Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 736
  • 624
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 556
Искам и аз да изразя разочарованието си от некоректното отношение на Парфимо. Получих парфюм Alien -
Thierry Mugler , тестер в тестерска опаковка, който е със съмнителни характеристики и малка трайност. Нямам възможност да отида до реален магазин и да направя директно сравнение и поради тази причина поисках да им върна тестера, без да твърдя категорично че е менте, но те отказаха. Подала съм жалба в КЗП и се надявам да си ми върнат парите, но дори и тогава не бих рискувала втори път с тях. За сравнение, от Ензо са приемали обратно и отворен парфюм с разкъсан целофан, а съм връщала и на други сайтове тестери, единствено с Парфимо имам проблем да упражня правото си на отказ от договор, сключен от разстояние. Голямо разочарование!
3
Купувала съм абсолютно "оригинално" менте на Alien EDP 30 ml и то от Douglas. Нищо общо с реалния аромат, който съм имала, но ми е бил донесен от САЩ. Беше някакво сладникаво и блудкаво с трайност 1-2 часа след които нямаше и помен от никакво Извънземно.... Последно онзи ден в Сефора реших да тествам Коко Мадмоазел и да си го купя... Тествах го и умишлено пръснах на дрехата си и то под якето, за да не  се изпари и да видя каква е трайността и докато обиколя мола нямаше и помен нито от Коко, нито от Мадмоазел ни от дай Боже... Да не говорим че още при пръскането миришеше на разреден с вода парфюм, а беше Интенс варианта... Ми, сори, ам такива проблеми с продукти от чужбина не съм имала и искренно се надявам да нямам... Затова не знам защо, но съм скептична към всеки един БГ сайт и физически магазин за парфюми...Някои хора като мен могат да си позволят скъп парфюм веднъж на 2-3 години и не е много приятно да тръпнеш е очакване дали ще получиш оригинал или чиста вода, че и парите да не искат да ти върнат ако е вода.... Изчетох всички теми и май като гледам пазаруването от бг сайтове с парфюми си е чисто Тото риск- печели , риск - губи. Неприятно е защото не всеки може да си позволи да губи, а тук в бг разчитат винаги на "ако мине номера мине, но и да не мине никой няма право на глас" защото са си взели парите и точка.......

# 511
  • Мнения: 19 837
Цитат
пазаруването от бг сайтове с парфюми си е чисто Тото риск- печели , риск - губи.
Зависи откъде пазарувате. Сайтове има всякакви и то не само в България. Аз досега не съм получавала ментета, а съм поръчвала единствено в България. Връщала съм парфюм, защото не ми хареса, купих на сляпо и върнах, взеха го.
И понеже сме в темата на Нотино и Парфимо – от тях не съм получавала ментета досега, надявам се да е така и за в бъдеще.

# 512
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
... Затова не знам защо, но съм скептична към всеки един БГ сайт и физически магазин за парфюми..
...май като гледам пазаруването от бг сайтове с парфюми си е чисто Тото риск- печели , риск - губи.

Получавала съм менте от чужд он-лайн магазин (https://www.fragrancex.com).
Да седна ли сега да обобщя набързо какво  "тото" е да се пазарува от иноземни он-лайн магазини, че да ти олекне?

Защо така обичаме боготворим чуждото, не мога да си обясня?

# 513
  • Мнения: 556
... Затова не знам защо, но съм скептична към всеки един БГ сайт и физически магазин за парфюми..
...май като гледам пазаруването от бг сайтове с парфюми си е чисто Тото риск- печели , риск - губи.

Получавала съм менте от чужд он-лайн магазин (https://www.fragrancex.com).
Да седна ли сега да обобщя набързо какво  "тото" е да се пазарува от иноземни он-лайн магазини, че да ти олекне?

Защо така обичаме боготворим чуждото, не мога да си обясня?

Не боготворя. Споделям своя опит, наблюдения и притеснения.

# 514
  • Мнения: 551
Затова не знам защо, но съм скептична към всеки един БГ сайт и физически магазин за парфюми...Някои хора като мен могат да си позволят скъп парфюм веднъж на 2-3 години и не е много приятно да тръпнеш е очакване дали ще получиш оригинал или чиста вода, че и парите да не искат да ти върнат ако е вода.... Изчетох всички теми и май като гледам пазаруването от бг сайтове с парфюми си е чисто Тото риск- печели , риск - губи. Неприятно е защото не всеки може да си позволи да губи, а тук в бг разчитат винаги на "ако мине номера мине, но и да не мине никой няма право на глас" защото са си взели парите и точка.......
Не мога да се съглася с това мнение, навсякъде продават ментета, не само в България - просто човек трябва да внимава от кои места поръчва. Има доста добри онлайн магазини, при които качеството не отстъпва от тези в чужбина - мога да твърдя, че до момента не съм получавал съмнителни парфюми.

# 515
  • Мнения: 5 000
Има ли в момента код за отстъпка от Енцо? За някакви 10 % споменавахте, или изтече?

# 516
  • Мнения: 1 429
Има ли в момента код за отстъпка от Енцо? За някакви 10 % споменавахте, или изтече?
Мисля, че изтече. Аз се възползвах, доволна съм! Party Дори след като направих първата поръчка, опитах да направя друга със същия код, но не стана. Кодът ми беше изпратен на имейл. Peace

# 517
  • Мнения: 73
От известно време следя notino.bg и с наближаването на черния петък вдигнаха цените с по 2-3 лв на едни артикули, които бях набелязала.

Кодът за 10% е валиден до вторник... моя още чака да бъде използван, но ще помисля дотогава дали си заслужава.

# 518
  • Мнения: 516
Ето го моя код за ензо,няма да го използвам: RV1-29E-5LA Simple Smile))

# 519
  • Мнения: 5 000
Ето го моя код за ензо,няма да го използвам: RV1-29E-5LA Simple Smile))
Много благодаря! 💐💐💐

# 520
  • Мнения: 2 025
Ако някой друг няма да си ползва кода, ще съм благодарна да го сподели! Flowers Bouquet

# 521
  • Мнения: 516
Моля Heart ,за мен в момента е по-изгодно да се пазарува от Elinor, с техния код за 20% отстъпка,въпреки че асортиментът им в последно време е доста лимитиран,но пак има добри попадения!

# 522
  • Мнения: 5 000
Аз поръчах шампоани за всички вкъщи и още някакви неща за коса за мен, които ги нямаше в Елинор.

# 523
  • Мнения: 516
Да,за козметичните неща определено ензо(нотино) е най-добрият онлайн магазин(от бюджетните)

# 524
  • Мнения: 73
Наистина доста добри цени. Аз си поръчах едни продукти, внос от САЩ, предлагат се в БГ само в един сайт, но бройката е 31лв, а в notino са по 21лв и има повече избор. Кодът за отстъпка е различен за всеки и се ползва еднократно. И все пак чакам черния петък за повече отстъпка и тогава евентуално да поръчам и други неща ат тази козметика, понеже съм доста зарибена.

Общи условия

Активация на акаунт