Скъпи наследници - Тема 6... Семейството е всичко

  • 77 828
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 392
Да наистина последните серии станаха доста объркващи, даже някои неща са ми несвързани, но пък стана доста интересно след тея 20 дни, доста неща останаха неясни.
Да видиме дали предположенията ни ще се оправдаят.

# 31
  • Мнения: 31 186
Започвам да губя интерес, от толкова недомислени уж загадки.
Мисля, че Катя не знае от кого е детето. Скоро предполагам всички ще разберат за него.

# 32
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Аз мисля,че Катя много добре знае от кого е детето й и ще е много жалко да се наложи да избира между него и майка си. За съжаление, все на нея се налага да оправя нещата.

# 33
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Вече имам чувството, че и след три месеца в някои епизоди пак ще прехвърча сняг, както сега: Гората е зелена, героите в шуби и зад тях-сняг.

Ана води разгулен живот, защото е отчаяна заради Боби. Още го обича, мислеше да го накара да ревнува-не се получи. Поведението ѝ е на разглезена тийнейджърка.

Диди  не може да се поправи и да "влезе в пътя", защото е глуповата. Тя не схваща , че идеите ѝ са лишени от смисъл, а близките ѝ са я оставили да си вярва.

Мисля, че Васко наистина видя дядо си, но беше толкова пиян, че никой няма да му повярва. Освен това мисля, че наследството не съществува, то е претекст роднините да се върнат към корените си и да се осъзнаят, което и става лека-полека.

# 34
  • Мнения: 1 155
С Чочо и Поля ми е тъпо как се развиха нещата. И всичко с Поли Генова ми е не намясто. Така ми беше и преди като беше с Диди

# 35
  • Мнения: 31 186
Ау да, това е силно дразнещ момент с Поли и Чочо.

# 36
  • Мнения: 4 594
На мен са ми безинтересни Поля и Чочо, както и Поли и Чочо и всичко, свързано с радиото.

# 37
  • Мнения: 3 076
Започвам да губя интерес, от толкова недомислени уж загадки.
Мисля, че Катя не знае от кого е детето. Скоро предполагам всички ще разберат за него.
Да ,точно това си мислех. Загадки,които не водят до никъде и няма смисъл да ги мисля.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 715
Малеее мен много ме е яд как извъртат нещата и Чочо ще се влюби в Поли Генова. Бляк!

# 39
  • Мнения: 4 936
Поли Г ми е излишна тук. Много я задълбаха. Да бяха спртнали едно концертче както с другите 'гост - звезди' - Мартен, Внци Венц, Камелия, Сани Жекова и да я разкарат

# 40
  • България
  • Мнения: 6 211
Румен е много нахален и дебелокож.
Лошото е, че май в крайна сметка Катя трябва да избира между майка си и детето.  Cry
Очаквано, но все пак се надявах на друго развитие, нали е сериал, не е документален филм  Sad.
  За Милица още от първа тема съм на мнение, че е дъщеря на баба Злата, нищо че зарязаха тази линия.
Бившият и съпруг е много неприятен, ясно Станислав на кого е подражавал.
(Има ли някъде в пълната версия на сайта "и" с ударение  Blush)

# 41
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                                                                         ЕПИЗОД 83

Георги, бившият на Милица и баща на Станислав е свикал сътрудниците си на съвещание. Иска от тях да им съобщи, че  е заинтересован от минералната вода в Бели Вит. Намалява им заплатите и иска от тях да проучат всичко.

Любо тренира, Станислав го наблюдава. Разбираме колко различно е било детството им. Станислав страда от липса на бащина близост.

Селото празнува с кукерски маски, идва полицаят Колев и нарежда да прекратят празненствата, защото нарушавали обществения ред. Продължава да се държи надменно, въпреки гаранциите на Цветан. Накрая обаче успяват да го въвлекат в тържествата, дори да го облекат като войвода. Възниква проблем- той не пие! Молят го като войвода да държи реч. Той казва само две думи: „Спазвайте закона!” Хората са разочаровани. „Това ли е само, бе Цицерон?”- пита Косьо.

Д-р Панова помага на Боби и го рехабилитира. Борис предполага, че не е дошла само да го види.
 
