Откраднат живот 47 Критична точка... Животът се случва всеки ден.

  • 34 059
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 282
Ох, представям си ги как след тая реплика Марио им казва „я влезте тука да си поговорим” и правят един сеанс на искрено и лично Joy

Как ще се окаже бременна Хинова,като й махнаха матката?
Чесно аз си го мислех същото,че ще каже бързо вътре докато не ни е видяла цалата болница.

# 691
  • Мнения: X
Вижте сега, бременната що да не е Магда?  hahaha hahaha hahaha

Защото тя с помощта на Ася ще открие, че всъщност е лесбийка и в шести сезон ще завърти любов с Ненева, кото се оказва, че от години “води алтернативен начин на живот” също Wink А от две жени бебе няма кан да стане...засега

# 692
  • Мнения: 9 374
Вижте сега, бременната що да не е Магда?  hahaha hahaha hahaha

Защото тя с помощта на Ася ще открие, че всъщност е лесбийка и в шести сезон ще завърти любов с Ненева, кото се оказва, че от години “води алтернативен начин на живот” също Wink А от две жени бебе няма кан да стане...засега

Айдеее пак с джендърските изцепки почнахме.Joy Ами те ще си намерят донор и сурогатна майка, че и двечките са на години вече, опасно е да се износват деца на тяхната възраст. Лора ще ги насочи даже. Joy

# 693
  • Мнения: X
По принцип съм на мнение, че ако все пак информацията за заминаване на Марио е вярна, Тони ще го разубеди.
Обаче колкото и да си мисля, ми се струва направо шизофренично - 40 епизода зор на Марио да се бори да не е със Зорница, накрая прие чувствата си, реши да се бори да бъде с нея, единственото, което му остана, е да каже на брат му, Тони разбира, макар и не от него, и Марио какво? Казва на Зорница - ми не, гълъбче, сори, дойде ми в повече, ще си бия камшика? То това ще означава, че човекът, когото ни описваха досега като боец, който каза „не съм се отказвал досега” и който пропагандира борба до последно, е всъщност мухльо и страхливец? Не мога да повярвам, че сценаристите са чак такива шизофреници Joy

А, може, може Joy Винаги може да сринат поредния що-годе добре изграден персонаж Joy
Наистина, това ще е най-нелогичното нещо. По-логично е да каже на Зорница - айде заедно. А и защо да заминава изобщо? Той няма нещо, от което да бяга?

Ами джендърски, разбира се! Защото само този казус не сме засегнали още в сериала Simple Smile

Въй, пак ли ще си взимаме сурогатни майки от психото? Тоя път поне да е с друго отклонение, че да има разнообразие Joy

# 694
  • Мнения: 12 468
Ох, представям си ги как след тая реплика Марио им казва „я влезте тука да си поговорим” и правят един сеанс на искрено и лично Joy

Как ще се окаже бременна Хинова,като й махнаха матката?
Чесно аз си го мислех същото,че ще каже бързо вътре докато не ни е видяла цалата болница.
По принцип би било хубаво, ако стане нещо такова. Защото, честно казано, покрай гадориите на Врабчев и сплетните  на Пенев взех малко да се натоварвам и ми се ще да видя нормални взаимоотношения на разбиране и подкрепа, а не на съдници.
А и преди време между Тасев и Ковачев се зародиха хубави взаимоотношения, не ми се иска и тия двамата да почнат да се гледат на кръв.

# 695
  • София
  • Мнения: 9 563
Ей,  узряхте за идеята за инвитро на Жекова. 😂😂

Искам първо Тони да осъзнае, че Зорница прави брат му щастлив, че той я обича, както тя него и заслужават да са щастливи. И след това да го залюбват ако желаят с Войнова или с друга Simple Smile


Майче, да ти кажа хич не искам и да ги събират, ако това ще означава пълно подиграване с образите на героите. Ми честно не го разбирам за чий градиш едни образи, които после с гръм и трясък съсипваш. Ми идиотско и безумно е това отношение.
Марио, който сподели всичко, загуби си ума по Зорница изведнъж като пълен страхливец бяга.
Тони и той, ми говори с брат си, вдигни му скандал, изнеси се от апартамента. Но да напуска болницата заради Зорница, която нито е имал, нито е имал шанс на бъде с нея е инфантилно.

Мириел, какъв е шанса модераторите да ни разрешат седмични теми до края на сезона. Останаха само 3 седмица, и подозирам, че ще взиврим форума от писане.

# 696
  • Мнения: 2 282
Моля се господа сценаристи Марио,ако реши да изчезва заради Тончо,на гореспоменатия да му се обади чувството за вина и със сълзи на очи да помоли брат си никъде да не ходи и да му прости.Иначе оставате с един зрител по-млако.А за мен бременната е Ина,Зорница за нищо на света не би го допуснала втори път.След като се сгащят при линейката Ина ще я хване страх и затова,ще реши,че е до тук.А на Марио как ще му хрумне това гениално решение на проблема не искам и да знам.Аз ако съм на мястото на Зорница и ми каже,че ме оставя и заминава,после и да не го направи се тая щом дори си го е помислил.Да си заминава Марио при Банков да работи.

# 697
  • Мнения: 2 365
Всъщност, бременната е Албена, Слава Богу, не от Захариев  Crazy Crazy

# 698
  • Мнения: 12 468
Зайко, и аз това си мислех - абдикацията на Марио от връзката им ще бъде жестоко предателство за Зорница. Защо изобщо би му хрумнало да й го причинява? Освен Тони да тръгне да напуска и той да избере да отиде с брат си заради чувството за дълг? Ма тогава ще е още по-малоумно - Тони напуска заради брат си, а Марио хуква по него. Joy

Ей, луди калинки ни направиха с тоя анонс Joy

# 699
  • Мнения: 5 846
Само да не пипат Марио, съгласна съм и Калин да е бременната 😂

# 700
  • Мнения: X
Е от кого да е бременна Албена, от Светия дух ли????

Зайко, и за какво точно Марио трябва да прощава на Тони? Защото го лъга сума време ли? Айде, моля ти се

# 701
  • Мнения: 6 833
Както вече много пъти си говорихме - драмата на Тони ще бъде в това, че не са му казали повече, отколкото в това, че са се влюбили.
Сега и да се разделят Зорница и Марио - нито това ще върне назад предателството на брат му, нито Зорница ще се влюби в Тони.
И да си вдигне чукалата Марио, къде ще отиде? Той няма да остави брат си, още повече, че Тончо ще се разтрои и може да направи беля. Как виждате Марио да го зареже сам при това положение?

Предполагам Тони и към Зорница ще се озлоби - ще настоява да му беше казала за Марио, макар да не е нейна работа. Защото с цялото това настояване от негова страна, докато те с брат му правят джиджи-биджи, излезе пълен глупак. И ако се зачуди малко, защо му пуска такива смесени сигнали и си мълчи за Марио, може и да се досети, че тя знае за трансплантацията. 

# 702
  • София
  • Мнения: 9 563
Тони е този, който трябва да прости и да пусне брат си. Да видим обаче дали ще може. Защото е лесно когато знае, че Батко е винаги на разположение да му казва да го остави и да живее живота си. Ама сега е друго, Тони ще е наранен и отново " сянка" на брат си.

И аз си мислех, че Тони ще иска обяснение от Зорница. Обаче тя му каза, че има среща, когато е покани на опера. Но той се подигра откровено с нея, как целия свят знаел, че няма среща.

Нито дума в тоя анонс за Зорница, горката, отново е вкарана в някаква абсурдна драма. А жената просто обича Ковачев и иска да е с него.

# 703
  • Мнения: 86
Анонса успя да ме доведе до тревожно очакване,съчетано с бяс. Дано да са го измислили както трябва и да ни поднасят
нещата извадени от контекста,че и аз съм от хората,които ще загубят интерес,ако съсипят образа на Марио. Признавам си,че това е персонажа,който ми е любим и харесвам актьора, и начина по който  го изгражда...Няма да преглътна да изкарат любимеца ми страхливец. Ужас!

# 704
  • Мнения: 12 468
Преди време помня,че пак имаше едно объркване с имена в анонса, ма не помня с кои.
А, и другото нещо, къде ще хукн да заминава далеч Марио, като брат му е тук, колкото и да е виновен спрямо него, все пак ще иска да го наглежда да не му стане нещо.
Абе това ако стане, ще бъде по-тъпо дори от малоумната петъчна целувка Joy

Абе, възможно ли е Марио да разбере за тая целувка и да каже„мама му стара, не издържам вече, отивам в Тибет” Joy

Общи условия

Активация на акаунт