Откраднат живот 47 Критична точка... Животът се случва всеки ден.

  • 34 060
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 846
Чери, тя е в Швейцария, но си има гадже и чака дете от него Simple Smile

Всъщност, имам по-добра идея-Хъмбъл да пита Батко. Нали вече са си приятелчета и си хортуваха за песента Sunglasses
да беше един друг Батко, досега да съм го направила. С този не посмях, казвам не посмях, защото си го помислих 😎😁

# 721
  • София
  • Мнения: 9 563
Истината е, че бягството на Марио е напълно нелогично и трудно ще схванем дълбокия замисъл на сценаристите, въпреки, че аз залагам на евтината драма.
Опитваме се да измислим причина за това му поведение, водени от досегашния му образ. Да де, но сценаристите не ги ценят толкова тези неща. Формулата при тях е шизофреничен образ = интересен образ + висок рейтинг. Странно и непонятно за мен,но това е.
За това и нищо не би ме изненадало, включително и Марио да се ядоса за тази целувка, или Тонката леко да извърти нещата и Батко да побеснее.

Това, което мен ме вбесява е липсата на каквато и да е идея и последователност в образите, както и търсенето на сеир на всяка цена. Но така е по-лесно и не изисква дълго мислене и построяване на сюжетите в сериала.

# 722
  • Мнения: 331
Надявам се да е станала грешка в анонса, иначе биха ударили дъното с глупостите, които са насътворили. Кой, по дяволите, им дава идеите на тези хора?  #2gunfire И сериозно ли мислят, че това се харесва на зрителите? Аз, за себе си, бих го почувствала като подигравка. Да създадеш нещо красиво и да решиш, че пошлото е по-вървежно, пък майната му на чувствата и на всякаква логика. Ами не се прави така!   
Единственото, с което бих оправдала (донякъде), подобно решение на Марио, са думите, които евентуално би чул от брат си. Тони вече показа, че умее да го манипулира  - съзнателно и несъзнателно, а и си спомням една негова реплика от първите епизоди: "Да беше заминал!". Сега, както е ядосан, със сигурност ще му ги наговори такива и ще го  довърши с обвинения, че родителите им са починали заради него. На Марио толкова му трябва, за да дръпне назад и да се откаже от щастието си.
 
Офф, както са тръгнали нещата, на мен, освен черен, ще се наложи да ми търсят и бял дроб, че рязко съм увеличила цигарите!  Joy

# 723
  • Мнения: X
Фотев определено ще трябва да ползва болницата за параван за бизнес с органи....

Ее, Тони от първите епизоди не е Тони сега Simple Smile

За другото съм съгласна - те вече ни правят на глупаци с това развитие. Втори пореден сезон.


Някаква идея къде може да се гледат 2 и 3 сезон?

# 724
  • Мнения: 9 628
Ако разбере за целувката и се осъмни в чувствата й към него, значи не я познава добре и не е сигурен в нея, нещо което аз не съм видяла до сега. Ако имаше и капчица съмнение нямаше да започне връзка със Зорница, въпреки чувствата на Тони към нея.
Марио тръгне ли да се самобичува, защото той спечелил сърцето на Зорница, за което Тони мечтае, но никога не е било негово и тръгне да я изоставя, за да е съпричастен с братчето си......е лично ще ми се иска да му сритам задника на Марио тогава.

Дона, в аlein.орг ги има Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 май 2018, 20:52 от maichetoo0o

# 725
  • Мнения: 2 282
Аз още вярвам че няма да е точно както са го представили и е извадено от контекста. Пише че е взел решение да замине, но не пише, че заминава, нито че е за постоянно, човека може да мисли да замине за месец примерно, сам ли иска да заминава... Абе въртя си варианти, защото не мога да приема, че ще го изкарат такава маймуна, че да си тръгне от Зорница. А Тони може да е толкова бесен, че да не желае и на снимка да го вижда та все тая дали Марио е в София или Лондон. Ама нали уж критичната точка трябва да доведе до промяна за героя, каква ще е логиката Марио да се откаже, заради Тони, това ще си е същия Марио от началото. Не е ли по логично той да каже съжалявам Тони знам, че си бесен и аз сгреших, но това са фактите оставам с нея, ако трябва ще заминем, за да не страдаш да ни гледаш заедно, и това да е критичната точка за Марио. Иначе си тъпчем, промяна никаква. Зависимост на Марио от живота на Тони и чакане той да му прости. Не разбирам чесно.

# 726
  • Мнения: 780
Според мен са объркали имената, иначе излиза, че и двамата братя напускат сериала тази седмица, което е слабо вероятно 12 епизода преди финала!?
И миналата седмица анонса беше високопарен, пък нищо кой знае какво не се случи.
И все пак да не забравяме, че предстои финал и сега ще заплитат гадориите до последния епизод, а и много зависи дали ще има нов сезон за това как ще завърши този...

# 727
  • Мнения: 9 628
Е то е ясно, че Марио няма да ходи никъде, както знаем от снимката на Диана и момиченцето, Велислав е там с тях. Просто идеята Марио да постъпва така е тъпа, да бяга и да смята, че с бягството си ще промени нещата. Ще го подхване я Кръстева, я Евгения, която е по-вероятно, защото знае за връзката му със Зори, да дръпне реч за любовта и борбата за нея, и той да приключи с нелепата си идея да си тръгва.
На Тони ще му трябва време да приеме и преодолее шока от факта, че Марио и Зори са заедно и се обичат. Ако насочи енергията си не в мислите за тях, а в работата си, ще му е по-лесно и ще свикне с идеята, че тя може само да му е приятел, а мъжът, който ще я обича като жена е големият му брат.

# 728
  • Мнения: 9 374
Майче, т.е. май само Евгения може да оправи работата и да спре Марио от тия безумни действия. Да се надяваме да е на работа в тоя ден, че като нищо нашия може да хукне да изчезва. Joy. Пък кой знае след като всички ще знаят може и Кръстева да го подхване, а защо не и двете? Ние май не сме ги виждали двете едновременно в действие.Grinning

# 729
  • Мнения: X
Майче, твоя пост ми напомня на сцената от Приятели, където Рос еазбира за връзката на Чандлър и Моника. Първоначално е супер бесен “ти си най-добрият ми приятел!!!! Това е сестра ми!!!” Те двамата обаче кротко му обясняват, че това не е нещо мимолетно и се обичат и съжаляват, че е научил така. Неговата физиономия се променя на супер умилителна и весела “Най-добрият ми приятел и сестра ми, не мога да повярвам Heart Eyes

Не че при нас ще стане така, всемпак не е комедиен сериал...


А, Кръстева и Генадиева заедно ще е супер!!! Ще ги вкарат в правия път, без да се налага да връщат Банков с шамарите Wink Че нали само той щял да ги оправи...

# 730
  • Мнения: 2 282
То и за мен е ясно,че в крайна сметка никъде няма да ходи.Обаче,ако сценаристите извъртят нещата така,че Марио да бие отбои и да чака Тони да му прости ,за да е със Зорница казвам,за мен няма да има никаква критична точка за него и никаква промяна.И ще чувствам,че някои от екипа ми убижда сериозно интелектуалното ниво,защото гледам едно и също-Зорница отказвам се от теб,защото държа на някого повече, имам дълг.Прощавайте ама само аз ли съм го гледала това вече?Ако стане така и пари да раздават за гледане на следващ сезон не бих си го причинила.

# 731
  • Мнения: 9 374
Ми то това го има само по турските сериали - младите чакат благословията на мама и тати, за да бъдат заедно. Joy Ако не им я дадат край, не може да сме заедно. Joy

# 732
  • Мнения: X
Хората не се променят.....дано сценаристите ме опровергаят Joy

# 733
  • Мнения: 9 628
Дона, да това беше хем забавна, хем супер сладка сцена, но както каза ти, то е ситком, а ние сме драма, драма, драма Joy

А, Кръстева и Генадиева заедно ще е супер!!! Ще ги вкарат в правия път, без да се налага да връщат Банков с шамарите Wink Че нали само той щял да ги оправи...
Не тях, а Зорница, нея ще оправи, в преносен смисъл, не в буквален, че те не го дават на нея, тя е грешница, да си закачи на престилката Алената буква, за да не обърква горките мъже с изражението си на Кошута Joy

# 734
  • Мнения: X
И кво - Зорница хем неоправена, хем грешница??? Или повредата е я моя телевизор? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт