Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 899
  • 624
  •   1
Отговори
# 360
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
Ох, дали аз не ви подведох... Чувствам се малко виновна, особено към Денси Disappointed

Аз по потвърдителният имейл разбрах за пропуска им, и им писах веднага. И те още в понеделник се коригираха. Малко ме беше яд в началото, но коректността им го компенсира.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 610
 Не бях поръчвала от Нотино от страшно много време и сега беше импулсивна тази поръчка. Не ми трябва ваучера им, защото едва ли ще поръчам скоро от тях. То и парфюма ми се отщя. Смешно ми е и обидно и страшно съм разочарована.

 Смс-а от Спиди си е със завишената цена. Няма да отида да го взема, нито ще се разправям с тях.
Моля,никой тук да не се чувства виновен, че е подвел някого. Всички сме големи хора и сами взимаме решения  Hug

# 362
  • Мнения: 31 206
Разбира се. Откажете поръчките и това е. Hug
Аз обаче ще се разправям до последно. Злопаметна съм и като са ме настъпили несправедливо няма да ги оставя намира. Сега очаквам обаждане от по-високо ниво, защото служителите не са виновни и не знаят.
Само се моля парфюмът да е читав. Peace

# 363
  • Мнения: 2 858
Ха-ха, как така не бил важен потвърдителният имейл, не е ли това "договорът" за сделката и при какви условия е сключена. А ако си платила по банков път сумата с отстъпката, какво щяха да направят, да ти звъннат да преведеш и разликата, че да ти го изпратят? Вчера взех поредна поръчка от тях и въпреки всичко, бих подала сигнал в КЗП за този случай. Теб като краен клиент не те интересува проблемът в системата им. Това е като в магазина да имаш една цена на стоката, а на касата да излезе по-висока и да ти кажат, че грешно е отбелязано на етикета. Ми не те вълнува, те са длъжни да ти продадат стоката на обявената по-ниска цена, а разликата да си я търсят от служителя, допуснал грешка, колкото и да е неприятно. Преди 2 години в Спорт Депо така си тръгнах с раница на Jack Wolfskin срещу 59 лв., въпреки че реалната ù цена беше над 90 лв. Промоционалната цена била за подобен модел, ама бяха набили новите етикети на всички раници от серията. Толкоз.

# 364
  • Мнения: 1 652
Вчера пуснах поръчка от Парфимо, днес безплатна доставка . Статуса на поръчката е изпратена към БГ.  Не виждам опция за отмяна , чувстваам се прецакана.

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 13:30 от alayne

# 365
  • Мнения: 4 042
Някаква идея защо този тестер е на толкова ниска цена в Парфимо: https://www.parfimo.bg/zadig-voltaire-this-is-her-eau-de-parfum- … ni-100-ml-tester/
По останалите сайтове гледам, че е над 80 лв. Дали е ок, поръчвал ли го е някой?

# 366
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Тестер е , затова и цената е по-ниска.

# 367
  • Мнения: 4 042
Ясно, че е тестер, написала съм го. Но е на много по-ниска цена от тестерите по другите сайтове. Започват от 80 лв там.

# 368
  • Мнения: 3 632
Вчера пуснах поръчка от Парфимо, днес безплатна доставка . Статуса на поръчката е изпратена към БГ.  Не виждам опция за отмяна , чувстваам се прецакана.
Пускате я отново и отказвате да вземете първата поръчка.

# 369
  • Мнения: 1 652
Вчера пуснах поръчка от Парфимо, днес безплатна доставка . Статуса на поръчката е изпратена към БГ.  Не виждам опция за отмяна , чувстваам се прецакана.
Пускате я отново и отказвате да вземете първата поръчка.

Някак си ми е съвестно да го направя за 5 лева доставка. Ако не беше изпратена щях да я отменя и да пусна нова.

# 370
  • София
  • Мнения: 4 451
Бледолилава, аз съм поръчвала от Парфимо тестер на This Is Her. Цената беше сходна. Направило ми е впечатление, че винаги, когато има наличност е на горе-долу същата цена. Та, полученият от мен тестер си е наред. С бяла кутия и капачка е. Сравнявам с другия, който имам - 30 мл продукт, купен от магазин.

# 371
  • Мнения: 5 341
И аз съм поръчвала такъв тестер, само че в мъжкия му вариант. Чуден е, също в бяла кутия дойде, цена около 70 лв.

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Брех,направо ме задертихте за Задиг,та той е без пари! Не съм му от големите фенове,но цената наистина е добра и ако идва и с капачка още по-хубаво.Преди малко пак го пробвах да видя как ще стои сега и не отново не ми е уау.Добре,че го пробвах пак,че щях да се подлъжа по цената.

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 17:29 от Bright Crystal

# 373
  • Мнения: 4 042
Харесах си още един тестер, който според мен си заслужава: https://www.parfimo.bg/ferrari-noble-fig-eau-de-toilette-100-ml-tester/
Само да си намеря и нещо за 8 лева и ще хвана и безплатна доставка.

# 374
  • Мнения: 31 206
При мен днес пратка не дойде. Mr. Green Ни вопъл, ни стон от Спиди.

Бледолилава, този парфюм е чудесен и си струва невероятно за тези пари. За Задиг да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт