Тема за секса, или какво да направи мъжа, ако съпругата му отказва интимности повече от месец?

  • 27 124
  • 223
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 303
аз наскоро преоткрих 3ка кебапчета с мешана гарнитура ... от изброените по-горе най си струва да бъде преоткрита по мое скромно мнение Simple Smile

Мисля, че кебапчета има много,но гарнитура трудно се намира. Хеле пък за 3 кебапчета

# 196
  • София
  • Мнения: 23 627
Скрит текст:
Явно за жените не е проблем, а както разбрах от темата за имотите, оказва се, че жената раждат на мъжа дете, дават му секс (?), въобще правят много компромиси и дарения, и мъжа трябва да ги боготвори и носи на ръце, щото иначе няма да има нито дете, нито секс.  Извода е, че жените не искат деца, не искат и секс и ако някой мъж иска едното, другото, или и двете, трябва да ги плати на жената, дори и да му е съпруга. Жив да не бях!
Ти още малко ще поискаш да си пъхате чушлето където поискате, когато поискате, да не носите никаква отговорност за последствията (дете/деца) и да бъдете обгрижени отвсякъде безплатно - нахранени, изпрани, изгладени и с изчеткано самочувствие.  Rolling Eyes
Когато критикуваш, трябва да дадеш алтернатива. Кое е нормалното според теб?
Не критикувам, мнението ми е продължение на твоето. Нататък се оправяй сам.
Не може, затова иска да кръшка на жена си.

# 197
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Ти още малко ще поискаш да си пъхате чушлето където поискате, когато поискате, да не носите никаква отговорност за последствията (дете/деца) и да бъдете обгрижени отвсякъде безплатно - нахранени, изпрани, изгладени и с изчеткано самочувствие.  Rolling Eyes
Когато критикуваш, трябва да дадеш алтернатива. Кое е нормалното според теб?
Не критикувам, мнението ми е продължение на твоето. Нататък се оправяй сам.
Не може, затова иска да кръшка на жена си.
Отдавна съм се отказал да кръшкам, защото жените като чуят че съм семеен и не искат да имат нищо общо с мен, дори и срещу месечно финансово подпомагане. Simple Smile

# 198
  • София
  • Мнения: 23 627
Това значи, че все пак си "проучвал" нагласите. Laughing
Реших, че темата е за теб, сори

# 199
  • Мнения: 4 303
Това значи, че все пак си "проучвал" нагласите. Laughing
Реших, че темата е за теб, сори
Жените сте станали много целомъдрени, или солидарни защото като чуете, че един мъж е семеен и му режете квитанциите на мига. Не изневерявам и се чувствам много добре така. Спокоен съм,не мисля за глупости и не се притеснявам, че някой може някъде да ме види с друга жена, освен съпругата. Разполагам с повече време за семейството и за работата си, което е предпоставка за по-щастлив и с по-висок стандарт живот.

# 200
  • Мнения: 178
Целомъдрие....едва ли, но по-скоро придобихме част от нагласата на мъжете.....""тази ще я пробвам, а с тази ще си загубя времето"" И ние жените вече си избираме и отхвърляме ""обекти"" Simple Smile

# 201
  • Мнения: 4 303
Целомъдрие....едва ли, но по-скоро придобихме част от нагласата на мъжете.....""тази ще я пробвам, а с тази ще си загубя времето"" И ние жените вече си избираме и отхвърляме ""обекти"" Simple Smile
По какво си избирате обектите?  За един прЕател питам.

# 202
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 661
Мамин златен! Не кръшкал, щот не му връзвали, дори срещу месечна издръжка!
Само да ти кажа- не е заради това, че си семеен.
Извънбрачните връзки са евъргрийн и това, че не ти връзват не е заради целомъдрието и солидарността на днешната жена.
Друга ще да е причината, пък ти си викай, че гроздето е кисело и плащай наем на жена ти 😅

# 203
  • Мнения: 4 303
Мамин златен! Не кръшкал, щот не му връзвали, дори срещу месечна издръжка!
Само да ти кажа- не е заради това, че си семеен.
Извънбрачните връзки са евъргрийн и това, че не ти връзват не е заради целомъдрието и солидарността на днешната жена.
Извъбрачните връзки са евъргийн? Я ми кажи ти имаш ли любовник?

# 204
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 661
Мамин златен! Не кръшкал, щот не му връзвали, дори срещу месечна издръжка!
Само да ти кажа- не е заради това, че си семеен.
Извънбрачните връзки са евъргрийн и това, че не ти връзват не е заради целомъдрието и солидарността на днешната жена.
Извъбрачните връзки са евъргийн? Я ми кажи ти имаш ли любовник?
Нямам такава потребност.

# 205
  • Мнения: 4 303
Мамин златен! Не кръшкал, щот не му връзвали, дори срещу месечна издръжка!
Само да ти кажа- не е заради това, че си семеен.
Извънбрачните връзки са евъргрийн и това, че не ти връзват не е заради целомъдрието и солидарността на днешната жена.
Извъбрачните връзки са евъргийн? Я ми кажи ти имаш ли любовник?
Нямам такава потребност.
Значи не всички жени си падат по извънбрачните връзки. Аз бих казал, че са пренебрежително малко. Ако направим една анкета, ще се разбере, че в този форум няма да са повече от една или две. Та преди време, когато търсех извънбрачна връзка и не намерих, явно причината не е била у мен. Тогава реших, че вместо да търся друга е по-добре да науча съпругата да прави страхотен секс. Оказа се много добра ученичка Simple Smile

# 206
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 661
Е, ти нали не мислиш, че някой тук ще си признае за извънбрачна афера? Това е несериозно. И да има такива, процентът ще е нищожен 😁

# 207
  • Мнения: 15 619
Е, ти нали не мислиш, че някой тук ще си признае за извънбрачна афера? Това е несериозно. И да има такива, процентът ще е нищожен 😁
Като анонимни винаги могатда споделят. И го правят. Нагласите в обществото са твърде осъдителни.
Манекена може да се довери единствено на ония, които вече е проверил. Някои не са го харесали, някои не са склонни, някои са преценили, че втори, трети лбовник може да им дойде нанагорно... Кой знае.

Манекен, сигурен ли си, че от твоя профил пишеш само ти? Grinning

# 208
  • Мнения: 30 503
Тогава реших, че вместо да търся друга е по-добре да науча съпругата да прави страхотен секс. Оказа се много добра ученичка Simple Smile

Предложи ѝ нова поза ли? Одобрявам!

Скрит текст:
Мъж казва на жена си:

– Искаш ли да опитаме някоя нова поза?

Жената се съгласява:

– Може. Например ти да застанеш прав пред мивката в кухнята, а аз ще легна в хола и ще гледам телевизия.

# 209
  • Мнения: 4 303
Е, ти нали не мислиш, че някой тук ще си признае за извънбрачна афера? Това е несериозно. И да има такива, процентът ще е нищожен 😁
Манекен, сигурен ли си, че от твоя профил пишеш само ти? Grinning
Не съм си давал паролата на профила на никого, та съм почти сигурен, че само аз пиша. Понякога обаче обичам да провокирам и да пиша измислени неща, само за да видя колко им е акъла на бгмамите. Тези от вас, които могат да четат между редовете, вероятно са си направили някакви правилни изводи и заключения що за птица съм. Всъщност аз повече бих се определил като "гърмян заек", каквото и да означава това.
 По темата: Извънбрачните връзки са масово явление, колкото и да се опитват бгмамите да твърдят противното. Човешко си е. Тези, които успяват да се борят с инстинктите си, явно нямат достатъчно кандидати, примирили са се с положението, не искат да си усложняват живота, или нямат подходящи кандидати. Толкова от мен.

Предложи ѝ нова поза ли? Одобрявам!
Нова поза? Колко тривиално! Научих я как да получава неземно удоволствие от секса, в комбинация със знаещ и можещ мъж се получава експлозия.

Общи условия

Активация на акаунт