Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 56 650
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 751
Казвам ви аз: форумът е виновен за отпадането на Малакова.

Дали да не залостя вратата и да пусна кучето нощес?

# 721
  • София
  • Мнения: 20 084
Моля, кастинг за втори сезон ли чух?И кой ще е луд да отиде?А къде ще назначи новия победител?Или сегашния победител ще е с договор само за една година, докато изберат новия победител??
Той има два ресторанта, но едва ли чака главните си готвачи да победят в някой формат, че да ги назначи. Laughing А луди винаги се намират.

# 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Казвам ви аз: форумът е виновен за отпадането на Малакова.

Дали да не залостя вратата и да пусна кучето нощес?

Даааааааам. Препоръчвам.

# 723
  • Мнения: 10 505
Мен ме е яд, че Мартин отпадна заради нея. Хайде и той не беше много адекватен, но точно когато отпадна, тя го провали. Радвам се, че отпадна и хората, които могат повече от нея имат шанс.

# 724
  • Мнения: 2 024
Последно да си сипя ли или да чакам линейката  newsm78
Ще е интересно на седянката при Гала  #Shocked

# 725
  • Мнения: 13 291
Ще я пропусна, избягвам отровни хора

# 726
  • Мнения: 9
Много се радвам ,че тази сланина - Нина я махнаха най-  накрая .Отвратителна жена .Толкова злоба към колеги не бях виждала ...

# 727
  • Мнения: 7 848
Наздраве, дами!🍀🍷

# 728
  • Русе
  • Мнения: 50
Вече мога да спя спокойно нощем. Досега се съмнявах, че Нина може да е влюбена в Ангелов ама това с наркотика беше просто...😂😂😂 иии нека партито започне 🎉🎉🎊

# 729
  • Мнения: 3 495
Днес ми беше малко скучно, защото знаех какво ще се случи, но от тук нататък вече играта става интересна. Останаха тримата наистина най-добри. Утре предпочитам да си тръгне Дани, макар че в последните няколко епизода не ме дразни толкова, колкото преди.

# 730
  • София
  • Мнения: 20 084
Ще я пропусна, избягвам отровни хора
Зари, в някаква страшна самозаблуда си се вкарала, да знаеш. Ние сме отровните и какви беше още, а тя е цялата в бяло - чиста като планински кристал и сълза на сърна.

# 731
  • Мнения: 14 830
Нина се покри.
Няма я нито във фейса, нито тук се яви да ни търси сметка.
Най добре ще е да си сложим чесън до леглата тази вечер.
Дано във втория сезон не реши пак да се пробва, но да сте сигурни че ако се започне някое ново готварско риалити ще е там.
А нищо чудно наесен да я  видим в ББ ол старс.

# 732
  • Мнения: 2 751
Хахах, ще се окажем отряд за масово унищожение! Герито-Никол подозирам, че също не ни е фен People Eyes

Мамка му, тая щом не е у фейса ни е спукана работата....Палнала е уазката и ще ни подкара по къщята!

# 733
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чесън? Носи се:

Резултати от анкетата:

# 734
  • Мнения: 13 291

Reinа, от името на бабките и лелките, да река, че отровата е в дозата и ний не можем достигна тез малакови висоти, нейната отрова много висока топка:smile:Wine GlassChampagne


Смайлис, да и сложим в рамка резултата от анкетата да му се радва, в тази класация е безапелационно първа

Общи условия

Активация на акаунт