Хубава количка за кукли откъде

  • 4 876
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Днес бях в София прес - Феликс тойс и съм разочарована. Имаше 3 колички - зимна 69лв, триколка 39лв и лятна 44лв. Обаче и трите в кашони. Не искаха да ги отворят, защото после не можели да ги продадат. Е, аз как де избера?!?!
Не бяха Бейби борн - някаква имитация.
Утре ще ходя до Марсел, там поне обслужването е на ниво.
Защо не каза- щях да ти ги наснимам и да ти ги покажа, вместо да се разкарваш до тук. (офисът ми е в същата сграда)

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:32 от Трилиън

# 16
  • Мнения: 1 680
Мерси, но аз живея наблизо - зад Орифлейма

# 17
  • София
  • Мнения: 293
Аз също препоръчвам количките за кукли в Марсел. Освен, че изглеждат много добре са  и стабилни.
Малко ме е срам да си призная, ама няколко пъти сме возили малката вътре на майтап  Embarassed - нищо не и стана на количката, а все пак са си десетина кила  Laughing.

# 18
  • Мнения: 1 680
Купихме количка от Марсел. Триколка, много сладурска за 65лв. с порт-бебе.
Най-скъпата беше 75, а най-евтината 29. Имаше триколка, две седящи и две за легнало бебе.
Гаранция нямат.

# 19
  • Мнения: 414

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink

Че сега какво ти пречи? Аз преди няколко дни купих на моя Илко Simple Smile Бута и не дава никой да му я пипа, даже предпочита да излезе с нея, отколкото с колелото. Айде де, нали и той татко ще става, няма само момичетата да бутат колички я!  Laughing

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Купихме количка от Марсел.
A може ли снимчица, ако е удобно Blush

# 21
  • Мнения: 5 140
Купихме количка от Марсел.
A може ли снимчица, ако е удобно Blush

И аз искам снимка защото това е на дневен ред за купуване.

# 22
  • Мнения: 466
И на Peg Perego имат такива колички , но незнам колко струват. Ето и снимка взета от сайта им.

# 23
  • Мнения: 1 214
Нашата е на : http://www.lissi.com/start.htm розова на сърчица.Купихме е за Коледа за 72 лв.
По принцип цените в Комсед са надути , така че виж в София прес.

# 24
  • Мнения: 5 255
И ние имаме такава + бебе.
Много е здрава, включително и бебето - не е мръднало.
Само дамаската на количката леко се е прокъсала, защото Лора сяда в нея  ooooh!
Да знаете дали има резервни дамаски за тези колички  newsm78 или пък някой да ушие  newsm78.

# 25
  • Мнения: 5 140
Нашата е на : http://www.lissi.com/start.htm розова на сърчица.Купихме е за Коледа за 72 лв.
По принцип цените в Комсед са надути , така че виж в София прес.

Ей страхотни са бебетата и количките от този сайт, направо ми останаха очите.
Има ли ги по принцип в маг. Марсел или в София прес?

# 26
  • Мнения: 1 214
Нашата е на : http://www.lissi.com/start.htm розова на сърчица.Купихме е за Коледа за 72 лв.
По принцип цените в Комсед са надути , така че виж в София прес.

Ей страхотни са бебетата и количките от този сайт, направо ми останаха очите.
Има ли ги по принцип в маг. Марсел или в София прес?

Ние имаме и интерактивното бебе и количка.Наистина са страхотни.купихме ги от Метро за коледа.Бебето беше само 43 лв , а количката 72 лв. На друго място не съм виждала играчки на тази фирма.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ако още не си купила,сега видях в Данет,че има нови модели на Пилсан(не са лоши,а са ефтини)

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт