банкомати.

# 19
  • Мнения: 574
Ти си луда. Само това искам да ти кажа. А той е импотентен.
Добре, ще кажа и още нещо, сърби ме езика.
Първо, сте на различни етапи от живота си. Ти си мързел, който не иска да работи и паразитира при родителите си, обаче иначе имаш изисквания към другия и искаш да се прехвърлиш да паразитираш върху него.
Той е на възраст, в която иска по някакъв начин да се устрои, обаче е циция и сметкаджия и иска и някой друг да се впрегне за общото благо, защото е некадърник и не може да изкара достатъчно пари. Освен това е импотентен и пасивен, защото прави секс с теб само 2-3 пъти в годината за по 5 мин. Той нужда от жена няма, освен да се размножи и да си делят сметките. А ти за жестове, спонтанност и пикници ми говориш.....
Тия случки, които си разказала, са най-малкия ви проблем.
Само виж как започва темата ти и как продължава. Гръмнах се. Първите изречения нямат даже допирателна с последващия ти разказ....

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз тъкмо влязох да напиша същото като Как' Сийка - голяма принцеса си се извъдила, авторке, насреща обаче май нищо не даваш. Само изискваш, мрънкаш и чакаш той да припка след теб....
Ами, естествено, какво да очаква от един уж влюбен в нея мъж?
Ако в първите месеци/години не припка ТОЙ след нея, после пък хич няма и да я забелязва.
Пък този отсега вече я отсвирва, държи се така, все едно са поне от 40 години женени.....
Секс 2-3 пъти годишно, пък щяло да му иска повече секс САМО в новия апартамент....
Така се отсяват мъжете, които стават и които не стават.
Знам, знам, някой ще каже "Ама той е сериозен, виж как работи като вол....!".
Ами, сори ако исках вол, щях да си взема истинско говедо, а не такова в човешки образ.
Ако исках само банкомат, щях да си инсталирам един в хола, да му се радвам и да му бая.
Когато влиза във връзка, човек иска обикновено връзка с човек, не с животни или банкомати.

Той може и да е тичал в началото, но малко да му е дотегнало от претенциите на хубава Богданка. Щяха сигурно и секс да правят, ако бяха на квартира, но мамина тя не искала, за което има някакво тъпо оправдание. Най-вероятно се усеща, че няма да има кой да й сервира и чисти, ако се изнесе сама с него. Ако имаше капка инициативност и амбиция у нея, можеше и годежен пръстен да има вече. Защо му е на човек да се обвързва с някого, когото ще трябва да тегли цял живот?...

# 21
  • Мнения: 25 615
Само виж как започва темата ти и как продължава. Гръмнах се. Първите изречения нямат даже допирателна с последващия ти разказ....

Копи/пейст най-вероятно, затова така.
Тази история вече сме я чели, странното е, че профилът е нов. Мултачка?

# 22
  • Мнения: X
Скрит текст:
Историята ми е, че съм обвързана вече няколко години на гаджеларски начела. Междувременно той работи за да печели пари за жилище, където да живеем, защото няма собствено. А аз през тези години най вероятно стотици пъти съм опявала от какво имам нужда, как няма секс повече от 2-3 пъти годишно, как не се чувставам специална, как никъде не ходим почти и т.н. За него секс няма, защото иска да не е вън, а в жилище, да имало баня и т.н. От няколко дни пак започнах да мрънкам за нуждите си. Води ме на по кафе и това е нашата връзка. Аз не работя, в момента си докарвам  някакви доходи от интернет продажби и живея при семейството си. Когато заговоря за чувства, какво ми липсва и т.н., той започва да говори затова, че не съм работела, не съм давала пари за наш апартамент  да му помогна, не съм му помагала да купим жилище, а той се блъскал страшно много, време нямал.
Отношението му било такова поради тази причина, държа да подчертая, че то винаги е било такова. Щяло да се промени..........
Скрит текст:
когато заживеем заедно и заработя. Питах го, като съм работела, защо е нямало промяна, защото не съм била работела за нас, а за свои потребности. Питах как ще се промени като работя за нас, щяла съм да усетя…, не знам, защо си мисля, че това са приказки. Вечно не съм била доволна и той не виждал смисъл да прави нещо, след като съм щяла да кажа след това, ама то 1 път в годината отидохме еди-къде си. Защо да го правел. Ами как да не кажа нещо такова, то не може да направиш в година 1 път нещо и да очакваш да те топли 5. Боли ме и понякога, докато говорим се разчувствам и плача, а той сякаш не му пука. Днес му казах, че имам чувството, че и ако му изневеря няма да му пука, а той каза, че вече му било все тая, да съм правела каквото си искам. Накрая му затворих, много ме ядоса. Само се надсмива на приятеля си, как направил ремонт заради приятелката си и пръснал сумати пари, а тя даже не била при него, на почивка пък сега щял да я води, дано се осъзнаел, не да работел и да му пръскала парите. Прави ми подаръци по повод, сериозен мъж е, харесва ми това, че работи и пести за целите си, но не се примирявам с отношението му. Последно ме заведе на почивка за 2 дни с колегите си, така се радвах, че ще сме заедно. Легнахме да спим втората вечер и аз си пишех лека нощ с майка си по телефона, казах си този път няма да отивам аз да се гушвам в него, все аз ходя, ще си поседя на телефона да се сети той, е минаха над 20 минути, той си заспива и не се сеща, ядосах се и му казах, че ще ме изгуби и той вика ами добре и си спи… Ядосах се още повече и опитах да говоря с него, той и дума не обели. Излязох да се разходя и да си поплача, заключих го да не оставям отключено… Върнах се след 30 мин, той си спи. На другия ден каза, че ако не съм заключила щял да си събере багажа и да се махне. Е ядосана от цялата тази истори, че вместо да ми попита, защо съм казала той, той се пали на другия ден се скарахме и пак моята песен…, че не се чувствам специална. Исках да останем в стаята да се гушкаме поне 2 часа, друг път нямаме тази възможност, ама можело да бъдем заедно и в спа центъра, дошъл на спа… и отиде без мен. Като се скарахме затова после, било защото аз сутринта съм отишла без него на закуска (питах го дали ще дойде, но не бил гладен). И той ме бил питал дали ще ида на спа, но не съм искала…. и хиляди подобни истории... Вече наистина не знам какво да правя, голям инат е. Аз повтарям, че не мога да живея така без емоции, чувства, спонтанност (днес много му се пишкало и отиде в храстите и вика ето ти спонтанност).  Казах му днес по телефона, че имам чувството, че е психически насилник, било вярно и ей такива неща напук… Парадокса е, че имам чувства към него, обичам го, първа връзка ми е. Знам, че трябва да работя нещо, едва ли цял живот ще си седя вкъщи, това го осъзнавам. На 23 и 30 сме.
Аха, ще се промени.Ама друг път!

Сама пише, че той винаги е бил такъв....А с времето по-Убав няма да става, с времето само недостатъците се увеличават/порастват.   Satisfied

Дали тя е "галена Богданка" не знам.
Но че той не става за нищо, ако и да печели пари, съм сигурна.

# 23
  • Мнения: 11 624
Това вашето изобщо не е връзка. Правилно са ти го казали: той е импотентен, а ти мързелива "принцеса". Не може млад мъж на 30 години, имащ приятелка, да прави секс 2-3 пъти в годината. По-нормално е да го прави всеки ден. Намирай си работа и го зарязвай този.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Тая история сме я чели и по-рано. Особено онова с ходенето с колегите му някъде си.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Едва ли не 90 процента от цялото щастие в живота ти зависи от избора на партньор, с който да споделяш този живот и това е много важен избор....Ако за него не си специална, за кого да си... Тепърва ти предстои да градиш спомени с този човек, къща да купуваш, да обзавеждаш, деца да родиш и отгледаш.... Цял живот да си с него.....ужасно е важно да се чувстваш специална...

# 26
  • Мнения: 14 654
Можете ли да ми кажете какво точно означава "да се почувстваш специална"? Непрестанно разни женки искат да им се правят жестове, за да се чувствали специални, но на мен ми е любопитно конкретно в какво се изразяват тези жестове. Направо имам чувството, че е някакъв съвременен синдром (на разглезеното момиченце) това да не се чувстваш достатъчно специален и не милото трябва да ти прави жестове, ами психиатърът да ти изпише хапчета.

# 27
  • Мнения: X
Можете ли да ми кажете какво точно означава "да се почувстваш специална"?
Скрит текст:
Непрестанно разни женки искат да им се правят жестове, за да се чувствали специални, но на мен ми е любопитно конкретно в какво се изразяват тези жестове. Направо имам чувството, че е някакъв съвременен синдром (на разглезеното момиченце) това да не се чувстваш достатъчно специален и не милото трябва да ти прави жестове, ами психиатърът да ти изпише хапчета.
Ами, ако трябва да визирам времето на гаджелъка....
1.Той да напира да се виждаме...
2.Той да напира и да търси терени за секс...
3.Да ми звънне през деня, ей така да ме чуе, да "подскаже" че му липсвам...
4.Да се опитва да ме опознае...например да запомни, като подхвърля, че обожавам сладолед от черен шоколад и да ме изненадва понякога с такъв...
5.като имам повод-РД, имен ден, да не ми купува нещо си, само защото така е редно, а да знае какво би ме зарадвало, което предполага да се старае по т.4....
Това в най-най-общи линии.Има и още, ама те се разгръщат в процеса на развитие на връзката...
Сега, като семейна от много години, И други негови постъпки ме карат да се чувствам специална....

И с пример от времето на нашия гаджелък с мъжа ми....Когато бяхме пресни гаджета на 3-4 месеца, пропътува 400 км и обратно на автостоп, за да прекара с мен 3 дни.

Важно е всеки мъж да усети кои жестове "неговата жена " би определила като нужни й, за да се чувства специална и единствена.Защото всяка жена има различни представи какво би я накарало да се чувства специална за даден мъж...

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незная какво означава....просто в негово присъствие така се чувствам...всичко- внимание, отношение, начинът по който говори с мен, по който ме гледа, докосва, тонът му, ....когато сме в компания и е до мен, имам чувството, че се чувства много велик, само защото е до мен....когато се ядоса и си повишим тон, как реагира след това....всичко това ме кара да усещам любов и да се чувствам специална...

# 29
  • Мнения: 630
Аз съм много притеснена от друго - какви са тези мъже дето толкоз млади не искат да правят секс, а го правят 2-3-4 пъти годишно? Това не е истина, нали?

Общи условия

Активация на акаунт