Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 792
  • 624
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 001
Първо го провери в парфюмерия, възприятията ни се променят много във времето.

# 241
  • Мнения: 1 652
Аз им върнах преди няколко месеца един душ гел на Версаче, според кодовете беше произведен преди 5 години , взеха си го за тяхна сметка. Когато бяха пуснали много тестери , бях поръчала почистваща пяна на ЕЛ и я върнах със същата причина ,пак за тяхна сметка. По тази причина не купувам козметика от тях. 2 пъти съм поръчвала Tangle Teezer и това е.

# 242
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте, някой да е купувал тестер на Шанел 5 едп от парфимо, моля за юнение относно качеството на съдържанието. Благодаря

# 243
  • Мнения: 26
Здравейте някой поръчвал ли е

Scandal jean paul gaultier.

# 244
  • Мнения: 283
Бясна съм 😈 Направих поръчка от парфимо на 17.09, и цяла семица вече си пишем с тях и ме убеждават - утре ще дойде, сега върха беше чакайте другата седмица, направооо 😈😈😈

Това беше от вторник
Ето от днес :

# 245
  • Мнения: 2 838
Иначе и нагли.. Да го подариш парфюма по-късно.. А защо просто не ти пратят нов с друга куриерска фирма и този не си го дръпнат към тях?

# 246
  • Мнения: 516
Parfimo са сайтът с най-лошо обслужване и това си е факт!Преди се случваше редовно например да поръчам неща за 300-400лв и след седмица когато пристигнат и ми звънят...липсва това,това и това(а това са нещата,които съм искала,а другите са просто за пълнеж) и веднага им заявявах,че отказвам цялата поръчка и те...ама как,ние вече сме ги поръчали,те са при нас...ами ей така!След 3-4 такива случая,бяха решили,че на мен поръчки няма да ми пращат,след като бях пуснала оплакване в Чехия.Но в крайна сметка малко се пооправиха нещата,въпреки,че персоналът си е некомпетентен.Сега се сещам бях поръчала един Juicy Gold Couture,те ми пращат La La...звъня аз...аааа,ама ние сме го объркали(бях сигурна,че не знаят дори за кой парфюм става въпрос).Случвало ми се е да поръчам няколко неща на Muglеr,около 200лв беше поръчката,плащам аз,всичко добре,отварям...три лака и една пила...как пък не се объркаха да ми пратят 3 Tom Ford-а Grinning Grinning Grinning ...та да,такива са си parfimo...

# 247
  • Мнения: 3 413
Бясна съм 😈 Направих поръчка от парфимо на 17.09, и цяла семица вече си пишем с тях и ме убеждават - утре ще дойде, сега върха беше чакайте другата седмица, направооо 😈😈😈

Това беше от вторник
Ето от днес :


Аз чакам от 20.09. Казаха, че е предадена към куриер. Все още ни вест, ни кост...

# 248
  • Мнения: 283
От преди малко 😈

# 249
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Защо не откажеш поръчката, а само се ядосваш?
Много са нагли и безпардонни Парфимо!

# 250
  • Мнения: 1 429
И аз съм възмутена и бясна на Парфимо! От 17.09.2018 г. съм направила поръчка на 2 парфюма, като имаше подарък несесер и безплатна доставка. Преди няколко дни звъня по телефона и питам защо нямам известие за пратка, която трябваше да получа във вторник, това беше специалното ми изискване, защото в другите дни отсъствах от града. Някакво неориентирано девойче ми каза, че ще си получа пратката, явно нямаше идея за какво изобщо става въпрос. Попитах дали ще може утре, в събота да я получа, защото пак имам само този ден като вариант, то казва - да, ще я получите. Нито позвъняване, нито имейл, нищо. Хрумна ми да отворя папка "Спам" и там намерих някакво писмо, че поръчката ми била подготвена и била на изчакване, поглеждам надолу - начислили ми доставка, сложили ми лосион за тяло за подрък, а кога ще си получа пратката си остава пълна тайна! Явно са решили, че искам да си направя подарък за Коледа!!!! Rage

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 98
Здравейте! След дълго четене назад в темите, реших да поръчам от Notino.bg La Vie Est Belle на Lancome. Парфюма по опаковка и шише изглежда наред, проверих кода- също, но е изключително слаб и нетраен не само на моята кожа, а и на мъжа ми , абе аз почти нищо не усещам. Пробвала съм го в мола и миришеше доста силно.Моля, ако някой е купувал същия парфюм, да сподели мнение. Знам ,че назад в темите срещнах две оплаквания за същия парфюм. Незнам дали да го връщам.

# 252
  • София
  • Мнения: 2 378
лилиан, аз имам La vie est belle от Нотино, супер траен е, но е купуван за съжаление преди 2 години и не знам доколко мнението ми би ти било от  полза. Иначе е доста относително това с трайността, понякога си зависи от кожата на човека.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 98
Благодаря за мнението. Ще се опитам да ги сравня в Дъглас.

# 254
  • Мнения: 1 429
Да продължа сагата си с Парфимо - вече се убедих напълно, че са абсолютно нагли и безскрупулни в отношението си с клиентите. Днес стават точно 15 дни от направената ми поръчка. Звънят ми сутринта и ми съобщават, че за съжаление поръчката ми няма да бъде доставена поради вина на международния куриер, ако искам да направя нова поръчка. Броих до 20 наум, за да не изригна като вулкан, че много им бях набрала, размислих набързо и реших все пак да подновя поръчката си, която би трябвало да пристигне следващата седмица. Попитах дали все пак няма да получа някаква компенсация за тази нелепа ситуация, момичето започна да ми мрънка и обяснява едно и също за вината на куриера, свърза се да говори с някого и накрая стигнаха до великия извод да ме "компенсират" с 3 парфюмни мостри, които и без това се изпращат на всеки по настоящата им оферта. Това както и да е, но накрая ми казва, че нямат в наличност тестер на Ив СенТ ЛоранТ Joy, /единия от поръчката ми/ и дали искам да я подновя?!? Че то какво да подновявам - един Ajmal, който поръчах просто като допълнение. Извод: 15!!! дни чакане, за да те информират, че НЯМА да си получиш поръчката и подигравка с изпращането на 3 мостри! Нямам думи за тях. Поне да ги обучат да назовават имената на парфюмите и авторите им правилно... #2gunfire #Cussing out

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 11:46 от cabochard

Общи условия

Активация на акаунт