Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 258
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13 627
Що не не си спомням 27 епизод   newsm78
    Прегледай снимките и ще си спомниш. Това е моментът на щастието им в новата къща, след като Иджлял им каза, че знае истината за тях. С какво удоволствие обзавеждаха новия си дом, как мечтаеха за щастлив съвместен живот, как подреждаха стаята на Мерт и т.н., но всичко беше  за кратко - не можаха да изживеят приятните мигове като истинско семейство.









Скрит текст:






     И едно отклонение  - гордият, надменен, непреклонен, но целеустремен  Ийт Козан. Много ми хареса видеото, откъс от сериала, пускам го.

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 19:06 от Emiliya

# 106
  • Мнения: 1 042








Цитат
Разгащеният хубавец е Гюн Акънджи (май така се изписва), ще влиза да играе в Забранената ябълка, баскетболист, мой набор
  Златната ябълка не е ли римейк на  Нюансите или греша ? newsm78  

Велви   търсих с Гуглето така както си го написала името   някъв дядка с чалма се появява  ooooh!

  


Femmi, чок ташекюр ,че не забравяш моя убавец сред тая навалица от красавци. Тая снимка му е от началото на Севдата, много убавци брей

# 107
  • Мнения: 13 627

     Нади, къде изчезна, ти май съвсем забрави Ийт и Нур? Надявам се, че ще коментираш с нас "Черната перла".

     А аз да си довърша епизода.











Скрит текст:






     

# 108
  • Мнения: 27 499
  Нади   Бурак , Толга и Ча   те пленяват с поглед  .


на 11 юни е финалът на Ямата . Ще има гала вечер   и се продават билети .  Една рускиня си беше купила за  финала Ичардето и разказа преживявания .  

Еми спомних си  епизода . Кратко им беше щастието в новия дом .

# 109
  • Мнения: 10 412
KissЗдравейте!
в очакване на ягодовата торта да си спомним кошмара на Иджлял от хамама Two Hearts


Two Hearts

Two Hearts

# 110
  • Мнения: 3 372














Скрит текст:









# 111
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Яговата торта (парфе по точно) ми се получи на вид пълен провал (чак ме е срам да почерпя:rolling_eyes:), иначе рецептата беше тази https://-spam238-/yagodovo-parfe/ и на вкус е добре, но видът.............
Относно Черната перла нещо ми липсва харизмата на Ийт Козан, а за преводачът на Толгахан думи нямам:anguished:, добре, че всякак е хубав. Тази Ханде хич не ми допада, химия също не забелязвам изобщо, дано да съм е грешка, все пак е първият епизод. А някой знае ли къде е сниман сериалът?

# 112
  • Мнения: 13 627

    СОФИ, бях обещала - заповядай!









Скрит текст:




# 113
  • Мнения: 3 372
Еми,май с едно око гледаш Черната перла, а с другото качваш снимки на Ийт и Нур?

Толгахан и Ханде


Прехвалената артистка, никакви емоции, обясняват й се в любов, правят й предложение за брак, а тя като пън(извинявам се за грубия тон)
Отделно дублажа е под всякаква критика. Когато започна сериала гледах няколко серии с руски субтитри, малко по-добре беше.

# 114
  • Мнения: 10 412


Еми Flowers Hibiscus благодаря ти!
много са хубави и определено има голяма химия между тях,затова и сериала стана хит Two Hearts
след него и двамата започнаха нов сериал но се провалиха/или ги провалиха партньорите им/
За Амине писаха че са го спрели след 3 епизод,почти никакъв интерес, а за сериала на Толгахан
който сега гледахме първия епизод Черната перла е само 20 серии,пак нисък рейтинг ,който не оправдава разходите, явно освен сюжет си трябва и химия между главните изпълнители,да не говорим че и останалите все пак трябва да са добър фон.

# 115
  • Мнения: 3 372
Любимите








Толгахан и Алмеда


Амине и Месут




# 116
  • Мнения: 13 627
Еми,май с едно око гледаш Черната перла, а с другото качваш снимки на Ийт и Нур?

Толгахан и Ханде

Прехвалената артистка, никакви емоции, обясняват й се в любов, правят й предложение за брак, а тя като пън(извинявам се за грубия тон)
Отделно дублажа е под всякаква критика. Когато започна сериала гледах няколко серии с руски субтитри, малко по-добре беше.
     Цвети, сто пъти ставах и изключвах телевизора - от бяс. Няма да повтарям това, което ти си писала. Напълно съм съгласна с теб. Ако изобщо продължавам да гледам този сериал в никакъв случай няма да е по Диема фемили, а ще го гледам с бг. субтитри, поне на гласа на Толга да се наслаждавам.
Пълно разочарование - гледах само усмихнатия Толгахан и трапчинката му!
     А като се сетя как първи епизод на "Сега и Завинаги" ме закова пред компютъра и колко нощи не спах, за да го изгледам до край, а след това започвах отново и до днес продължавам да си гледам отделни епизоди.

    И сега за успокоение - отново ще си пусна Ийт и Нур.  Това е химия, това е харизма, това е любов - истинска и устояла на всички бури и изпитания!





(от бяс не мога да си намеря папката с моите снимки, затова пускам това, което ми попадна)




     

# 117
  • Мнения: 1 042

     Нади, къде изчезна, ти май съвсем забрави Ийт и Нур? Надявам се, че ще коментираш с нас "Черната перла".

     А аз да си довърша епизода.











Скрит текст:






     


даа, разбира се, ще коментирам, вие само започнете с гледането, пък аз ще реша дали ще продължа с гледането. До 11 серия оригинална съм стигнала- изтеглила съм си всичките епизоди, но нещо интереса ми се изпари. Може би като започнете с кометнтарите, за да ви следя ще го догледам.

# 118
  • Мнения: 3 372
И още нашичкия







# 119
  • Мнения: 1 042

     И за настроение - свеж полъх с Asla Vazgeçmem 27.Bölüm - нова къща, обзавеждане, мечти за щастлив семеен живот...












и страхотната музика, разбира се

Общи условия

Активация на акаунт