Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 249
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 486
 Емиии  Hug  Сладурковци са Йозге и Серкан . Джан Яман го бива . Не знам кога ще почва . Трябва да следиш  диема фемили там го рекламират .  Ако го сбарам   ще гледам да запомня   и ще ти кажа .

Вътре  добър екшън . Има минуси  но  не може без тях .

# 91
  • Мнения: 13 617

     Не мога да не ви пожелая приятна вечер с тези красиви, талантливи и харизматични актьори.





Нур и Ийт Козан





# 92
  • Мнения: 10 409

Animal Heart Eyes Cat

Animal Heart Eyes Cat

Animal Heart Eyes Cat


Много е красива!

# 93
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Феми благодаря ти много за любимите ми Фемир 😍


И разбира се Нур и Ийт - прекрасни са








Аз засега нищо не гледам,че ми е повечко зор на работа и не остава време да гледам, но ще се радвам да споделяте видяното от различни серии 🤗

# 94
  • Мнения: 13 617

Здравейте, момичета!


Добро утро! Хубав ден и успешна нова седмица на всички!
Много настроение, спокойствие и обич през целия ден!


     Миши, СОФИ, чудесни снимки! Благодаря ви!


     Синьо ....

# 95
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!



Лека и спорна седмица на всички!

# 96
  • Мнения: 989

Добро утро и успешна нова седмица на всички!
Тук Ийт е много готин...облечен с дрехи в любимия ми син цвят.
Ето и от мен още малко синьо:







И Амине/Нур в синьо:






Нур и Ийт в синьо:


Последна редакция: пн, 21 май 2018, 10:40 от dea76

# 97
  • Мнения: 13 617

     И за настроение - свеж полъх с Asla Vazgeçmem 27.Bölüm - нова къща, обзавеждане, мечти за щастлив семеен живот...












# 98
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Явно почти всички в темата сме пристрастени към синьото. Blue Heart Blue Heart Blue Heart, аз каква синя рокля си купих само....... Smiley
Еми, благодаря, че припомни един от най - любимите ми епизоди, затишието преди бурята, как се радваха само като малки деца  Hearts
Аз вече съм "Вътре", грабна ме. Femmi искам само да ме успокоиш, че краят няма да е лош Confounded. Играта на Чачо няма нужда да се коментира, много му ходят такива роли Blue Heart.

# 99
  • Мнения: 13 617
Явно почти всички в темата сме пристрастени към синьото. Blue Heart Blue Heart Blue Heart, аз каква синя рокля си купих само....... Smiley
Еми, благодаря, че припомни един от най - любимите ми епизоди, затишието преди бурята, как се радваха само като малки деца  Hearts
Аз вече съм "Вътре", грабна ме. Femmi искам само да ме успокоиш, че краят няма да е лош Confounded. Играта на Чачо няма нужда да се коментира, много му ходят такива роли Blue Heart.
    velvet, гледай спокойно "Вътре" и се наслаждавай, защото и краят на сериала е happy. От днес ще започнем и "Черната перла", след това ще потъваме в "Ямата" - сериал с Арас Булут, за който има прекрасни отзиви. А  в темата ще се наслаждаваме на Нур и Ийт.

     dea, с чудесни снимки ни радваш! Благодаря ти!

    Аз продължавам с шопинг заедно с Нур и Ийт, после ще подреждаме къщата!











Скрит текст:






# 100
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Еми, благодаря че ме светна, че Черната перла започва днес, не знам защо ми е останало в акъла, че е от 22-ри. За малко щях да изпусна първият епизод Smiling Imp.
Също така се успокоих за Вътре, ще го гледам вече спокойно.
На Нур и Ийт няма как да престанем да се наслаждаваме, освен ако не искаме да се нараним Satisfied, те са си сладурите на темата Purple Heart.

По случай началото на Черната перла смятам да спретна една ягодова торта Birthday Cake, все пак отново ще се наслаждаваме на Толгахан Flowers Strawberry Smiley

# 101
  • Мнения: 13 617
На Нур и Ийт няма как да престанем да се наслаждаваме, освен ако не искаме да се нараним Satisfied, те са си сладурите на темата Purple Heart.

По случай началото на Черната перла смятам да спретна една ягодова торта Birthday Cake, все пак отново ще се наслаждаваме на Толгахан Flowers Strawberry Smiley
     Да не забравиш да ни почерпиш довечера с тортата! Ще я хапнем заедно с Нур и Ийт, които също ще вечерят в новия си дом. След това ще отидем да се запознаем и с Кенан.
     А сега ще подреждаме къщата.











Скрит текст:







# 102
  • Мнения: 27 486
  Здравейте  Simple Smile

 Емиии Flowers Sunflower   Диема фемили ще излъчи Пълнолуние от 2 юни 18:00 часа .

 Докато чакаме ягодовата торта ще насладим на   товааа  smile3508




 нова  изглежда спокоен  не му дремИ кво  пишат жълтурите  

 чоооок  сексиии бе  пфууу няма милост  smile3544 smile3544


# 103
  • Мнения: 13 617
Здравейте  Simple Smile
 Емиии Flowers Sunflower   Диема фемили ще излъчи Пълнолуние от 2 юни 18:00 часа.

нова  изглежда спокоен  не му дремИ кво  пишат жълтурите  
 чоооок  сексиии бе  пфууу няма милост  smile3544 smile3544
     Феми, благодаря за информацията! За Ча съм съгласна с теб. Да пишат, каквото си искат! Нали знаеш - няма лоша реклама!

   
     Аз пък продължавам с Ийт и Нур. Днес цял ден съм с тях и Asla Vazgeçmem 27.Bölüm.








Скрит текст:




# 104
  • Мнения: 27 486
 

  Що не не си спомням 27 епизод   newsm78

Цитат
Хакан така се казва героят му в протектора

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 20:15 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт