Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 794
  • 624
  •   1
Отговори
# 75
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Най-скорошната ми поръчка от ензо е временен бронзант за крака, доволна съм, само че мисля, че трябваше да поръчам най-светлия нюанс.


Задължително на гладки крака, т.е. ако е нужно и леко ексфолирани. Освен това е добре да са леко овлажнени предварително с лосион или мляко за тяло. Пръскам в ръцете и после разнасям на крака. Определено е полезно за хора, които са с много светли крака и това ги дразни. Осен това прикрива малките недостатъци - капилярчета и др.
Готиното е, че вечер може да го измиете Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 042
От Ензо ако четат, аз бих направила една препоръка към сайта - да въведат опция за съставяне на списък с любими или желани продукти. В много сайтове ползвам такава и ми е страшно удобно. Някои даже известяват за промяна в цената на любим продукт с имейл, но хайде и да не е чак толкова много. Ето сега например имат намаление на любим на цялото ни семейство парфюм, от който съм поръчвала вече 3 бр, с безплатна доставка е, така че покрай него бих взела и други неща. Нооо, нямам време и желание да ровя и търся в момента. Ако си имах такъв списък щеше да е по-лесно. В други сайтове така пазарувам.

Кога се сменя седмичната промоция, че докато измисля какво още да поръчам с парфюма и да не го изтърва намалението?

# 77
  • Мнения: 19 848
Аз бих им препоръчала на Енцо безплатна доставка. С тези хвърчащи "намаления" и подвижни пясъчни цени в перспектива ще изгубят бая клиенти. Изпращат ми промоция за намаление до 70%. А такава няма. Излизат ми за по 10-15% намаления и супер хаотичен сайт.
Ами, пичове, хората не са малоумни. След няколко подобни "промоции" ще ви метнат на спама.

# 78
  • Мнения: 4 042
Имаш право. Парфюмът, за който говоря, е с 10% намаление. От тези, които следя, не съм срещала с кой знае колко по-голяма отстъпка. И аз все им се чудя къде са тия продукти, намалени с по 50-70%... Мисля си, че просто не са тези, които аз следя, ама не знам. Често гледам към края на листа с намаленията някакви ароматни свещи и си мислех дали не важи за тях бомбастичния процент Simple Smile

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Хора, този парфюм https://www.guerlain.com/us/en-us/shalimar-parfum-initial-eau-de … hite-bee-bottle-0 същия ли е като този: https://www.enzo.bg/guerlain/shalimar-parfum-initial-parfjumna-voda-za-zheni/ (този от ензо е спрян), но да не би да са го направили в нова опаковка?

# 80
  • Мнения: X
И аз все им се чудя къде са тия продукти, намалени с по 50-70%...
Има ги, просто са разни залежаващи продукти или марки, които не се търсят много. Дермакол, разни полски, корейски козметики. За разпознаваемите брандове и за високия клас си обявяват гръмко и индивидуално.
И мен ме дразнят с доставката и безобразните цени. В момента е по-скъпо да си купиш медицинска козметика от там, отколкото в Ремедиума.

# 81
  • Мнения: 3 727
Хора, този парфюм https://www.guerlain.com/us/en-us/shalimar-parfum-initial-eau-de … hite-bee-bottle-0 същия ли е като този: https://www.enzo.bg/guerlain/shalimar-parfum-initial-parfjumna-voda-za-zheni/ (този от ензо е спрян), но да не би да са го направили в нова опаковка?
По въпроса,не знам.
Но,тук го има наличен за 120 лири
https://www.amazon.co.uk/Guerlain-Shalimar-Parfum-Initial-Spray/ … ar+Parfum+Initial

# 82
  • Мнения: 14 489
Медицинската козметика от край време е по-скъпа в енцо.

Аз също искам да има възможност за уиш лист. Когато имам време да слагам в него и като реша да правя поръчка да се подсещам.

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
На мен кошницата в енцо  ми върши работа като уиш лист, нещата си стоят с месеци и то на цените, на които съм ги вкарала, независимо че в сайта са ги вдигнали.

А при парфимо и елинор е много дразнещо че кошницата се изтрива за минути. Докато разгледам други неща тези в кошницата изчезват и хайде отначало или затварям страницата.

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
На мен кошницата в енцо  ми върши работа като уиш лист, нещата си стоят с месеци и то на цените, на които съм ги вкарала, независимо че в сайта са ги вдигнали.

И аз така използвам кошницата на Енцо. Simple Smile
Онзи ден пък поръчах Coach Coach, беше на промоция 72,30 лева.
Миналата година съм го купувала за над сто лева.
На следващия ден видях, че са ми го сложили в поръчката с цена 90,00 лева.Обадих им се настроена за караница, но те бяха максимално любезни и веднага оправиха грешката.

# 85
  • Мнения: 551
Големи са измекяри от парфимо, трябваше да получа 4 мостри, а са пратили само 3 - при това само дамски. Smiley Поне нямам оплаквания от парфюмите, които поръчах.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 677
Големи са измекяри от парфимо, трябваше да получа 4 мостри, а са пратили само 3 - при това само дамски. Smiley Поне нямам оплаквания от парфюмите, които поръчах.
В сайта пишеше подарък 3 мостри. И аз поръчах един парфюм за подарък,  утре ще го получа и ще пиша какво има от мострите.

# 87
  • Мнения: 551
Значи аз съм се заблудил нещо, извинявам се. Smiley При мен има мостри на Pomellato и Salvador Dali, двете марки по принцип са евтини.

# 88
  • Мнения: 35 962
евтини са, но имат и добри попадения - имам тези двата, прекрасни летни парфюми, и двата са подходящи за мъж
Скрит текст:
т. е. не гледай само цената на парфюмите, но и удоволствието, което носят Simple Smile
освен ако удоволствието ти не идва само от бутилка, пред която е имало етикет с висока цена

# 89
  • Мнения: 551
Не ме разбирайте погрешно, просто нямам наблюдения за конкретните производители. Разбира се, има хубави и евтини марки - ползвам парфюми на Ягуар, Ферари и Пери Елис, които не отстъпват по качество на такива с двойно по-висока цена.
Имам мостра точно на Pomellato 67 Artemisia, значи мога да го тествам лично. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт