Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 46 913
  • 818
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4

Искам да попитам от къде купувате боята? Прерових нета и този номер го няма никъде🙄
От магазин я купувам, те са няколко цвята, които са в отделен каталог, не са в основния.
[/quote

Благодаря, успях да поръчам он лайн😃

# 766
  • Мнения: 1 376
На Мажирел рижавото (7.4) дали изсветлява?

# 767
  • Мнения: 18 562
Прясно боядисана

Тук на по-тъмно е по-тъмен.

Мислех,че доста съм я потъмнила и на различна сметлина е различен цвета. Но сега като отмих 2-3 пъти и е точно това,което искам.Червена си и и то доста,та се успокоих.
Аз и не целя светъл цвят.
  Много се харесвам и мисля,че скоро няма да ми омръзне червеното. Боята се оказа чудна, щадяща и придава доста блясък. Пусто червено голяма красота е.

# 768
  • Мнения: 1 376
Гел боята на Шварцкопф, Pure Colour, цвят 7.7 Канела

# 769
  • София
  • Мнения: 17 851
Снимката е мръчкава, но мога да си представя цвета, страхотен е Simple Smile

# 770
  • Мнения: 1 376
Снимката е мръчкава, но мога да си представя цвета, страхотен е Simple Smile
Доста по-тъмен е от това на опаковката, но аз какво ли нямам отдолу. Не знам колко ще изтрае, пробвах го уж за междинно боядисване.

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039

Искам да попитам от къде купувате боята? Прерових нета и този номер го няма никъде🙄
От магазин я купувам, те са няколко цвята, които са в отделен каталог, не са в основния.
[/quote

Благодаря, успях да поръчам он лайн😃

Здравейте, моля, споделете от къде поръчахте, че и аз не мога да намеря в нет-а. Благодаря.

# 772
  • Мнения: 4

Искам да попитам от къде купувате боята? Прерових нета и този номер го няма никъде🙄
От магазин я купувам, те са няколко цвята, които са в отделен каталог, не са в основния.
[/quote

Благодаря, успях да поръчам он лайн😃

Здравейте, моля, споделете от къде поръчахте, че и аз не мога да намеря в нет-а. Благодаря.

Поръчах я от този сайт
https://parfiums-cosmetics.com/navigations/ING-COLOR-HYDRATING

# 773
  • Мнения: 26
Здравейте момичета.
Да попитам някоя от вас дали се е боядисвала с безамонячната боя Wella color touch 77/44.
Тъй като искам да сменя боята си с безамонячна,но и цветът да си е същия като сега.
На картинката изглежда много хубав цвета но незнам какъв ще излезе.

# 774
  • Мнения: 1 769
Искам косата ми да не е агресивно червена, а нещо средно между кафяво и червено, в топъл нюанс. По принцип става хубава с рубинено червеното на Палет 678. От известно време я боядисвам с медно кестенява на Лонда Age defy 6/4. Тя обаче не е достатъчно наситена за моя тъмен цвят и пада бързо. И сега съм си купила пак на Лонда Age defy бордо 5/5. Чудя се дали няма да стане твърде тъмна. Някой боядисвал ли се е с тази 5/5 на Лонда?

# 775
  • Мнения: 5 832
Важно е каква ти е основата, а не само каква е боята като номер. Още повече, че не е професионална боя. 5/5 си е тъмен цвят. Очаквай да станеш много тъмна с някакъв евентуално отенък. Номерът е кестен с махагонов отенък. Не мисля, че ще получиш желания резултат. Ако искаш снимай твоята коса, кажи имаш ли бели коси и дай снимка на желания цвят, за да се опитаме да помогнем.

# 776
  • София
  • Мнения: 17 851
Това, което тя иска, се получава с топло червено, завършващо на 4 след точката, чертата или каквото е в номерацията+ малко шоколадово кафяво зс дълбочина на цвета.

# 777
  • Мнения: 18 562
Искам косата ми да не е агресивно червена, а нещо средно между кафяво и червено, в топъл нюанс. По принцип става хубава с рубинено червеното на Палет 678. От известно време я боядисвам с медно кестенява на Лонда Age defy 6/4. Тя обаче не е достатъчно наситена за моя тъмен цвят и пада бързо. И сега съм си купила пак на Лонда Age defy бордо 5/5. Чудя се дали няма да стане твърде тъмна. Някой боядисвал ли се е с тази 5/5 на Лонда?

И аз искам точно такова червено-топло кестеняво. Боядисвам 6.60 и 5.34. 5.35 ми казаха в салона. Около тези цветове.
Моята основа е тъмна,3ка. И съм обезцветена. С 6 ци трябва за да стане нещо. На мен ми стана защото ме изсветли и то пак не съм докарала още точно цвета,който искам.
Това съм на дневна светлина.


Реално цвета ми е разлечен на различна светлина. На мен ми казаха,че 5 ци със златист отенък трябва + червено. Но миналиь път ме прави с 6.60-ярко или интензивно червено. И сега се правя с този нюанс сама в къщи и става каквото искам,но по-наситено ми се иска да е.
Идеята ми е,че ако ти е много тъмна с 5  ца няма да стане нищо освен много тъмно с отенък. Трябвя да се бутне цвета.
Въпреки,че при мен и с обезцветявяне става много трудно.
С Лонда не съм се правила. Харесвам като цвят Черешата на Велатон и вече минавам само на нея.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 08:59 от Мис Каролин Бингли

# 778
  • Мнения: 1 769
Това, което тя иска, се получава с топло червено, завършващо на 4 след точката, чертата или каквото е в номерацията+ малко шоколадово кафяво зс дълбочина на цвета.
Оо, точно такава ми е идеята, косата ми е много тъмна, почти черна. Hands Plus1Имам бели коси, но не е съвсем побеляла. И така с Лондата(6.4) се получава прекрасен нюанс, но според мен там където преди това вече е било боядисано с червено. В основата на косата като се поотмие става грозно жълто, за щастие не си личи. Затова според мен трябва да добавя някакъв кафяв нюанс. И май беше грешка да купя бордо - 5.5. Снимах се  - това е 3 седмици след боядисване и вече е доста обезцветена.
Скрит текст:

# 779
  • Мнения: 18 562
Този цвят без обезцветяване ли постигна?От почти черна коса?

Общи условия

Активация на акаунт