Тема за секса, или какво да направи мъжа, ако съпругата му отказва интимности повече от месец?

  • 25 237
  • 223
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 15 619
Чужда мисъл в главите им не влиза и се чудят що стоят навънка.

# 136
  • Мнения: 3 745
Приятелят, ако може да чука настрани, няма да реве за жена си. Ако си повярва, че е мъж, всичко ще се нареди. Жена с такова поведение, може да комплексира напълно нормален мъж.
Приятеля ми точно това прави - има си две семейни любовници, но не го устройва този вариант, иска си съпругата. 

# 137
  • Мнения: 5 279
Защото тя не му дава. Ако му даваше нямаше да я погледне. Тъпо ама факт.

# 138
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да не би да е разбрала за любовниците жена му?

# 139
  • Мнения: 9 196
Да не би да е разбрала за любовниците жена му?

Още не, защото все пак, току що си ги измисли Манекена.

# 140
  • Мнения: 76

[/quote]
 Приятеля ми точно това прави - има си две семейни любовници, но не го устройва този вариант, иска си съпругата. 
[/quote]

Голяма драма.
Удари едно приятелско рамо и помогни на жена му да разпалиш печката.

# 141
  • Мнения: 3 745
Защото тя не му дава. Ако му даваше нямаше да я погледне. Тъпо ама факт.
Последователноста е различна, той си намери любовница, защото жена му си стиска кълките дори и за него. После и още една, щото първата не му стига.

# 142
  • Мнения: 5 279
И аз това казвам.

# 143
  • ES
  • Мнения: 2 172
Бре, че как е карал преди само с жена си?! И това в рамките на единия месец, в който жена му е отказвала? Не са ли говорили с жена си за причината?

# 144
  • Мнения: 2 632
Затова ще го кажа направо (нали уж мъжете от намеци не разбирали): страдалецът поема цялата домакинска работа плюс децата за няколко месеца, но без да напуска работа. Вечер след работа пране, гладене, готвене, домашни... Пълна програма.
Гарантирам, че проблемът му много бързо ще се разреши.
Еее, Како Сийке, недей тъй. Ще го разведеш човека. Ами нали ако един месец прави всичко това, и тя пак не му дава, той ще си каже - че защо ми е жена в къщи, само да мърмори, и без това всичко правя аз - я да я изгоня. А със спестените пари (тъй като да имаш жена излиза доста скъпо) ще си ходи на масажи с отпускане или на каквото му се иска.
@колега Манекен, няма какво да му мислиш много, на 95% от жените така им омръзва мъжа им след няколко години. Спала е с теб вече 1000 пъти, не си интересен. Ако запашеш престилката и хванеш парцала няма да ѝ станеш по-секси. Секси ѝ се вижда някой нов, непознат, див, неопитомен мъжкар, а не тоя, дето като му кажат "я иди да изхвърлиш боклука" и той вика "да, мило".
Ето ти от мен съвет - като си поискаш и не ти даде, в 11 през нощта примерно, метни си една нова ризка, пръсни се с парфюм, па излез без да се обясняваш къде отиваш. Ходи пий 2 бири, върни се след 2 часа, окъпи се и си легни.
Ако това не я мотивира, не знам какво друго.

# 145
  • Мнения: 25 867
А, зависи за какво ще я мотивира. Току-виж намерил багажа си пред вратата и сменена ключалка...

# 146
  • Мнения: 2 632
Оф, верно че той беше под наем при жена си...
Еее, тогава не знам, на заврян зетко е трудно да се даде съвет. Той поначало си е прецакан.
Аз за себе си говорех, понеже аз у нас съм си у нас и никой не може да ми смени ключалката.

# 147
  • Мнения: 178
Цял месец без секс????.....Как е могъл да издържи? Това изобщо не е здравословно и води до редица проблеми.Разбирам грижите ти за приятеля. Ама и неговата жена как така не иска секс и то толкова време? Нещо друго има в случая.....

# 148
  • Мнения: 3 547
Цял месец без секс????.....Как е могъл да издържи? Това изобщо не е здравословно и води до редица проблеми.Разбирам грижите ти за приятеля. Ама и неговата жена как така не иска секс и то толкова време? Нещо друго има в случая.....

Ужас направо, трагедия!

# 149
  • Мнения: 3 231
Грешно ли е, ако мъжа си потърси секс извън семейството, или по-добре да се разведе, за да е честен? Варианта за преминаване на "ръчна" не е приемлив за дълго време. Горното при положение, че и двамата са живи и здрави.
Уточнявам, че въпроса ми е породен от коментарите по темата за изневерите в този форум, няма връзка с мен.
Вие сте.
Примерно да поговори с нея и да разбере какъв е проблемът и заедно да работят за разрешаването му?

Общи условия

Активация на акаунт