Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 845
  • 739
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 27 555
 Нур избърза с развода . Не казвам че е лесно  но можеше да преосмисли нещата .  Иджлял   го упои  само така можеше да го излъже, че са преспали заедно.   

# 151
  • Мнения: 13 745
Нур избърза с развода. Не казвам че е лесно  но можеше да преосмисли нещата.  Иджлял   го упои  само така можеше да го излъже, че са преспали заедно.

„Няма да се откажа от теб! Разбираш ли  – сега и завинаги! Ако в сърцето ти е останала съвсем мъничко надежда, не се отказвай, моля те не се отказвай! Сега и завинаги!“
Ийт Козан





Скрит текст:








# 152
  • Мнения: 27 555
Цитат
Этот год для Бурака Озчивита стал достаточно сложным - он только что женился, сделал перерыв в съемках сериалов, сыграл и спродюсировал собственный фильм Самопожертвование, который прошел не очень удачно, да к тому же и получил небольшую травму на съемках. В результате актер похудел на 10 килограммов, а это означает, что весь его гардероб пришлось менять. Хорошо, что он вдобавок стал лицом известной марки мужской одежды Altınyıldız Classics, которая обеспечила его новыми костюмами в достаточном количестве. А старый гардероб звезда по слухам решила отдать на благотворительность.
БУ надал 10 кила   и си сменил гардероба .   


# 153
  • Мнения: 13 745
Скрит текст:
Цитат
Этот год для Бурака Озчивита стал достаточно сложным - он только что женился, сделал перерыв в съемках сериалов, сыграл и спродюсировал собственный фильм Самопожертвование, который прошел не очень удачно, да к тому же и получил небольшую травму на съемках. В результате актер похудел на 10 килограммов, а это означает, что весь его гардероб пришлось менять. Хорошо, что он вдобавок стал лицом известной марки мужской одежды Altınyıldız Classics, которая обеспечила его новыми костюмами в достаточном количестве. А старый гардероб звезда по слухам решила отдать на благотворительность.
БУ надал 10 кила   и си сменил гардероба .  
[/center
    Но пък на тази снимка ми харесва. Къде си Нади - да ме похвалиш?

     Ехх, да си призная -  Толга е много по-хубав!


     За ролята на Кенан - рибаря Толга също доста се е "окръглил", но там и визията му е коренно променена. Харесва ми начинът, по който Толгахан подхожда към всеки от героите си. Дори и визуално човек веднага може да разпознае героите му!

Кенан
В сериалите  обикновено героите са еднакви, всъщност дори производителите не искат да играем нещо по-различно. Всички роли са като клишета. Затова филмите са чудесна възможност да направим нещо ново и различно.
© Толгахан Сайъшман в шоуто на Беяз


Кенан

     За новия филм, в който участва през  2016 г. "Византийски игри" (Bizans Oyunu), Толгахан дори боядисал косата си червена.

     Пребоядисахте косата си за ролята, каква беше реакцията на  другите?
- Много хора ми казват: "Не ти отива този цвят, това не си ти", и така нататък, но аз не се боядисах, за да се харесам.  Както беше планирано от директора, моят герой не беше много смешен, но за да добавим към образа комичност, аз боядисах косата си. Целта ми беше да се различавам от останалите си образи в сериалите.


 И колко сте носели този цвят на косата?
- 1,5 месеца и какво ли не преживях (смее се). И родителите ми и момичетата ме гледаха непрекъснато в косата. Те не можеха да привикнат, струваше им се,  че срещу тях стои друг човек, а не аз. С тези коси приличах на ирландец. Излизах от къщата само с шапка и очила.
  
     А ето го и сладкия Баръш.

# 154
  • Мнения: 1 042
 
Здравейте!
babach, добре дошла и от мен в темата, в която и аз се включих съвсем наскоро.
Еми, и на мен ми хареса колажа, а и гиф-четата Wink
Аз се опитах вчера да загледам първи епизод на "Черна перла", но беше неуспешен опит...с нищо не ме грабна. Главната актриса е много слаба, няма нищо отличаващо я и като визия. Може да хвърлям по едно око заради Толгахан, но определено мисля, че няма да го следя. И аз споделям общото мнение тук, че "Сега и завинаги" качи летвата високо и трудно ще успеят да достигнат това ниво отново.
Скрит текст:
Алмеда Абази чак не искам да я коментирам...не я харесвам и това е!

Ето, тук ясно се вижда колко различно е изглеждала г-жа Сайъшман и колко корекции има:


И в сравнение с естествената и неподправена красота на Амине:




    dea, много красиви колажи! Ще бъде хубаво да ни пускаш по-често такива (но без Алмеда)Joy
     А за "Черната перла" - ако имате нерви да издържите първите 4  епизода (около 10-тина български) след това има повече динамика и става за гледане (предимно на Толгахан). Но гледайте с бг. субтитри, че дублажа е отвратителен.  Поне ще видите Толга в друг образ, пресъздаден от него по най-перфектния начин. На Ханде не обръщам внимание, толкова ми е безлична. Говори се за голяма любов между Кенан и Хазал, но аз не усещам никаква тръпка.
Здравейтеее , дружкиии Hug
 Гласчето на Ча  как пее  Crazy
https://vk.com/cagaulusoy?w=wall-128333062_140685
    Феми,  благодаря за хубавата песен от Ча!
А аз продължавам с .... развода.









