Кашите на Ганчев "лека нощ'

  • 4 105
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
Днес и ние ги пробвахме на бебо много му хареса яде с бисквити.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 16
  • Мнения: 7 640
звучи интересно, макар че тези с какао не смятам да пробвам.
Интересно защо ги няма в големите магазини още newsm78

# 17
  • Мнения: 177
Пробвахме вече два вида -каша с грис и какао и каша с нишисте и какао.Хубави са.

# 18
  • Мнения: 179
Много са вкусни кашите Simple Smile Пробвахме всички без тези с какаото.

# 19
  • софия
  • Мнения: 495
И ние ги пробвахме вчера,много са хубави.Малчо си хапна с удоволствие Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
за първи път чувам за тези каши от тук...сигурно защото почти изцяло съм спряла да копувам готови пюрета
утре ще взема да ги пробва мъника и ако му харесат ще мъкнем и към морето за следобедна закуска.

# 21
  • Мнения: 7 640
днес ги видях във Фантастико по 1.02лв.
Но според мен не си струват- просто защото не е нищо повече от това, което по принцип приготвям за закуска. Плюсът е, че пестят време, иначе закуските по принцип не стават много бавно.

# 22
  • Мнения: 292
Пробвахме 3 или 4 от тях - много си ги бива и като качество и като цена ... Аз ги давам за следобедна закуска - омита всичко малката сладурка Wink

# 23
  • Мнения: 1 639
За следобедна давах няколко пъти вече  Grinning

# 24
  • Мнения: 983
Мойта сладурка също много ги обича. Давам понякога за следобедна закуска, но вечер не съм давала.

# 25
  • Мнения: 936
Значи и аз ще ги куппувам по-нататък, моя бебо е на 4 месца. Само не ми стана ясно защо кашите за тази възраст имат глутен, нали той е за след 6 месеца?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Опитахме тази с бисквити и то в период, в който правихме гладна стачка. Направо не повярвах как отваря устичка за следваща лъжичка. И когато трябва да се храним навън винаги взимам. Но за сега все бисквитена, че не знаех дали ще яде другите.
Изкушавам се да дам какао с грис. Как мислите много ли сме малки за нея?

# 27
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ами тези с какаото ги дават за над 6 месеца.Не виждам защо да не пробваш.Дай малко за начало и ако няма реакция,защо да не си папка детето.Аз така смятам да направя.

# 28
  • Мнения: 432
Страхотни са.Ники ги обожава,и аз много ги харесвам.Бих си хапвала с него по бурканче:))

# 29
  • София
  • Мнения: 663
още не сме ги пробвали, но скоро и това ще стане. вече навършихме 6 месеца и ще й дам да пробва, пък дано й харесат че ми е малко злоядичка и не всичко яде

Общи условия

Активация на акаунт