Косьо и Цветан се скарват заради водата на Ленин.

Румен идва при Катерина, тя го посреща студено. Той пита дали е баща на детето. „Не е твоя работа!”-сопва се Катя и го изгонва. Боби ги заварва да се карат. Заявява, че мрази да го обсъждат зад гърба му. Румен пита Панова за какво е дошла. Отговаря му, че иска да изчисти съвестта си. Препоръчва му да не притиска Катерина, защото да избереш дали да бъдеш майка е по-труден избор от това да решиш кой да е бащата.

Марин и Иван се опитват да учат Ана да стреля с пушка. Тя е готова да се откаже, но Иван упорства и успяват.

Чочо пазарува в магазин под наблюдението на Поли Генова. Тя го пита защо са се разделили с Поля, но той отклонява въпроса. Поли настоява да получи отговор. Накрая ѝ казва, че е заради настояването на Поля да живее в София, но той е беловитчанин и такъв иска да остане. Дори си е извоювал да води предаването си от Бели Вит. Поли отбелязва, че той напоследък прекарва много време в столицата. Чочо казва, че не иска да му държат сметка къде ще живее.

Милица, въпреки че мрънка, е въвлечена да помага на Неда в правенето на парник. Не им се получава. Но пък, без да се усети, тя говори приятелски на кучетата, дори взема едното в ръце.

Георги е пристигнал в селото и влиза в хотела при Цветан. Директно казва, че се интересува от концесията за минералната вода. Безцеремонен и арогантен е.

Боби и Румен са в кръчмата, говорят за операцията, за възстановяването, доста са дружелюбни. Румен излиза за момент, Борис пита приближилата се да отсервира Ана защо не е отишла да го види в болницата. Ако намери време щяло да му бъде приятно да я види. Ана е смутена.

Снежа заварва Марин да композира, но той е нервен, понеже не му се получава. Накрая разговорът се успокоява.

Венета споделя на Иван, че селото ѝ харесва и смята да остане и след получаване на наследството. Тя е наясно, че Иван ревнува и му казва, че няма за какво да се притеснява, те с Марин са щастливи както никога. Нека той да помисли защо е толкова несигурен във връзката си със Снежана.

Станислав получава обаждане и разбира, че баща му е пристигнал. Посреща го приветливо. „Ти си се вмирисал на селянин”- упреква го баща му. „Знам, че не си дошъл да си говорим за мен”- казва Станислав.

На събрание на селското сдружение всички са загрижени за състоянието на Косьо. Той е ядосан, че гледат на него като инвалид и не му дават да се храни както иска. Липсата на ракия и сланинка го изнервя.
Милица е преодоляла отвращението си от кучета и се грижи за тях. Но когато вижда Косьо, отново се превръща в злобарка. Косьо се скарва и с нея.

Станислав идва да каже на майка си, че баща му е дошъл. Милица е шашната. Убедена е, че той крои нещо.  Станислав ѝ подсказва, че сега е моментът да изнуди Георги и да се сдобие с инвеститор.

Цветан е сменил позицията си и шикалкави относно даването на концесия. Георги вече знае, че е обявен конкурс за водата, че Цветан е допуснал до него само приятелски фирми. Кметът увърта, че всичко е за благото на селото. В този момент влиза Милица. Целува Георги и го кани да се видят насаме.

Румен казва на Катерина, че я обича и е готов да приеме детето ѝ за свое.

# 42
  • София
  • Мнения: 749
Румен обаче е страшно неприятен, плещи ги едни, щял да гледа детето като свое, толкова я обичал. От любов ли й изневеряваше тогава се чудя аз? А и мотивите на праведната Катя да не говори с Борис за бременността също не ги разбирам. Освен да не е сигурна кой е бащата или по-скоро от лоялност към т.нар. си сестра го прави?

# 43
# 44
  • USA
  • Мнения: 7 298
Най-моралната,най-праведната,най-уравновесената,най-задръстената(както каза Ленин - "глътнала три бастуна" ),сега е бременна и не знае кой е бащата. Joy Joy

Сцените с радиото,певците гости,Чочо и Поли,също ги прескачам.
Защо пък баба ви Злата да е майка на Милица? Глупости.

Общи условия

Активация на акаунт