Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 47 102
  • 818
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 376
Аз след един неуспешен опит за изсветляване съм рижава.

С това (не очаквах)


Мисля да си запазя рижавото, та ако някой знае хубави бои с медни нюанси да казва.

# 751
  • Мнения: 4
Не е било коректор, нито Сери. Косата ми е боядисвана в продължение на близо 20 години с всякакви цветове. Като реших, че искам да ставам ярко червена, бях на ниво 4 може би. Ходих по всякакви салони и ми казваха, че трябва да ме изрусят и съответно да платя доста солидна сума, иначе не можело. Заинатих се, купих си две супер изсветляващи бои, май бяха на Вела, намазах се и след 20 минути измих косата. Дори не биеше на русо, направих го колкото да свали тъмната боя. След това сложих 8.666 с 9%  на Ing Color и станах ето това
Скрит текст:

# 752
  • Мнения: 4
Не е било коректор, нито Сери. Косата ми е боядисвана в продължение на близо 20 години с всякакви цветове. Като реших, че искам да ставам ярко червена, бях на ниво 4 може би. Ходих по всякакви салони и ми казваха, че трябва да ме изрусят и съответно да платя доста солидна сума, иначе не можело. Заинатих се, купих си две супер изсветляващи бои, май бяха на Вела, намазах се и след 20 минути измих косата. Дори не биеше на русо, направих го колкото да свали тъмната боя. След това сложих 8.666 с 9%  на Ing Color и станах ето това
Скрит текст:

Искам да попитам от къде купувате боята? Прерових нета и този номер го няма никъде🙄

# 753
  • София
  • Мнения: 17 900
Все същото. Самата червена дори да не е хайлифт, преди това тези "суперизсветляващи" на Вела са на практика блондор... Много ясно, че ще стане.

# 754
  • Мнения: 18 589
Дължините ми си стоят тъмни...не мога да ги уеднаквя с корените и това си е. Чудя се дали да не отида за повторно изсветляване. Искам да опитам с тези хайлифт бои,но нямам опит, какви цветове стават и колко изсветляват?

# 755
  • София
  • Мнения: 17 900
Наситени. Те са си за тъмна коса, която да стане светла. На принципа на блондора, но други цветове.

https://alicerosebeauty.wordpress.com/2014/08/28/loreal-excellence-hicolor-red/

# 756
  • Мнения: 5 832

Искам да попитам от къде купувате боята? Прерових нета и този номер го няма никъде🙄
От магазин я купувам, те са няколко цвята, които са в отделен каталог, не са в основния.

# 757
  • Мнения: 18 589
Наситени. Те са си за тъмна коса, която да стане светла. На принципа на блондора, но други цветове.

https://alicerosebeauty.wordpress.com/2014/08/28/loreal-excellence-hicolor-red/

Благодаря! Точно това ми трябва. Само, че тази я няма в Бг. По същия начин ли се ползва като обикновените бои?

# 758
  • София
  • Мнения: 17 900
Да, но си следи цвета как се движи. За различните коси- различно време.
На първа страница съм написала известните за мен хайлифтващи. Някои ги има тук. Върни се и виж Simple Smile
Успех.

# 759
  • Мнения: 1 723
Момичета, ако някой друг като мен харесва тонерите на Престиж - намалени са в Лили на 2,29 този месец. Аз смесвам bloody mary + candy pink и става страхотен цвят. Simple Smile

# 760
  • София
  • Мнения: 736
Момичета, ако някой друг като мен харесва тонерите на Престиж - намалени са в Лили на 2,29 този месец. Аз смесвам bloody mary + candy pink и става страхотен цвят. Simple Smile
Може ли снимка на цвета? Simple Smile

# 761
  • Мнения: 1 376
Фризьорките само ме мацаха с някакви скъпи бои, които падаха за две седмици и даваха оттенък на светлина. Накрая се намацах с някаква на Гарние, която ми изсветли косата и после стана с наслагване. Ползвах и блондор като ми писна тотално кестенявото, но не е добра идея ако се цели наситен и тъмен червен цвят.

# 762
  • Мнения: 18 589
Да, но си следи цвета как се движи. За различните коси- различно време.
На първа страница съм написала известните за мен хайлифтващи. Някои ги има тук. Върни се и виж Simple Smile
Успех.
Да, аз ги видях марките, но трудно се намират. Ще поразгледам по сайтовете къде какво се предлага. Малко ме е страх да рискувам у дома сама, но след като за не знам си кой път в салон не ме правят както искам, може пък да пробвам.

# 763
  • Мнения: 1 723
The Joykiller, ще снимам когато се намажа Smile Имам още боя по косата, та ще изчакам още малко да падне, че все още е приличен цвета. Nerd

# 764
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Lakme 5.52 - violet mahagony light brown. 2ро
миене след боята. 6% окислител в корените, 3% - по дължините. Успя да покрие за сега изсветлено-обезцветените коси. Ура! Доволна съм. И цветът ме кефи. Но една боя с 300 зора стигна за рехавата ми коса малко под раменете.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт