Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 654
  • 624
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 31 128
Serge Lutens Fleurs d'Citronnier е парфюмът.
Не са ми отменили нищо. Гледам, че е свършил и не е наличен. Имаше 5 броя като поръчах аз следобяд.
Сигурна съм, че всички поръчани парфюми са наши, форумът е голяма работа. Laughing

# 331
  • София
  • Мнения: 2 512
Serge Lutens Fleurs d'Citronnier е парфюмът.
Не са ми отменили нищо. Гледам, че е свършил и не е наличен. Имаше 5 броя като поръчах аз следобяд.
Сигурна съм, че всички поръчани парфюми са наши, форумът е голяма работа. Laughing
Честит да ти е, Денси😍 И на всички, които успяха да го поръчат🌺

# 332
  • Варна
  • Мнения: 610
И аз поръчах този парфюм.
Току що си погледнах мейла, поръчката ми не е отменена , поне засега.

# 333
  • Мнения: 31 128
Serge Lutens Fleurs d'Citronnier е парфюмът.
Не са ми отменили нищо. Гледам, че е свършил и не е наличен. Имаше 5 броя като поръчах аз следобяд.
Сигурна съм, че всички поръчани парфюми са наши, форумът е голяма работа. Laughing
Честит да ти е, Денси😍 И на всички, които успяха да го поръчат🌺
Благодаря! Heart Eyes Да видим дали и какво ще дойде. Hug bouquet

# 334
  • Мнения: 249
Serge Lutens Fleurs d'Citronnier е парфюмът.
Не са ми отменили нищо. Гледам, че е свършил и не е наличен. Имаше 5 броя като поръчах аз следобяд.
Сигурна съм, че всички поръчани парфюми са наши, форумът е голяма работа. Laughing
Е, то само като се отворят намаленията и беше ясно кой е парфюма. С пожелание за прекрасни емоции Kiss

# 335
  • Мнения: 2 025
Доста некоректно от страна на Нотино да отменят така поръчка. Поне да предложат някаква компенсация за неудобството под формата на ваучер за отстъпка или нещо подобно.
Аз не мога да разбера какво става с Парфимо и тяхното есенно намаление. До преди няколко часа масово цените бяха по-високи и съответно имаше много намалени неща с по 30-40-50 %, а сега са коригирани и намалените цени са същите, но първоначалните са по-ниски и отстъпката вече е 10%. Изключение правят доста парфюми, които си останаха с - 40/50%. Thinking

# 336
  • Мнения: 1 429
Не мога да се въздържа да не се похваля от Парфимо! Днес, първо по имейл, след това по телефона получих многократни извинения по повод създалата се ситуация с неспазена договорка от тяхна страна и ме увериха, че ще ми изпратят подаръка + специален допълнителен подарък от мениджъра като извинение. В тази връзка, не се въздържах да поръчам обсъждания напоследък https://www.fragrantica.com/perfume/Elizabeth-Arden/5th-Avenue-Royale-43880.html, и без това отдавна му се каня. Доволна съм! /дано този път не е само до момента на получаването/. Smile

# 337
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Влизам, за да кажа, че Нотино ми се извиниха и възстановиха поръчката със все намалението. Вярно, че имаше възмутено писмо от мое име, но просто разликата в стила на комуникация с клиента на Парфимо и Нотино е като небето и земята, в полза на последният, разбира се.

Радвам се, че Нотино запазиха доброто отношение към такъв карък като мен  Hug

# 338
  • Мнения: 31 128
Влизам, за да кажа, че Нотино ми се извиниха и възстановиха поръчката със все намалението. Вярно, че имаше възмутено писмо от мое име, но просто разликата в стила на комуникация с клиента на Парфимо и Нотино е като небето и земята, в полза на последният, разбира се.

Радвам се, че Нотино запазиха доброто отношение към такъв карък като мен  Hug
Ееее, много се радвам, че не оставаш разочарована. Hug bouquet
Аз днес извадих пробата. Бели сочни цветя, с мед и лимонови нотки. Има и много портокалов цвят. Прекрасен, женствен аромат, но е за почитатели на бели цветя. Средно излъчване и шлейф, добра трайност от около 5-6 часа

# 339
  • Мнения: 31 128
Тези наглеци от Нотино са ми анулирали кода за намаление и ми пращат парфюма на реалната му цена. Няма как да стане това. Тече кореспонденция, но ги предупредих, че директно се обръщам към съответните органи, ако не ми оправят кода и не получа утре цената на която съм поръчала и са ми изпратили потвърдителен мейл.
Вие как ще получите утре, махнали ли са ви кода?

# 340
  • Мнения: 249
Да се отчета с поръчката от Парфимо, получих Сюблим Балкис. Мноого съм раздвоена. От една страна плебейското ми обоняние не намира разлика с пробата, която имам, от друга имаше индикации за съмнение в оригиналността- хлабав целофан, още като махнах капачката и усетих аромата, нямаше празен ход. Парфюмът обаче си ми харесва и като трайност е ок, няма спиртно начало, така че дори да е добро менте ще си го използвам с удоволствие. Остава ми да мисля, че може само да е  пробван и преопакован Flowers Four Leaf Clover

# 341
  • Мнения: 4 042
Целофанът го разпечатват и ако декодират парфюма. Виж за празния ход обаче не знам.

# 342
  • Мнения: 4 372
Какво е основанието за отмяната на кода?
Не мисля, че са толкова глупави (особено след рекламата, която ни заливаше през почивните дни в темата), че да го направят, ако не са преценили добре това решение.
Ако намеря време, ще прочета Общите условия.

# 343
  • Мнения: 31 128
Какво е основанието за отмяната на кода?
Не мисля, че са толкова глупави (особено след рекламата, която ни заливаше през почивните дни в темата), че да го направят, ако не са преценили добре това решение.
Ако намеря време, ще прочета Общите условия.
Никаква. Просто пише в историята на поръчките ми анулиран. Но в мейла за потвърждение си го има, а аз пазя винаги всичко. И хоп пълна сума без код, ама няма да им върже номера.

# 344
  • Мнения: 35 951
аз не съм пазарувала от ензо/нотино откакто не получих обявено намаление, писах им два мейла, на които дори не отговориха, но след тях промениха условието за намалението
поне да ми бяха отговорили, че са сгрешили намалението или нещо подобно стнадартно и безсмислено Rolling Eyes
сори, но има и друг сайтове Rage

Общи условия

Активация на акаунт