Нашите second hand находки- Тема 40

  • 102 112
  • 770
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
дайте идея за магазин в София с хубав избор на бебешко-детско и кой ден е най/удачно да се посети. Много благодаря 😘
В Шик Шик,на първи ден зареждане.

# 196
  • Мнения: 29 371
То си е до късмет. Понякога се намират чудни детски дрехи, друг път нищо /поне за нужния размер/. Истината е, че трябва да се ходи и да се рови.

# 197
  • Мнения: 2 396
Знаете  ли дали Шик-шик, който беше на пл.Възраждане е преместен на друго място? За този с пердетата става въпрос.

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 722
Бебешки дрешки има в един магазин срещу Зиг Заг , който се намира на Борис срещу Румънската църква. Магазинът е между църквата и прокуратурата . Не знам , обаче , кога е денят за зареждане .

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Днес разбрах че фрейското левче  в Пловдив вече е на 2 етажа.И разбира се детското е на 2 етаж е ми изгубиха ме  като клиент,то не са стъпала за един етаж а ми стъпала като за едно кино два реда благодаря  с количката.Казах им че не съм само аз и никой няма да иска да се качи с количката до горе.Нямаше играчки и обувки нито в този нито  редовният магазин фрея.Вероятно са ги глобили или не знам...

# 200
  • Мнения: 1 310
Ее, жалко за обувките, намираха се читави модели.....
Може да решат да ги изкарват само в определени дни/ часове, както правят в Зиг- Заг ...

# 201
  • Мнения: X
Момичета,не знам дали ви се е случвало,но много внимавайте с размерите в countur.bg.
Обожавам големи размъкнати ризи и тениски,особено сега за лятото и си харесах две.Бяха с етикет xxl,но като ги получих едната отговаряше на М.
Няма да я върна,но не това очаквах.Марката беше CLOCKHOUSE,не знам там по какъв критерий си слагат размерите,самия онлайн магазин не ми е виновен де.Само казвам Simple Smile
Иначе качество,опаковка и доставка-перфектно!

# 202
  • Мнения: 14 635
Момичета, да сте засичали зимни детски якета?
Ако си в София има на ул.Поп Богомил.Днес съм с 4 рокли.Две от там и две от шик-шик.Ще снимам скоро,имам доста неща в последно време.

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Тези дни в НМ и Зара имало големи намаления на зимни якета,до 10юли щели да са тези цени,но бързо свършват нещата.Моя близка си взе много хубави пухени якета,тънки,леки,а много топли,за по 20-25лв,детски грейки,елеци,якета също много намалени,по 10-12-15лв

Днес минах през ММ на Стамболийски и Хр.Ботев,много намалени цените,пише,че всяка събота имало нова стока,нищо не си взех,под носа ми грабнаха това което би ми харесало и станало,но шанс...не е било предвидено за мен явно...но от Шик на Алабин си взех 3 ризки,туника и пола, нови,за 14лв.всичко,доволна съм Heart Eyes

# 204
  • София
  • Мнения: 2 401
Аз искам да похваля Контур - не само са бързи с доставките, но и връщането е безплатно, ако се избере сумата да се получи във виртуалния портфейл. И рекламацията ми беше обработена веднага.
За сметка на това една рекламация към Ремикс ми вися необработена 5 дни и ако не им бях писала, кой знае кога щях да си получа парите. Иначе са намалили цената на премиум услугата за Remix bag на 8,90 лв. и пише, че може да се увеличи/намали цената на нещата за продажба с до 30 %. Изпратих една торба и сега чакам да видя какво ще одобрят.

# 205
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз искам да похваля Контур - не само са бързи с доставките, но и връщането е безплатно, ако се избере сумата да се получи във виртуалния портфейл. И рекламацията ми беше обработена веднага.
За сметка на това една рекламация към Ремикс ми вися необработена 5 дни и ако не им бях писала, кой знае кога щях да си получа парите. Иначе са намалили цената на премиум услугата за Remix bag на 8,90 лв. и пише, че може да се увеличи/намали цената на нещата за продажба с до 30 %. Изпратих една торба и сега чакам да видя какво ще одобрят.


Тая опция с връщането е от скоро и важи само за артикули със следи от употреба. На останалите няма такава. Аз последно връщах преди 2 седмици и нямаше такова нещо, пари по сметката все още нямам , въпреки че сумата е дребна.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 401
Разочарована съм от Ремикс. Изпратих една торба с Премиум услуга, одобриха ми всички без 1 палто. Обаче едно от одобрените неща е на смешна цена. Обадих се да питам дали може да ми го върнат заедно с неодобреното палто - не можело. Или продавам всички одобрени, или се отказвам от услугата и си получавам обратно всичко като заплащам разходите по обработката. Ами направих отказ - загубата от артикула, който ми подцениха е прекалено голяма. Супер тъпо е измислено, без съобразяване с отсрещната страна.

Много съжалявам, че OLX така пропадна и вече нищо не се продава там  Sad

# 207
  • София
  • Мнения: 5 547
Разочарована съм от Ремикс. Изпратих една торба с Премиум услуга, одобриха ми всички без 1 палто. Обаче едно от одобрените неща е на смешна цена. Обадих се да питам дали може да ми го върнат заедно с неодобреното палто - не можело. Или продавам всички одобрени, или се отказвам от услугата и си получавам обратно всичко като заплащам разходите по обработката. Ами направих отказ - загубата от артикула, който ми подцениха е прекалено голяма. Супер тъпо е измислено, без съобразяване с отсрещната страна.

Много съжалявам, че OLX така пропадна и вече нищо не се продава там  Sad
Да в Ремикс бих пратила само неща които съм прежалила. По едно време почти се бях навила да им пратя една торба, но четейки тук бързо разбрах, че не си струва. От къде накъде ще ти вземат нещата които не харесват, щом си ги искаш връщат ти ги. Сега остава и връщането да платиш, егати кефа.

# 208
  • Мнения: 4 488
Оооо, ще го плати като поп! /за съжаление/

Супер тъпо е измислено, без съобразяване с отсрещната страна.
Много съжалявам, че OLX така пропадна и вече нищо не се продава там  Sad
Винаги условията са в тяхна полза.

# 209
  • София
  • Мнения: 2 401
Да, платих си връщането, разбира се. Жалко е, защото на другите неща бяха сложили добри цени и можех да ги продам там. Обаче не съм готова да се примиря с такава липса на гъвкавост и пренебрежение към клиента.
Най ме ядоса, че като попитах кога ще си получа нещата обратно не можаха да ми отговорят с конкретен срок. Ами ако съм заминала в отпуска?
И силно ми спадна ентусиазма да харча пари там, което си е за добро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт