Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 46 585
  • 818
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Е ТВА Е ЦВЕТА!!!  Heart Exl Ама ти не търсеше ли наситено лилаво, или черно с лилав отенък беше...

# 61
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Е ТВА Е ЦВЕТА!!!  Heart Exl Ама ти не търсеше ли наситено лилаво, или черно с лилав отенък беше...
Търсих, пробвах какви ли не марки и номера. Всичко или ми падаше от косата, или избиваше на кестеняво, червено, медено и какво ли още не. За това реших да се върна към моята стара любов от преди 6-7 години - Londa 5/65

Последна редакция: чт, 06 сеп 2018, 21:58 от Джулая

# 62
  • Мнения: X
А 5/65 как ти се държи? Пада ли? В какъв цвят еволюира?

# 63
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
А 5/65 как ти се държи? Пада ли? В какъв цвят еволюира?
Снимките са веднага след боядисване. Иначе преди това беше най-трайната боя за моята странна коса. Ще видим сега как ще се държи. Еволюира в чисто виолетово. Никакво червенеене или медни нюанси.

# 64
  • Мнения: X
Уникално е! И на мен това ми е любимия номер! Виждала съм страхотни резултати от комбинациите 5/65 + 0/65 и 5/65 + 5/6. С нетърпение чакам сега септември да пуснат обновената Вела Колестон. Предполагам новостите ще засегнат и Лонда...

# 65
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
С нетърпение чакам сега септември да пуснат обновената Вела Колестон. Предполагам новостите ще засегнат и Лонда...
Какви новости? Да не вземат да развалят Лондата, че ще колабирам. Trollface

# 66
  • Мнения: X
Не! За разваляне и дума не може да става... Чакаме новия Колестон (за съжаление доколкото знам с нови цени) и ще видим.

# 67
  • Мнения: 4
Здравейте, в момента съм с тъмно рус цвят и много искам да постигна ето този
  . Каква боя ще ми препоръчате?
Имам и още едно питане. Купих си оцветяващ шампоан Victoria beauty V31 (риж цвят) - дали след това ще останат червени оттенъци  ? Благодаря!

# 68
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2

това е от пролетта... прясно боядисана

това е от 12.09.2018 г.... Пак прясно боядисана... снимката е малко тъмна... но нямам друга скорошна...
Аз май съм с подобен цвят... преди година реших да стана ледено руса, но не ми ходеше на цвета на кожата, затова отново се върнах към рижото си... Попринцип съм кестенява... Боядисвам се с Палете К17, но много бързо пада боята... Една позната, която е естествена блондинка ползва Палете К8, което е по светлия вариант...
Преди русото може би 2-3 години пак бях рижа и ползвах на Гарниер Нейчър/зелената опаковка/ единственото рижо, което имаха тази серия... Бях доволна от него, но спряха цвета Sad
Ползвах и на Сери 8 номер, но косата ми стана дълга и понеже е гъста ми трябваха поне 2 опаковки... и спрях да я купувам, че бюджета беше малък... Но боята е трайна и с хубави цветове...

Сега ми се иска да опитам червеното... тип Малката русалка или малко по-тъмно, малко по-изчанчено /както би казала майка ми/, но не знам каква боя да си взема... хем да не изгори косата, хем да е трайна... Някакви препоръки? Simple Smile

# 69
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Здравейте момичета имам нужда от помощ. Боядисах се няколко пъти червена с лилав отенък с боята на Лорвен и оксидант 30. Харесах се страшно много, но проблема ми е, че косата ми от силно начупена към къдреса, стана почти права с леки чупки тук там. Дали е възможно това да е станало от силния окислител?  Не съм се боядисвала от няколко месеца и се оправи малко, но много ми липсва червеното и искам да пробвам пак. На някой случвало ли му се е такова изправяне от боя? Препоръчайте ми моля, оксидант и бои, който да са по щадящи.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 883
Нали има и безамонячна на лорвен, сигурно е по-щадяща.

# 71
  • Мнения: X
Здравейте момичета имам нужда от помощ. Боядисах се няколко пъти червена с лилав отенък с боята на Лорвен и оксидант 30.
С кой номер си се боядисала?

# 72
  • Мнения: 630
Да ви попитам,някой махал ли е червен цвят?От няколко години се боядисвам червено,цвета ми е хубав,но вече искам светло кестенява.Ходих на фризьор,каза ми че много трудно ще стане.Чета за витамин Ц и хед ен шоудърс,но ме е страх да не ми стане нещо на косата.Фризьорката ми каза,че ако я оставя няколко месеца без да я боядисвам и тогава може да постигнем светъл цвят.Но не става да не се боядисвам,защото отгоре ми избиват бели корени и е супер грозно.С какво да я боядисвам за да махна червения цвят?До сега ползвах Syoss.

# 73
  • Мнения: 4 496
Пробвай няколко пъти маска с кисело мляко и масло-бадемово,зехтин. От това пада боята. Какъв е естественият й цвят? Препоръчвам боядисване с хубава професионална боя. Аз съм доволна много от гръцките за покрив останал и трайност.

# 74
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 368
Здравейте момичета имам нужда от помощ. Боядисах се няколко пъти червена с лилав отенък с боята на Лорвен и оксидант 30. Харесах се страшно много, но проблема ми е, че косата ми от силно начупена към къдреса, стана почти права с леки чупки тук там. Дали е възможно това да е станало от силния окислител?  Не съм се боядисвала от няколко месеца и се оправи малко, но много ми липсва червеното и искам да пробвам пак. На някой случвало ли му се е такова изправяне от боя? Препоръчайте ми моля, оксидант и бои, който да са по щадящи.

Възможно е да се е нарушила структурата на косъма. Може би някоя протеинова терапия ще оправи нещата.
Аз ползвам 2-минутния реконструктор на Афоджии / има го я сайта Златна рибка /. Има и протеинова терапия на Афоджии в 2 стъпки. Друг вариант са домашните маски.

Аз харесвам боите Макадамия и Лакме, но не съм ползвала червени тонове.
Сега се правя с натурални бои на базата на къна и косата ми е червеникава.

Общи условия

Активация на акаунт