Нашите second hand находки- Тема 40

  • 102 140
  • 770
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 164
Аз ли не разбирам схемата за падащите цени на ремикс , или пак имат бъг.
Вчера 4 артикула в любими , днес са с 2на цена ?

# 301
  • Мнения: 22 867
Ценовата политика на ремикс е пълна загадка!

# 302
  • Мнения: 38
В 12 часа през нощта ли падат цените в Ремикс? Кога зареждат отстъпките?

# 303
  • Мнения: 238
В 12 през нощта зареждат отстъпките, в 16 следобед падат цените с 5 %.
И аз пострадах от т. нар. "бъг" и съм минус два продукта, дайте да подаваме колективна жалба, това не е редно.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 164
Следя в любими едни сандали в ремикс , бяха стигнали до 11лв , но реших  че ако останат до 60% отстъпка и паднат още малко ще ги взема със сигурност. Днес ги поглеждам вече на 60% - 26лв...
Голяма мистерия е политиката им

# 305
  • Мнения: 22 867
И при мен имаше някаква туника в такава позиция, нали по нощите сменят процентите, явно намаляват %  на някои артикули с новото нощно намаление в 00.00ч.

# 306
  • Мнения: 38
Поръчах си две рокли от Ремикс. Едната нова с етикет и сто процента памук, а другата без следи от употреба. При пристигането установих, че роклята с етикет има дупка отпред и е изцяло от изкуствена материя, а другата е с топчета под ръкавите. Куриерските разходи по връщането ще са уж за тяхна сметка, но ме разочароваха и си загубих времето. Вие купували  ли сте от този сайт хубави дрехи?

# 307
  • Мнения: 6 954
Не бях влизала отдавна, но като гледам не съм изпуснала много 😂

Да, аз досега не съм получавала дрехи, които не отговарят на описанието.

# 308
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
Да, купуваме. Чак такова голямо несъответствие много ме учудва. Че са си мошеници...Ама чак толкова ли.

# 309
  • Мнения: 46
Аз постоянно пазарувам от Ремикс и до сега всичко е било окей и съм правила само едно връщане заради несъответствие на размера.Като цяло съм си доволна на седмица пускам по една отложена Sweat Smile Ноо след последния гаф дето направиха и мен ме разочароваха много,чак от яд не исках да влизам в сайта няколко дни Rolling Eyes

# 310
  • София
  • Мнения: 1 164
а реално кога качват нова стока ?

# 311
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
Всеки ден в 10 и 21 часа. Simple Smile в 16 часа пада с 5%, в 00 часа сменят промоциите
 

# 312
  • Мнения: 46
а реално кога качват нова стока ?

От много време пазарувам от там и честно казано си следя повече това което имам в любими.Но от лични впечатления каквото съм забелязала е към 10 и нещо сутринта и между 20:00 - 21:30.

# 313
  • Мнения: 566
Всеки ден в 10 и 21 часа. Simple Smile в 16 часа пада с 5%, в 00 часа сменят промоциите
 
Качват нови продукти в 10:00 и в 20:00ч.

# 314
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
Така ли? Моя грешка. Явно съм се заблудила. Blush

Общи условия

Активация на акаунт