Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 759
  • 624
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 429
И мен вече на смях ме избива от техните изцепки. Миналата година и аз получих такъв балсам подарък и на мен много ми хареса, добре ми действа, но за съжаление, май този няма да имам възможност да го ползвам. И с парфюма нямах късмет - той си е абсолютно наред, но за мен 5th Avenue Royal на ЕА е едно към едно с Royal Edition на S. T. Dupont, а от него стотицата ми е почти пълна. Сега вече, след няколко часа започнаха да ми се появяват и малините, но на този етап нещо не ме радват, дано като поотлежи да изкара и други нотки върху кожата ми, и да се харесаме , че 125 мл...  Confused  ooooh!

# 436
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И моята поръчка дойде, но един от парфюмите няма тръбичка и не знам как ще го пръскам... В момента търся в нета да не би да си е така, защото го поръчвам за 1-ви път. Също така на шишенцето не пише отдолу колко мл е, само на опаковката.

Редактирам се: има тръбичка, но едва се забелязва Grinning

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз си получих днес поръчката от 15-ти. Парфюмът си е наред, както винаги е било при мен, но "специалният подарък" от мениджъра /балсам за устни EOS/ е със срок на годност 10.2018, тоест до утре  Joy Joy Joy - явно си връщат за гневните думи, с които ги "насметох" поради некоректното отношение. Вече дори нямам нерви да им се ядосвам. hahaha
Това е пълна подигравка,от тях само парфюми поръчвам.

# 438
  • Мнения: 1 429
Така е, Кристалче, и аз никога не съм поръчвала, а и нямам намерение някога да поръчвам друго, освен парфюми. Балсамът за устни беше "подарък" /'що да не си направят актив с нещо, което така или иначе трябва да изхвърлят  hahaha/, лосионът за тяло леко мацнах само на китка, не мога да открия нито дата на производство нито Exp. date, а не горя от желание да се изрина, евентуално краката мога да си мацам с него, а и ароматът е кофти за моя вкус /евтин бръснарски одеколон от времето на соца/. Добре че поне несесерът си е цял целеничък. Е, не е зеленото от картинката, доста различно е, но... няма пълно щастие.  Joy Joy Joy

# 439
  • Мнения: 13 263
Днес парфимо са ми отговорили, че уважават рекламацията ми и че ще ми изпратят продукта отново другата седмица.

# 440
  • Мнения: 19 840
Влизам да докладвам. При мен всичко е наред с поръчките от Парфимо. Имах поръчани 9 продукта – 7 парфюма + 2 палитри грим. Всичко е точно, доволна съм. Досега не съм имала изцепки, надявам се да е така и занапред. Козметика за лице, тяло, грим избягвам да поръчвам онлайн, но този път се изкуших. За радост е наред всичко.

# 441
  • Мнения: 1 050
Дами, моля да ме извините, че нахлувам така в темата ви, но не можах да се сдържа https://www.notino.bg/nina-ricci/love-in-paris-parfjumna-voda-za-zheni/  =127.80лв. В потрес съм!

# 442
  • Мнения: 31 167
Дами, моля да ме извините, че нахлувам така в темата ви, но не можах да се сдържа https://www.notino.bg/nina-ricci/love-in-paris-parfjumna-voda-za-zheni/  =127.80лв. В потрес съм!
Кое е потресаващото? Скъп ли е?

# 443
  • Мнения: 1 050
Безумно скъп!!!

# 444
  • Мнения: 1 457
Дами, моля да ме извините, че нахлувам така в темата ви, но не можах да се сдържа https://www.notino.bg/nina-ricci/love-in-paris-parfjumna-voda-za-zheni/  =127.80лв. В потрес съм!

верно си е потресаващо.. в емаг е на 64 лв.

# 445
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз си взех днес тестера на Задиг от Парфимо. Много съм доволна. Наистина е с капачка, че и със собствена  кутия. Аз си мислех, че тестерите са с прости картонени кутии, а този си е с оригиналните  надписи. Като знам от кога го исках този парфюм и сега много му се радвам. Доволна съм и от доставката, нямаше забавяне.

# 446
  • Мнения: 2 114
Дали ще ми хареса този Задиг, в момента се върнах на Репетто.

# 447
  • София
  • Мнения: 1 508
Ако обичаш гурме парфюмите -да, но ако предпочиташ свежи и флорални аромати, едва ли.

# 448
  • Мнения: 4 042
Дали ще ми хареса този Задиг, в момента се върнах на Репетто.
Тествай в магазин. Аз на сляпо го взех, по пирамида и коментари. Не усещам обаче никаква ванилия, а исках такава. Също така не усещам и сметана, или по-скоро не и такава, каквато си я представях. В крайна сметка не е лош и може би ще го нося, ще видя. Първия път който бях с него, вечерта ме заболя глава, но може и да е съвпадение. Освен това и преди съм имала опит с парфюм, който ми предизвикваше главоболие, но му свикнах и започна да ми харесва с времето. Така че аз не съжалявам за покупката на тази цена, но препоръчам тест.

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Дали ще ми хареса този Задиг, в момента се върнах на Репетто.
Недей,има много кофти нотка при мен този парфюм,никак не го харесвам,пробвай първо!

Общи условия

Активация на акаунт