Скрит текст:





Тая голяма любов е само декларация от страна на сценария, никаква химия, нищо, повече искри има между дъщерята на този мафиота, че го забравих как се казваше, и Толгахан

# 155
  • Мнения: 1 042
Скрит текст:
Цитат
Этот год для Бурака Озчивита стал достаточно сложным - он только что женился, сделал перерыв в съемках сериалов, сыграл и спродюсировал собственный фильм Самопожертвование, который прошел не очень удачно, да к тому же и получил небольшую травму на съемках. В результате актер похудел на 10 килограммов, а это означает, что весь его гардероб пришлось менять. Хорошо, что он вдобавок стал лицом известной марки мужской одежды Altınyıldız Classics, которая обеспечила его новыми костюмами в достаточном количестве. А старый гардероб звезда по слухам решила отдать на благотворительность.
БУ надал 10 кила   и си сменил гардероба .  
[/center
    Но пък на тази снимка ми харесва. Къде си Нади - да ме похвалиш?

     Ехх, да си призная -  Толга е много по-хубав!


     За ролята на Кенан - рибаря Толга също доста се е "окръглил", но там и визията му е коренно променена. Харесва ми начинът, по който Толгахан подхожда към всеки от героите си. Дори и визуално човек веднага може да разпознае героите му!

Кенан
В сериалите  обикновено героите са еднакви, всъщност дори производителите не искат да играем нещо по-различно. Всички роли са като клишета. Затова филмите са чудесна възможност да направим нещо ново и различно.
© Толгахан Сайъшман в шоуто на Беяз


Кенан

     За новия филм, в който участва през  2016 г. "Византийски игри" (Bizans Oyunu), Толгахан дори боядисал косата си червена.

     Пребоядисахте косата си за ролята, каква беше реакцията на  другите?
- Много хора ми казват: "Не ти отива този цвят, това не си ти", и така нататък, но аз не се боядисах, за да се харесам.  Както беше планирано от директора, моят герой не беше много смешен, но за да добавим към образа комичност, аз боядисах косата си. Целта ми беше да се различавам от останалите си образи в сериалите.


 И колко сте носели този цвят на косата?
- 1,5 месеца и какво ли не преживях (смее се). И родителите ми и момичетата ме гледаха непрекъснато в косата. Те не можеха да привикнат, струваше им се,  че срещу тях стои друг човек, а не аз. С тези коси приличах на ирландец. Излизах от къщата само с шапка и очила.
  
     А ето го и сладкия Баръш.


Тук съм, тук съм, как ще подмина щом Бу се разхожда из темата, красивия ми той

# 156
  • Мнения: 3 373

БУ надал 10 кила   и си сменил гардероба .   




 актер похудел на 10 килограммов = актьора отслабна с 10 кг. Хубавец е.


Но ето го нашия красавец








# 157
  • Мнения: 13 745

БУ надал 10 кила   и си сменил гардероба.

актер похудел на 10 килограммов = актьора отслабна с 10 кг. Хубавец е.
     Нещо не можах да се ориентирам в килограмите на Бу, затова ще си карам по "сценарий" - пускам си нашите любимци - те поне нямат проблеми с килцата.









Скрит текст:







# 158
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро на всички!
Гледам пак сте в "разправия" за Толгахан и Бу. И аз да се изкажа. За мен двамата са различни типове мъже  (по случайност и двата типа ги харесвам:satisfied:), единият по мургав и тъмен, другият по светъл и са си красиви, спор няма, въпрос на вкус е. Аз и тримата си ги харесвам (+Чачо) и не мога да определя кой е най най, радват ми окото Smiley.
Серията с развода ми беше много тежка, поплаках си със Нур, но в създалата се ситуация тя беше права за себе си, постъпи достойно, доказа що за човек е, жалко, че попаднаха в капана на Иджлял и двамата.

Аз пък да разходя Ча за баланс Smiley

# 159
# 160
  • Мнения: 3 373
ЧЕСТИТ 24 МАЙ!


И няма как без любимите








Последна редакция: чт, 24 май 2018, 11:04 от Zvetanka21

# 161
  • Мнения: 27 555
 Здравейте  Simple Smile

Цитат
хубава червена рокля и червило .    Искам  дълга коса   ама мъцки  дели се бавно расте  ooooh!



    Велвет  bouquet Ичардето харесвали  ти ?   Мен ме кефи как  каза на адвУкатката  ти ли ще ме спасяваш бегай си опрайш грима  tooth


Последна редакция: чт, 24 май 2018, 17:51 от femmi2

# 162
  • Мнения: 13 745


  Да си забъркаме един вълшебен ден! Да си добавим здраве, нежност, обич, внимание, усмивки, вяра, надежда и Любов!




# 163
# 164
  • Мнения: 13 745
     Asla Vazgeçmem 29.Bölüm









Скрит текст:






Общи условия

Активация на акаунт