Откраднат живот 47 Критична точка... Животът се случва всеки ден.

  • 34 062
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 563
Не може в Тибет, там вече е заето. Инчето е там да намества чакри и бременее в духовно извисена аюрведическа ( май това не е тибетско, ама карай) обстановка.

Марио да заминава в дълбоките степи на Русия. Там ще е сам като куче, ще страда, ще се самосъжалява какъв е предател, ще се лишава от храна и алкохол, щот там има само водка, а ние разбрахме, че той вино пие. Един истински и достоен мъченик на любовта - братската агапе и ероса.

# 706
  • Мнения: 9 374
Ако Тони реши да напуска, а Марио хукне подир него ще е много тъпо. Най-малко него ще иска да вижда около себе си Тони в тоя момент, след това, което е разбрал. На Тони ще му трябва време и пространство да осмисли нещата и да възприеме идеята, че брат му и Зорница са заедно. С Марио около него няма как да стане това, най-много да се избият хахах. Не знам Тони докъде може да стигне в такъв момент, може да се окаже скрита лимонка и да си изкара бесовете пред Марио. Grinning
Това с преломния момент за Марио също не мога да го разбера. Той започва връзка със Зорница  с ясното съзнание, че все някога ще се разбере и наранени ще има. Явно с брат му ще стане някой голям скандал след като разбере Тони, нервите му ще се опънат до краен предел и след всичко ще поиска да остане насаме със себе си, за да се осъзнае как се е стигнало дотук. Обаче, щом пише, че заминава надалеч явно в тоя преломен момент е решил, че за всички е най-добре да се откаже от нея. Ама кое му е добрето за всички? То стореното е сторено. Тони вече знае и е съсипан, Зорница ще е на ръба на нервите си сигурно, ако той я остави и самият Марио няма да се чувства никак добре - брат му е жестоко сърдит, а жената която обича е далеч, щото я е оставил. Сигурно ще реши да се самонакаже.

# 707
  • Мнения: 12 468
Хахаха, Росита, да, колко съм глупава, Марио е суров човек и е за суровите степи!
Ако тръгне да си ходи, лично ще му викна асансьора на болницата Smiling Imp

Яница, чета те, чета те и не, не откривам логика да си ходи.
Мале,бих му откъснала главата на тоя, дето е писал анонса. И защо в заглавието пише Тони напуска, а после не казват поради що. Не че ние не се сещаме, ама...нали, пак да помрънкам, че е лишено от смисъл Joy

# 708
  • Мнения: 9 374


Яница, чета те, чета те и не, не откривам логика да си ходи.
Мале,бих му откъснала главата на тоя, дето е писал анонса. И защо в заглавието пише Тони напуска, а после не казват поради що. Не че ние не се сещаме, ама...нали, пак да помрънкам, че е лишено от смисъл Joy

Ми и аз не откривам, мъча се, ама не става. Grinning Дайте да питаме сценаристите бе, анонса ли е объркан или наистина ще иска да си ходи. И ако е последното, да ни кажат драгите сценаристи къде е логиката в това абсурдно решение и кой по дяволите ще спечели от това? Joy Да се отдръпне от нея донякъде ще го разбера, ама да си ходи?

# 709
  • София
  • Мнения: 9 563
Ама, много сме глупави значи. Гледайте сега как ще станат нещата
Марио отива да подаде молба за напускане. Генадиева обаче е на пост. Ще му дръпне една лекция за чувствата, за доверието, за любовта и таз прекрасна кошута Зорница. Марио няма да издържи, чувствата му няма как да избледнеят за ден, ще тича към кабинета на Огнянова и ще падне на колене пред нея, молейки за прошка и проклинайки зависимостта си към Тони. Нали искахме да видим как ще отрони някоя сълза.

Тони ще разбере колко страда брат му, ще иска да е независим и свободен. Ще се изнесе и ще започне специализация. Отношенията им ще са хладни и обтегнати още известно време. Но постепенно ще си простят.

Казах, Амин.

# 710
  • Мнения: X
Втори сезон не си научихте урока! Марио заминава за Германия да се разберат като баджанаци с Банков кой ще взима Зорница и от кого е бременна с тризнаци Joy

Росита, така, така Simple Smile

# 711
  • Мнения: 12 468
Хъмбъл, заеми си функциите на ПР, открий списващия анонсите и го питай на колко ракии е писал днешния Joy

# 712
  • Мнения: 4 087
Направо да преместят таз болница в Германия и да се успокоя....и всички да заминават нанякъде.

Интересно е дали ще върнат и възлюбената бивша на Тасев, не беше ли и тя в таз Германия?

# 713
  • Мнения: X
Хъмбъл, заеми си функциите на ПР, открий списващия анонсите и го питай на колко ракии е писал днешния Joy

Ако беше на няколко ракии, щеше да е весело Joy Тоя пие бистра водица и не посещава редовно счупената линейка Joy

Чери, в Швейцария е Вяра, ама няма изгледи да се върне(според клюките)

# 714
  • Мнения: 12 468
Чери, тя е в Швейцария, но си има гадже и чака дете от него Simple Smile

Всъщност, имам по-добра идея-Хъмбъл да пита Батко. Нали вече са си приятелчета и си хортуваха за песента Sunglasses

# 715
  • София
  • Мнения: 9 563
Викате да пратим Батко в Германия и с Банков да си правят Бауу.
Ух, не ми се дава този мъж, жена си му трябва.

Аз да ви кажа вече не давам Зорница на тези доктори. Ай, аман значи от хирурзи, доценти, анестезиолози и ренгенолози. Викам да дойде Джейк Джилънхол и да си я вземе пък.😍😍😍 Обещавам само аз да направя няколко милиона гледания.

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 080
Марио може да се ядоса заради целувката. Тони може да го притисне, че ето големият брат не му е дал шанс да бъде с нея. Че ако него го няма той ще може да спечели момичето. Все пак тя е отишла ухилена при него и му каза, че й е липсвал.

# 717
  • Мнения: 9 628
Проблемът е, че и Тони ще иска да си ходи, мисля че от тук нататък той няма повече да прави опити за сближаване със Зорница по този начин, а и ако не е осъзнал до сега, че дори и без Марио, той пак нямаше да има шанс с нея като с жена, наистина е кон с капаци. Защо Марио да се ядоса чак толкова заради целувката и то ако разбере за нея, той не и се ядоса заради Мона, а то там си беше огромен проблем.

# 718
  • Мнения: X
Проблема е, че и Тони ще иска да си ходи, мисля че от тук нататък той няма повече да прави опити за сближаване със Зорница по този начин. Защо Марио да се ядоса чак толкова заради целувката и то ако разбере за нея, той не и се ядоса заради Мона, а то там си беше огромен проблем.
Е, при положение, че ги видя и (като гледсм промото) едвам не припадна от видяното, дс прави опити за такова сближаване със Зорница.....съвсем ще обявя сценаристите за луди Joy

Последна редакция: пн, 07 май 2018, 20:28 от Анонимен

# 719
  • Мнения: 12 468
Марио може да се ядоса заради целувката. Тони може да го притисне, че ето големият брат не му е дал шанс да бъде с нея. Че ако него го няма той ще може да спечели момичето. Все пак тя е отишла ухилена при него и му каза, че й е липсвал.
И заради това ще зареже болния си брат и ше замине далече? След като го е гледал 15 години и ни повтори към 800пъти, че Тони има само него.
И ако е така, тогава Тони пък защо ще реши да напуска, да остане да се бори за нея, като брат му е разчистил пътя.
Марио знае много добре брат му какъв е. Ще обвини Зорница за това, че е била ухилена и му е казала, че й липсва, а не Тони, че тя си е извъртяла главата и му е казала „недей”, но той въпреки това я целуна?
Не го вярвам.
Марио не се притесни от помощта на Зорница за Мона, не прие тежко целувката на Тони пред очите му, макар че тя и тогава не се дръпна с писъци. Не направи проблем и от танца. Мисля,че отлично познава Тони и способността му да не разбира от не. Мисля, че е напълно наясно и с чувствата на Зорница.

Общи условия

Активация на акаунт