Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 6

  • 99 288
  • 776
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 54
Здравей Денис,какво ти е мнението за този продукт?[img]//cdn.bg-mamma.com/NPol/ftjQ8.jpg[/im

# 421
  • Мнения: 1 784
Денис,моля за твоето мнение дали този колаген е хубав:



Благодаря ти предварително за помощта!!

# 422
  • София
  • Мнения: 36 163
Става.
Приема се на гладно с вода и трябва да е първата от добавките, които се приемат на гладно.

Денис,моля за твоето мнение дали този колаген е хубав:
Скрит текст:
Благодаря ти предварително за помощта!!
Хубав е.
Прима се на гладно, с вода и след час може да се храниш.
Цялата дневна доза на един прием.

# 423
  • Мнения: 1 784
Денис,моля за твоето мнение дали този колаген е хубав:
Скрит текст:
Благодаря ти предварително за помощта!!
Хубав е.
Прима се на гладно, с вода и след час може да се храниш.
Цялата дневна доза на един прием.
[/quote]

Благодаря ти. Аз на гладно приемам и 2хNAC 1 час преди хранене и кафе, той взаимодейства ли си с Колагена?

# 424
  • София
  • Мнения: 36 163
bubastet
Тогава, първо приемаш NAC, след 40 мин. Колаген и след час може да се храниш.

# 425
  • Мнения: 1 784
bubastet
Тогава, първо приемаш NAC, след 40 мин. Колаген и след час може да се храниш.

Много благодаря, Денис!!! Hug

# 426
  • Мнения: 1 472
Денис,можеш ли да препоръчаш продукт съдържащ Гуайфенизин и как се приема... с цел по-добра ЦС, не го бях чувала, а определено имам нужда...
Мерси

# 427
  • София
  • Мнения: 36 163
Денис,можеш ли да препоръчаш продукт съдържащ Гуайфенизин и как се приема... с цел по-добра ЦС, не го бях чувала, а определено имам нужда...
Мерси
От Iherb  е това:
Enzymatic Therapy, Air-Power, Respiratory, 100 Tablets
От БГ, не следя много, но може да провериш и да попита в аптеката - търси продукт който съдържа активно вещество Guaifenesin /Това е одобрена съставка от лекарите и се използва в чуждите клиники по стерилитет предимно при т.н.  Цервикален стерилитет / когато проблема е в шийката на матката, слузта и т.н./
Увеличава количеството на ЦС, прави я по-рядка, водниста, разтеглива, благоприятна за сперматозоидите.
Приема се 6 дни /5+1/
5 дни преди О. и деня на О.
3х200мг
Трябва да се пие много вода.
Влияе добре и на мъжката фертилност.

# 428
  • Мнения: 1 472
Благодаря Денис ще поръчам от iherb така или иначе за следващия цикъл ще ми трябва...а дай Боже и да не ми потрябва....

# 429
  • Мнения: 7 284
Денис, в каква доза трабва да се приема вит.К2 (заради Вигантола, който взимам)?

# 430
  • София
  • Мнения: 36 163
Денис, в каква доза трабва да се приема вит.К2 (заради Вигантола, който взимам)?
Зависи каква е дневната доза вит. Д. и за какво точно се приема вит. Д - ако е за костна с-ма, дозата на вит. К, може да е по-висока.
Ако вит. Д е 2-5000 IU, К2 трябва да е 50-100 -180 мкг

# 431
  • Мнения: 7 284
Правя инвитро процедури, имах дефицит на вит.Д, в момента не взимам за да си пусна контролно изследвание, но приемах по 10 капки Вигантол на ден.

# 432
  • Мнения: 46
Профертил мнение ако може.

# 433
  • София
  • Мнения: 36 163
Правя инвитро процедури, имах дефицит на вит.Д, в момента не взимам за да си пусна контролно изследвание, но приемах по 10 капки Вигантол на ден.
Около  100мкг, според мен, че той влияе на съсирването на кръвта или колкото е полезен, толкова може да е и опасен, особено ако имаш генетична мутация / Тромбофилия/.
По-добре говори с лекаря си.


Не е най-добрият избор.
- ако въпроса е за продукта за жени:
Съдържа малко елементи, дозите са ниски, някои форми са дори токсични - напр. на вит.Е
Коензим Q10 - 30 mg - това е форма, която се усвоява 50% или ще се усвои не повече от 15мг, а това е бебешка доза -  трябва да са 100-200мг и то форма ubiquinol
- омега-3 мастни киселини 500 мг. - това е малко, а и не е посочено колко са EPA и DHA. Трябва да се приема по 1500мг/дн.
- катехини от екстракт от зелен чай 4 мг, ako ще са катехини /ЕГКГ - силен антиоксидант/ трябва да са около 200мг
- фолиева киселина 800 мкг. - не е посочена формата, трябва да е метилирана

Профертил  за мъже е същия - скъп продукт, но като съдържания - почти нищо.

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 07:30 от denis.

# 434
  • Мнения: 7 284
Денис, много ти благодаря!
И извинявай, последен въпрос Simple Smile
Щом влияе на кръвосъсирването, какъв е риска ако не го приемам, а взимам само Вигантол?

Общи условия

Активация на акаунт