Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 728
  • 624
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 6 225
Дали ще ми хареса този Задиг, в момента се върнах на Репетто.
Недей,има много кофти нотка при мен този парфюм,никак не го харесвам,пробвай първо!
И при мен изкарва нещо като гранясало масло, вторият пък ми изкарва мухлива нотка. Хич не е моя тази марка.

# 451
  • Мнения: 5 000
И при мен изкара нещо гадно на кожа, но не помня в топло или студено го пробвах.

# 452
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Здравейте. Някой  знае ли какви са гримовете, които са подарък към покупка на MAKEUP REVOLUTION за 53 лв в Нотино?

# 453
  • София
  • Мнения: 6 225
Моята поръчка от Парфимо дойде, както винаги точно 1 седмица.
Всичко е перфектно, доволна съм.

# 454
  • Мнения: 1 429
Привет, дами! За последен път се оплаквам от Парфимо и вече наистина приключвам с тях! В потрес съм, не мога да изразя чувствата, които ме връхлитат от безпардонното им и грубо отношение, а от лъжите им оставам безсловесна. Накратко - споделих в няколко поста сагата си със своя поръчка, неволите, нервите и разочарованието от тях, лъжите и поведението им, както и почти месечната им доставка. В петък вечерта видях парфюм, който следях и беше изгоден /свежия Шанс на Шанел/, та ОТНОВО поръчах /не съм злопаметна/, реших да забравя неприятната за мен история. Получих имейл, че поръчката ми е приета и се обработва. Днес /понеделник/ цял ден си проверявам мейла, телефона - НИЩО! Реших да питам в чата на сайта им дали поръчката ми е обработена и кога евентуално да я очаквам. И хоп! - ИЗНЕНАДА... Поръчката ми нямало да бъде доставена, защото съм била в графата им НЕКОРЕКТЕН! потребител. Господи, каква велика наглост - "Крадецът вика: дръжте крадеца", така ми прозвуча. Държала съм се грубо и съм ги обиждала с нецензурни думи?!?!? От кога изразяването на мнение, неудобно за отсрещната страна се нарича обида и е нецензурно, по чии стандарти, питам аз! Казах им това, което бях споделила и тук, че са некоректни, че лъжат и се подиграват с клиентите си и пр. Освен това многобройни оплаквния имало от мен!?!?! от форума бг-мама, много потребители изразили възмущение от поведението ми?!?!? Еееее, честно, по-евтина и зле скроена манипулирана атака не бях получавала. Явно толкова им е капацитета на хорицата, ЖАЛКИ са!  #Cussing out #2gunfire

# 455
  • София
  • Мнения: 4 443
Наистина нямам думи! Направо се радвам, че съм с блакиран профил и никога няма да поръчам нищо от тях. Наглост!

# 456
  • Мнения: 3 630
Само да взема батистената кърпичка и ще пусна една сълза Innocent

# 457
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
caboshard, добре дошла в отбора. Гледам, не сме сами Grinning
Очаквай след този ти пост и да си блокирана, като magicjo и моя милост.
Въобще не разбрах каква е тази детска градина в Парфимо Rolling Eyes

# 458
  • Мнения: 4 378
И мен ме блокираха Simple Smile Дори ми пожелаха хубав ден, след като ме уведомиха за този факт. Интересно, че просължават да ми пращат рекламни мейли на пощата, с която съм регистрирала блокирания акаунт.

# 459
  • Мнения: 13 256
Добре де, постоянно се оплаквате от тях и пак като видите нещо на тънка цена се мятате, искате да продължите да купувате, обаче те вече не ви дават

# 460
  • Мнения: 4 378
Аз много държа на обслужването. За мен липсата на определено ниво такова към клиента не може да компенсира ниската цена. Това важи, както за онлайн, така и за реален нагазин.
Мисля, че собствениците на сайта, след като промениха визията му, сега трябва да се заемат и с третирането на клиентите си. Въпросът дори не е само до печалба, а и до цялостната им "визия" и позиция на пазара, като комплекс от различни нива на обслужване и предлагане.

# 461
  • Мнения: 19 836
Има някакво недоразумение, сигурна съм. Аз съм доста конфликтна и досега не съм влизала в конфликт нито с Нотино, нито с Парфимо. А по принцип нямам интерес да пазарувам от тях, тъй като имам специална персонална отстъпка към друг сайт за парфюми.

# 462
  • Мнения: 1 429
caboshard, добре дошла в отбора. Гледам, не сме сами Grinning
Очаквай след този ти пост и да си блокирана, като magicjo и моя милост.
Въобще не разбрах каква е тази детска градина в Парфимо Rolling Eyes

О, разбира се, че ще съм блокирана, Ради - наистина е пълен цирк това Парфимо. Хич не ми пука, дори се радвам, че се оттървах от този сайт, чиито основни инструменти на комуникация са спекулата, лъжата и махленското поведение. Има достатъчно много сайтове с чудесни промоции и много по-добро отношение към клиента и комуникация с него. Цялата им политика е сбъркана - хората се "бият" за нови клиенти, те сътворяват интриги и гонят лоялните си такива. Дано осъзнаят, че земята не се върти около тях и ние не сме тъпи, както и колкото на тях би им било удобно и им се иска - те губят, не ние!  Whistling Mr. Green Twisted Evil

# 463
  • София
  • Мнения: 3 853
Привет, дами! За последен път се оплаквам от Парфимо и вече наистина приключвам с тях! В потрес съм, не мога да изразя чувствата, които ме връхлитат от безпардонното им и грубо отношение, а от лъжите им оставам безсловесна. Накратко - споделих в няколко поста сагата си със своя поръчка, неволите, нервите и разочарованието от тях, лъжите и поведението им, както и почти месечната им доставка. В петък вечерта видях парфюм, който следях и беше изгоден /свежия Шанс на Шанел/, та ОТНОВО поръчах /не съм злопаметна/, реших да забравя неприятната за мен история. Получих имейл, че поръчката ми е приета и се обработва. Днес /понеделник/ цял ден си проверявам мейла, телефона - НИЩО! Реших да питам в чата на сайта им дали поръчката ми е обработена и кога евентуално да я очаквам. И хоп! - ИЗНЕНАДА... Поръчката ми нямало да бъде доставена, защото съм била в графата им НЕКОРЕКТЕН! потребител. Господи, каква велика наглост - "Крадецът вика: дръжте крадеца", така ми прозвуча. Държала съм се грубо и съм ги обиждала с нецензурни думи?!?!? От кога изразяването на мнение, неудобно за отсрещната страна се нарича обида и е нецензурно, по чии стандарти, питам аз! Казах им това, което бях споделила и тук, че са некоректни, че лъжат и се подиграват с клиентите си и пр. Освен това многобройни оплаквния имало от мен!?!?! от форума бг-мама, много потребители изразили възмущение от поведението ми?!?!? Еееее, честно, по-евтина и зле скроена манипулирана атака не бях получавала. Явно толкова им е капацитета на хорицата, ЖАЛКИ са!  #Cussing out #2gunfire

Не се учудвам от нищо написано. Обаче е хубаво да знаеш, че нищо чудно потребители от форума да са писали подобни неща. В реален магазин в София, ще я нарека продавачка, защото за мен не е консултант, ми каза как потребителка от бг мамма й казала, че ходят от форума да тестват парфюми, да вземат мостри, пък после пазаруват от апартаменти и складчета. От тогава не пазарувам от това място, защото за мен това е падение от най-ниска степен. Мога да живея без всеки парфюм или пък има винаги поне още  едно място, от което да го купя макар и не чак толкова изгодно.
Има хора, които се въртят според интереса, пък и явно не ходят на работа и имат свободно време за подобни "оплаквания и сигнали".
Недоумявам как магазин ще блокира клиенти, представяте ли си как ще да изглежда това във физически магазин - на вратата ще има снимки на всички "недоволни" клиенти 😂.

# 464
  • Мнения: 1 429
Да, Века, и аз прехвърлих в ума си и този вариант, освен това на всички ни е ясно, че от повечето сайтове си имат "къртици" тук. Нека всеки прави, каквото сметне за необходимо - щом това ги прави щастливи... На мен съвестта ми е чиста и спя спокойно, да му мислят "другите". ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт