Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 46 709
  • 818
  •   1
Отговори
# 195
  • Добрич
  • Мнения: 114
И аз ползвам тази на Лореал, по препоръка на момичетата от форума.
И съм доволна. При мен не цапа. В момента е по-светла, на повече от месец е.


Извинете за 360 на Лореал ли става въпрос?

# 196
  • Видин
  • Мнения: 288
gilgoniq, да. В началото е много тъмна и цветът е много дълбок и красив. Но както казах, не съм се боядисвала от повече от месец.

The Catcher in the Rye, благодаря ти Simple Smile

# 197
  • Добрич
  • Мнения: 114
gilgoniq, да. В началото е много тъмна и цветът е много дълбок и красив. Но както казах, не съм се боядисвала от повече от месец.

The Catcher in the Rye, благодаря ти Simple Smile
Благодаря. Ще я пробвам задължително.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 279
Здравейте!Да споделя и аз моите терзания:disappointed:От доста време се опитвам да постигна светло рижав цвят,но да е в по натуралната гама.На мен обаче все ми се получават едни ярки,оранжеви цветове и е направо смешно.Ако някой може да ми препоръча боя/номер/ще съм много благодарна!:)
иска ми се нещо такова:

или като на Jessica Chastain:

# 199
  • София
  • Мнения: 17 775
Това е ягодово русо и няма как да се постигне с един цвят. Смесват се няколко и обикновено от фризьор.
Ще напиша мнението си, подчертавайки, че не съм фризьор, т.е. не препоръчвам човек сан да се опитва да го докара.
Според мен се прави на руса основа и се смесва златиста боя с малко рижаво и/или съвсем малко червено с розов подтон (завършващо на .66 обикновено). Може би накрая и тонираща обливка да правят, не знам. Но не е изключено.

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 279
Даа,за съжаление изглежда доста трудно да се постигне в домашни условия/поне за мен/,а да се поддържа такъв цвят само на фризьор ще е твърде соленичко:disappointed:Мерси все пак:)
Иначе намерих ето това в нета
Wella Professionals Koleston Perfect Pure Naturals
само че никаква идея нямам дали ще се получи нещо,а и самата боя дали е добра:sad:

# 201
  • Мнения: X
Добра е, разбира се! Цветовете /04 мисля, че са точно това, което търсиш. Погледни 8/04, 9/04, дори 10/04. Hands V

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 279
Цитат
Добра е, разбира се! Цветовете /04 мисля, че са точно това, което търсиш. Погледни 8/04, 9/04, дори 10/04.
Ами да ,наистина мога да пробвам някоя от тези,пък дано се получи:)Благодаря ти много:hibiscus:

# 203
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Някой има ли мнение за полуперманентната боя на Лореал Колориста, цвят Боргунди? Корените ми се кафеви, а на долу косата ми е боядисана в червено, дали ще стане равен цвят? Като трайност какво мога да очакват, рекламират я за 7-14 измивания?

# 204
  • Мнения: 5 832
Здравейте! Боядисвам се в червената гама вече доста време, но моята коса е много тъмна и резултатът винаги е светъл корен и много тъмни дължини. Искам нещо такова
Или такова

Снощи си поизравних корен и дължина със супер изсветляваща боя и в момента съм така...
Според вас да изсветля ли още малко, или и на тази основа ще стане? И ако можете да препоръчате марка, номер.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:32 от bubanka

# 205
  • Мнения: 18 558
tanch
Цвета ти е много хубав.
Може ли да попитам как постигна този цвят? На каква основа и с каква боя?
Аз искам да си върна червеникаво кестенявото,но сега съм с 2 ка боядисана(от януари), много изсветля,но не нам дали ще ме хване изобщо.
Не мога да се реша в салон(не искам по различни причини,искам да постигна цвета сама,дори и време да отнеме).
И основата ми също е тъмна(3 ка ниво).
Затова питам с какво ти стана така светъл?

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 12:24 от bubanka

# 206
  • София
  • Мнения: 8 131
tanch
И аз искам да постигна такъв цвят.

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 12:24 от bubanka

# 207
  • Мнения: 5 832
Цвета ти е много хубав.
Може ли да попитам как постигна този цвят? На каква основа и с каква боя?
Аз искам да си върна червеникаво кестенявото,но сега съм с 2 ка боядисана(от януари), много изсветля,но не нам дали ще ме хване изобщо.
Не мога да се реша в салон(не искам по различни причини,искам да постигна цвета сама,дори и време да отнеме).
И основата ми също е тъмна(3 ка ниво).
Затова питам с какво ти стана така светъл?
Такъв микс е на главата ми, че не знам ще мога ли да ти помогна😂
Последните 4-5 пъти се боядисвам с Чифели 5.55 с 30 вол. Винаги става ужасна разлика. Последния път намазах корена с 20 вол, а дължините с 30. Резултатът беше това
...
Не ми харесва, защото хем е тъмно, хем не е в гамата, която искам. Месец по-късно остана това
...
Отново светли корени и почти черни дължини и реших, че няма смисъл да се боядисвам така, защото резултатът ще е същият. Затова си купих две супер изсветляващи бои на Гарние Е0 и се намазах от там, от където започва тъмното. Стоях 20 минути и резултатът е този цвят. Въпросът е да я изсветля ли още веднъж, но вече цялата, или ще стане този цвят без да я пипам?

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:32 от bubanka

# 208
  • Мнения: 18 558
Не знам, аз не цих я пипила. Бих наносяла япко червена боя вече върху тази. На мен ми се вижда достатъчно светла. Разлика коре и краища все ще си има известно,време,но цвета ще се наслои.
Аз си взех Гарние 6.60-ярко червено.
Ще правя още 2 пъти витамин ц маската,много ми падна цвета от нея,видим ефект,не ми изсуши. И ще се намажа с тази боя. Отзад на кутията е даден вариянт и за тъмно кафяво до черно. Точно цвета,който искам е,дано да стане. Ясно ми е,че няма да ми е равномерен първоначално,но така ще е докато се наслои постепенно.

# 209
  • Мнения: 5 832
Не знам, аз не цих я пипила. Бих наносяла япко червена боя вече върху тази. На мен ми се вижда достатъчно светла. Разлика коре и краища все ще си има известно,време,но цвета ще се наслои.
Аз си взех Гарние 6.60-ярко червено.
Ще правя още 2 пъти витамин ц маската,много ми падна цвета от нея,видим ефект,не ми изсуши. И ще се намажа с тази боя. Отзад на кутията е даден вариянт и за тъмно кафяво до черно. Точно цвета,който искам е,дано да стане. Ясно ми е,че няма да ми е равномерен първоначално,но така ще е докато се наслои постепенно.
На мен от витамин Ц нищо не ми падна и ми изсуши косата много повече от суперизсветляващата боя.
Кое 6.60 ще слагаш - color sensatiоn, или color naturals?

Общи условия

Активация на акаунт