Нашите second hand находки- Тема 40

  • 102 113
  • 770
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 93
Момичета софийски (и не само Simple Smile ) има ли някакъв магазин в близост до плувен комплекс „Спартак” ? Мерси предварително за информацията.

# 556
  • Мнения: 6 939
М-ни Сезони съм виждала в Хасково и Пловдив, имам много добри попадения от там.
И аз се побърках да си търся дънки във всевъзможни м-ни и накрая поръчах 8 чифта от Ремикс дано поне 1-2 ми станат 😏

# 557
  • София
  • Мнения: 4 548
Момичета софийски (и не само Simple Smile ) има ли някакъв магазин в близост до плувен комплекс „Спартак” ? Мерси предварително за информацията.
Сещам се за един в подлеза на НДК, този до пешеходния мост. Не че е много близо, а и не знам дали още работи.

# 558
  • Мнения: 24 349
Работи  Peace

# 559
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Те там в този подлез не бяха ли два почти един до друг?

# 560
  • Мнения: 7 284
Не бях влизала много отдавна в Мания,но днес съм доволна-за 4 лв.от тази на Слатина-едните са за мен(тази марка я виждам за първи път- filippa k. , а цените им са уау за мен...от 140 до 200 евро дънки...),а другите (НМ)-за големия син

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 08:44 от denyil

# 561
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Здравейте, много отдавна не съм влизала тук, но сега имам едно питане. Спомням си, че преди време се обсъждаше начин за махане на петна и замърсявания от кожено яке. Интересува ме по-специално от велурено. Някой знае ли как става това? Thinking
Малко е в страни от темата, но беше във връзка с находките ни.

# 562
  • Мнения: 7 284
Бях питала за почистване на велурени обувки(светло беж) и тук ми дадоха съвет -с мицеларна вода.Дано и при якето ти се получи добре.

# 563
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Бях питала за почистване на велурени обувки(светло беж) и тук ми дадоха съвет -с мицеларна вода.Дано и при якето ти се получи добре.
Благодаря. Аз имам някакъв спомен за прясно мляко.....но не съм сигурна.

# 564
  • София
  • Мнения: 971
Аз съм прала велурено палто в пералня на 30 градуса на кратка програма (30 мин.) С течен препарат. Единствено в ръкавите напъхах усукани пешкири за да не се деформират. Палтото стана като ново.

# 565
  • София
  • Мнения: 3 071
Малко находки да покажа.
Напоследък ми върви на Майкъл Корс. Зимно яке с пълнеж естествен пух.
Скрит текст:



Туника Vera Wang:
Скрит текст:




И още едно зимно яке с интересна качулка:
Скрит текст:


# 566
  • Мнения: 240
Малко находки да покажа.
Напоследък ми върви на Майкъл Корс. Зимно яке с пълнеж естествен пух.
Скрит текст:



Туника Vera Wang:
Скрит текст:




И още едно зимно яке с интересна качулка:
Скрит текст:




Maidenly, от къде взе пухеното палто и на каква цена? Много е хубаво, точно такова искам и аз

# 567
  • Мнения: 4 675
И аз искам да попитам за якетата, супер са, откъде и на каква цена? Ей на това му се казва находка Simple Smile))))

# 568
  • София
  • Мнения: 3 071
Първото яке е от Мания, но не съм сигурна Младост или Дианабад се води, защото случайно попаднах там Simple Smile Излезе ми на брой, мисля, че 17 лв. По принцип не съм голям фен на покритите ципове, но това стои добре, вталено е.
Другите неща са от Мания Дружба.

# 569
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Аз се оливам с моите находки вече. Днес 72 лв от зареждане в Зиг Заг, преди 2 седмици 47...Но нови с етикета или като нови. За качеството да не говорим, че не мърдат с години.

Общи условия

Активация на акаунт