Нашите second hand находки- Тема 40

  • 102 330
  • 770
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 867
Да, наистина за балами имат клиентите си! Получих имейл с анулирана поръчка поради липси в склада. Ще каже човек, че са им празни складовете, ама те предлагат на сайта си. От три чифта нито един не е налице. И, като си помисля само колко време висяха в "любими" обувките, просто бяха скъпи и ми се щеше малко да падне цената. Когато падна с много, се оказа, че липсват, ей тъй, изпарили се. Много ме ядосаха тия........

# 271
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Спокойно, така както магически се изпариха, така и ще се появят отново след няколко дни. Разбира се, на друга цена Simple Smile

# 272
  • Мнения: 22 867
Не че съм се обезпокОила много, ама е глупаво да мислиш хората за по-тъпи от теб! Ясно е, че нещо е станало, може бъг, може човешка грешка, ами признайте си го, по може човек да повярва. Ама сега, като им залипсва две трети от склада, как да им повярвам?! Не е голям зор, не са и единствените.

# 273
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Не е глупаво, а фатално да третираш клиентите си като някакви малоумници. В един момент просто оставаш без тях.

Повярваха си много Ремикса, като се замисля, единственото предимство им е, че публикуват много неща всеки ден на различни марки и е удобно за гледане. Това е.

# 274
  • Мнения: 30 051
На тия глупаци няма и сайта им дори да отворя, ако ще и 99% намаление да пуснат.

Също като на Манията Аукциона. Гледах Едни дънки - https://maniastores.bg/razprodajba-drehi-vtora-ruka-online/pregl … d/danki-acne-p991 - пуснали ги на 290 лв. стартова цена  #Crazy

Блузка за 140 лв. https://maniastores.bg/razprodajba-drehi-vtora-ruka-online/pregl … d/danki-acne-p991   #Crazy

Колкото е маркови да са - все пак дрехи втора употреба.  Thinking

# 275
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Да, точно.
Ей сега и на мен същото ми обясниха. Ама и аз не си замълчах. Имало бъг в системата. Виждам ги налични,  а всъщност не са. Питам ги ами като се появят след 2 дни в сайта пак ли няма да са налични? Мъкнат и говорят заучени фрази.
Преди време НМ бяха направили гаф с едно космато яке. От 120 беше намалено на 11.99. Ясно беше, че е техническа грешка обаче си го изпратиха.

# 276
  • Мнения: 4 632
Или не им пука какво мислят клиентите за тях....
Изобщо не им пука... за съжаление

# 277
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Да, точно.
Ей сега и на мен същото ми обясниха. Ама и аз не си замълчах. Имало бъг в системата. Виждам ги налични,  а всъщност не са. Питам ги ами като се появят след 2 дни в сайта пак ли няма да са налични? Мъкнат и говорят заучени фрази.
Преди време НМ бяха направили гаф с едно космато яке. От 120 беше намалено на 11.99. Ясно беше, че е техническа грешка обаче си го изпратиха.

Точно за този гаф на НМ се сетих и аз Simple Smile Доста народ намаза тогава. Редно е и Ремикс да си понесат отговорността за грешките. Едва ли ще фалират, ако ви изпратят поръчките с по-голяма отстъпка.

# 278
  • София
  • Мнения: 5 547
Ей тоз ремикс...Съвсем за балами ни взеха! Изчерпани били...Ми бъди коректен кажи, че е имало проблем! Имах отложена поръчка от 2 неща едното с голямата отстъпка, писах им да ми променят доставката на експресна, има ли технически проблем в момента не можели. Влизам гледам поръчката пусната с експресна и отказан единия артикул, ами не не искам един артикул с експресна! Да видим кога ще пуснат "изчерпаните'' отново.
Аз ако съм няма да отида да си взема поръчката, нека връщането си е за тяхна сметка.

# 279
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Няма да фалират, сигурна съм, че даже на тези цени пак бяха на печалба Simple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 5 547
Няма да фалират, сигурна съм, че даже на тези цени пак бяха на печалба Simple Smile
Когато цената е на -75% това е цената на която реално са го взели, а може и по- малко да е.

# 281
  • Мнения: 1 048
Ей тоз ремикс...Съвсем за балами ни взеха! Изчерпани били...Ми бъди коректен кажи, че е имало проблем! Имах отложена поръчка от 2 неща едното с голямата отстъпка, писах им да ми променят доставката на експресна, има ли технически проблем в момента не можели. Влизам гледам поръчката пусната с експресна и отказан единия артикул, ами не не искам един артикул с експресна! Да видим кога ще пуснат "изчерпаните'' отново.
Аз ако съм няма да отида да си взема поръчката, нека връщането си е за тяхна сметка.
Писах им веднага да я коригират пак на обикновена, но не ми отговориха и поръчката е изпратена вече. Да и аз но искам въпросния артикул, колко го дебнах, купиха го и явно го върнаха. Но златен ще ми излезе...

# 282
  • Мнения: 3
Имам регистрация в сайта отдавна и чак сега реших да се включа, защото и аз съм от излъганите с последната поръчка от ремикса и много им се ядосах. Същото оправдание-били изчерпани, а си ги има налични, разбира се на други цени. След разговор с тях по телефона ми беше обяснено, че артикулите, които са налични с високата цена, не били същите, защото били с друг артикулен номер. Аз не им спестих мнението си, че те са си ги сменили. Също забелязах промени в цените от 1 ч. след полунощ и сутринта. Не им прави чест. Много непрофесионално. Мисля вече да не поръчвам от тях.

# 283
  • Мнения: 22 867
Изчерпани, изчерпани.........колко да са изчерпани? Едните ми сандалки вече се появиха, но с цена 58 лева. А в оная нощ бяха 9.28 лв. Simple Smile Не им се ще на ремикс толкова евтино да ги дадат, ама и грешката не си признават, ами си съчиняват някакви липси.

# 284
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Една добра компания никога няма да падне толкова ниско. Както в случая с HM и палтото, което са продавали за 11,99 вместо за 100+. Приемаш грешката, загубите и толкова. Ясно им е на хората, че клиентите им, които ще се върнат пак да пазаруват от тях са много по-важни от някаква сума пари.

Ремикса за разлики от 20-30-50 лв. се циганят и излагат. Смешно и жалко е.

Общи условия

Активация на акаунт